Jump to content
RyKoS

[ON] SZYBKA REKRUTACJA

Recommended Posts

Potrzeba kilku adminów. 

Zapraszam do składania podań!

Wymagania:

1. Ukończone 15 lat
  2. Spędzone 25 godzin na serwerze  --> Spędzone 15 godzin na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu
  7. Regularna gra na serwerze
  8. Osoba pozytywnie oceniania przez graczy

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edited by RyKoS
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1

1. Nick: faro -
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**: jest
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/280452
8. Parę słów o sobie **: mieszkam w Krakowie, chodzę do X LO, profil mat-fiz-inf, lubię popykać w CS'a
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: spoko rola, czasem fajnie jest się poczuć szeryfem xD, i gram czasami w godzinach gdzie ciężko o admina, a z graczami bywa różnie
10. Steam_ID: STEAM_0:1:101739251
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: do zazwyczaj od 2 do 10 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 19-22/23, weekendy caly dzień moge przesiedzieć 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): przez 1 miesiąc
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Sad 1
  • Love 2

1. Nick: adix
2. Imię: Michal
3. Wiek: 29
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 (kwestia przypomnienia sobie)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/867826
8. Parę słów o sobie **: Majac 19 lat emigrowalem do Anglii. Dostalem ladna posade, takze teraz tylko siedze na tylku i funty same wpadaja.
Stabilny czlowiek, praktycznie moge nazwac sie glowa rodziny jako ze moja parterna jest w ciazy. Cs to tylko odskocznia, tak by sie zrelaksowac.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zdarza sie ze w czasie mojej gry nie ma admina, a rozne rzeczy sie wtedy na serwerze dzieja.
Ogolnie nie da sie inaczej na to pytanie odpowiedziec. Przeciez nie napisze ze "chce strzec serwera gdy grasuja haxy"
10. Steam_ID: STEAM_1:0:1593530
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zalezne od pracy, dlatego nie chce podawac zadnych zmyslonych godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie to wyglada
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Az szkoda gadac... Od poczatku 1.1
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Sad 1
  • Love 1

1. Nick: _к4яσℓєq_
2. Imię: Karol
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 (trochę wiem, ale zaległości szybko nadrobię)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/865611
8. Parę słów o sobie **: Na imię mam Karol, mam 16 lat i pochodze z okolic Rzeszowa. Ucze sie w technikum na kierunku Technik informatyk. W gierkach, a głównie w cs siedze od małego począwszy od 1.6 przez sorce do GO 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Czasami z graczami na serwerze różnie bywa, a że ostatnio wracam z całkiem przyjemną aktywnością mógłbym łączyć przyjemnie granie z pożytecznym pilnowaniem porządku na serwerze :)
10. Steam_ID: STEAM_1:1:439240230
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Im więcej luzu w szkole tym wiecej poświęce  czasami moze ty byc 1h a czasami 10h, różnie to bywa
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu bardziej wieczory, w weekendy to rano i pozne wieczory
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na obecnym koncie ponad 600h 
  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Love 2

1. Nick:Bane
2. Imię:Adrian
3. Wiek:24
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8(10 jak przypomne sobie kilka rzeczy :D )
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/774286
8. Parę słów o sobie **:Co tu dużo pisać jestem osobą z dość poje*** podejściem i humorem co większość osób, która mnie zna na serwerze dobrze o tym wie taki sobie psychopata, który lubi pograć :P
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Przez ostatni czas, który grałem na serwerze mając wolne od pracy zauważyłem, że kilkukrotnie ktoś ma jakiś problem związany z serwerem lub innym graczem, a niektórzy olewają słowa adminów żeby przestali robić coś, co nie jest dobre dla serwera tak więc pomyślałem, że wrócę zrobić mały rygor żeby wszystko wróciło do normy jak kiedyś bez proszenia kilka razy jednej osoby o zrobienie jednej rzeczy np. przez całą mapę.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:42965933
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Aktualnie do końca urlopu po 2-5h po urlopie 1-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze zależne od zmiany, ale minimum 2h na luzie weekendy ile tylko dam rad wysiedzieć. 😜
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3kh+
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

• Like 8
  • Thanks 2
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Love 4

1. Nick: AskerPL
2. Imię: Eryk
3. Wiek: 18 lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/903761
8. Parę słów o sobie **:Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. 
Staram się nie tworzyć konfliktów, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy.
Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów.  Pracuje nad swoim zachowaniem, chętnie pomagam innym. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach,
które wymagają zachowania zimnej krwi. 
Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie oraz z precyzją.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jak mogliście zauważyć to nie moje pierwsze podanie, postanowiłem się nie poddawać i próbować znowu.
Poprawiłem się jeśli chodzi o mikrofon zacząłem częściej go używać i rozmawiać. Chętnie będę pilnował porządku na serwerze jeśli się tylko uda! 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:110170025
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-5h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 9-20 (różnie głównie rano) Weekendy: 9-20 (zdecydowanie w weekendy rano)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 Lat
  • Like 6
  • Thanks 1

Nick: Hans

Imię: Jan

Znajomość Sourcebans (1-10): 3

Sprawny i działający mikrofon: Tak

Składka(Tak/Nie): Nie

Link do gameMe: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/848189

Parę słów o sobie: Chodzę do liceum na profilu biologiczno-chemicznym. Interesuje się chemia, historią oraz lotnictwem. Jestem osobą przyjaźnie nastawioną do graczy, nie wywołuje konfliktów. W wolnych chwilach gram w cs lub WoT.

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ będę miał więcej czasu na granie i chce spróbować czegoś nowego i przeżyć przygodę. Oczywiście pilnowanie porządku na serwerze bo zdarza się że nie ma admina

Steam_ID: STEAM_1:0:132020612

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h bez problemu

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: bardziej godziny popołudniowe 15-20 Weekendy: 9-21

Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000+

Czy posiadałeś admina? (nie podajemy linków): Nie

• Thanks 1
  • Confused 2

Posted (edited)
1. Nick: ussi
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/316248
8. Parę słów o sobie **: studiuje informatyke, mieszkam w Wwa grywam w kosza
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: dużo przebywam na serwerze / moge być przydatny
10. Steam_ID: STEAM_0:0:11101
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5hh dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): po 16w tygodniu weekend zależy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2k godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):ffa cs-classic, cod cs-classic za urbana 

Edited by allj
  • Like 1

1. Nick: Stejczu
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 19, prawie 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/198696
8. Parę słów o sobie **: Dopiero co skończyłem technikum (technik informatyk :/) więc zaczynam tzw. najdłuższe wakacje. Na co dzień grywam w gry, spotykam się ze znajomymi i hobbystycznie uprawiam sporty (teraz głównie grywam w kosza, jeżdżę na deskorolce i chodzę na siłownię).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zawsze chciałem spróbować, a ostatnimi czasy dużo bywam na serwerze i zdarza się że w porach kiedy gram czasami nie ma nikogo z administracji (często godziny późne 2;00-3;00). Poza tym i tak często pomagam innym na serwerze odpowiadając na różne pytania więc dlaczego by nie zwiększyć zakresu możliwości?
10. Steam_ID: STEAM_1:0:87873525
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wiele osób mogło zauważyć, że w tej edycji poświęciłem go bardzo dużo. Co prawda planuję to ograniczyć ale dalej będę grał po parę godzin dziennie, prawie codziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Jak powiedziałem mam wakacje więc często te godziny się zmieniają + niedługo dojdzie do tego praca więc ciężko jednoznacznie to określić.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 5 lat, 4,145h (no tak wyszło haha)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie, będzie to mój pierwszy raz.
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Love 1