Jump to content
Bester

[ODRZUCONE]Podanie na Guarda

Recommended Posts

1. Nick:✪BesteR♛
2. Imię:Maksymilian
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/630398
8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Maksymilian mam 18lat chodze do szkoły zawodowej na kierunek Gastronomia pasionuje się Grami.Esportem.Sportem.
Lubie pomagać graczom i nie tylko mam wiele przegrane na danym serwerze JailBreak dużo znajomości wiele przeżyłem na tym serwerze.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ nie ma ich teraz zadużo mam na serwerze przegrane ponad 1000h
zawsze podziwiałem i szanowałem obecnych guardów.Zawsze marzyłem żeby zostać jednym z nich gram juz troche czasu myśle że zasłużyłem ale to nie
moja decyzja.
10. Steam_ID:STEAM_1:1:151498420
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W wakacje 4-7h w dni szkolne 1-3h weekendy 2-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):gram codziennie po kilka godzin o każdem porze
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h liczba non stop rośnie :)
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Z góry dziękuje za rozpatrzenie podania. Życzę miłego dnia

• Like 1
  • Haha 6
  • Confused 4
  • Love 1

image.thumb.png.426b290b5db9b257888018753b3d1f0b.png

To twoja aktywność, jak dla mnie to żarty żartami, ale poza aktywnością nie widzę ani jednej cechy, która namawiała by mnie na Ciebie w roli guarda. Na nie.

• Confused 1
  • Sad 1
  • Love 2

Jak dla mnie to podanie to żart. Gdy byłeś pierwszy raz na serwerze po przerwie tak się złożyło ,że akurat grałem. Twoje wypowiedzi przez mikrofon uświadomiły mi ,że nie masz za grosz kultury. Co drugie słowo to "kurwa,jebać" itd. Nawet nie reagowałeś na moje upomnienia, a nawet mówiłeś ,że i tak masz w dupie czy jest admin bo nie zmienisz zachowania. Nie potrzebuje takich ludzi. Dziękuję.

• Like 4
  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines