Jump to content
Sign in to follow this  
Strychu

[ODRZUCONE]Podanie na guarda

Recommended Posts

Posted (edited)

1.Nick: Strychu

2.Imię: Łukasz

3.Wiek: 16

4. Znajomość Sourcban: (7/10)

5.Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (TAK/NIE): zostańmy przy svpi-e na razie

7.Link do swojego GameME:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/701658

8.Parę słów  o sobie:   

Cześć mam na imię Łukasz mieszkam w niewielkim mieście niedaleko Łodzi. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. W przyszłości planuje iść do technikum o profilu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Wiem że może się to wydawać śmieszne bo zawód rolnika nie jest popularnym zawodem ale taka jest moja pasja i tym się interesuje. Interesuje się sportem głównie piłka nożna i e sportem.  W cs-ie ma przegrane ponad 1350h na jednym koncie a na drugim ponad 1000h. 

9.Dlaczego chciałbym zostać strażnikiem:

Po pierwsze: Jest mało guardów a potrzebujecie ich bo oni sami nie ogarną. ja ja może nie mam na razie dobrej aktywności ale z każdym dniem staram się ją poprawiać. Mam przegrane na serwerze ponad 600 godzin

Po drugie: Chciałbym zostać strażnikiem dla dobra serwera jak i jego graczy. Denerwują mnie osoby które wyzywają innych graczy jak i adminów na serwerze a w tym czasie nie ma żadnego guarda albo admina. Nie które też osoby pchają się do ct nie znając wcale regulaminu dlatego że chciałbym zostać strażnikiem tego serwera. Sytuacja z dzisiaj gościu wbija do CT nie znając regulaminu nie posiadając mikrofonu, nie dając poleceń zabija chciałem uniknąć takich sytuacji.

10.Steam ID:  STEAM_0:0:222721370

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: zależy jakie dni tak to od 2-3 w dni robocze a w weekend od 5-6

12. W jakich godzinach grasz: Dni robocze od 19-22/23 a weekendy 10:00, 13:00 14:00 16:00 18:00 19:00 20:00 22:00

13, Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 1800h

14. Czy przeszedłeś już pełną mutacje (TAK/NIE): TAK

15.Czy posiadałeś już admina: Tak

**-bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edited by Strychu
  • Haha 1

Podałeś złe gameme. Tu masz prawidłowe https://classicffa.gameme.com/playerinfo/701658 :D.

Jesteś dosyć mało aktywny i na pewno po 2-3h nie grasz.

Często prowokujesz / wyzywasz na serwerze albo masz jakieś rage.

Mimo że osobiście Cię lubię, nie wydaje mi się żebyś był dobrą osobą na to stanowisko.

• Like 1
  • Thanks 1

Strychu, lubię Cię, ale niestety jestem na nie.

-Dajesz się czasami ponieść emocjom,

-prowokujesz,

-Twoja aktywność nie przekroczyła 2 godzin od miesiąca,

-rzadko Cię widuję w CT

Popraw swoją aktywność, opanuj emocje i ogranicz niepotrzebne wulgaryzmy na czacie, czasami po prostu nie wypada. Jak zmienisz te zachowania będę na tak. 
Powodzenia w dążeniu do celu, ale jak na razie staraj się poprawić wszystko.

Jestem na nie. Na serwerze wprowadzasz chaos, nie potrafisz zapanować nad emocjami, krzyczysz przez mikrofon - mi to wystarczy.

Po tych wypowiedziach administracji też sądzę ,że na ten moment nie masz szans. Popraw zachowanie, aktywność i jeżeli chcesz próbuj dalej.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines