Jump to content
crate

[ODRZUCONE]Podanie crate

Recommended Posts

1. Nick: crate 
2. Imię: Adam
3. Wiek: 15 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (TAK/NIE): moge płacić jeżeli bedzie trzeba, narazie co miesiac kupuje svipa
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/954358
8. Parę słów o sobie **: No od paru miesięcy przeniosłem się z innego jb na tego, atmosfera jest fajna, wszystko dopracowane jednak tryb jailbreak ma to do siebie że często jest potrzebny guard/admin co jest bardzo uciążliwe. Ja gram praktycznie codziennie, regulamin znam, a sam staram sie być miły dla graczy (nie licząc oczywiście przekomarzania się z osobami które dobrze znam). Żadnego bana ani mute za obraze nie dostałem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Tak jak napisałem u góry, chciałbym na serwerze wprowadzić choć troche lepszą jakość rozrywki, dajmy na to przerzucanie nieograniętych osób do tt. Guardów i adminow jest sporo, ale często i tak na serwerze jest dym.
10. Steam_ID:     STEAM_0:1:459310749
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: sporo, gram codziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie, bardziej zależy od tego kiedy mam na to ochotę
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na wszystkich kontach 4k h, jakieś 3-4 lata
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, na poprzednim serwerze
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Jak jakiś link źle podałem czy coś to napiszcie, postaram się poprawić

• Haha 1

Na Tak

+Zna regulamin

+nie prowokuje

+często jest widziany na serwerze

+Gracz miły, opanowany, zawsze skłonny co pomocy

WBoXkYv.gif

• Haha 1
  • Confused 1
  • Love 1

@Bester powiedz mi, gdzie crate  jest miły,  opanowany i zawsze skłonny do pomocy? Sądzisz, że nie prowokuje? Zobacz jego gameme i historię czatu. Jeśli chodzi o regulamin to może zna, ale nie pokazuje tej znajomości na serwerze. 
Crate, prywatnie Cię lubię i spoko mi się z Tobą gra ale jestem na nie.

-Prowokujesz różnych graczy swoim zachowaniem, często aroganckim.

-Aktywność często poniżej godziny, którą administracja powinna spędzić na serwerze.

-Proszenie o wypowiedzenie się pod podaniem na serwerze.

-crate1.thumb.png.d77ea37f5f3624f7bea75cbd40d560c8.pngcrate2.thumb.png.b09dfba24e52ca59622248a016b4c7ff.png

-/+Znasz regulamin, chociaż trochę jeszcze powinieneś go przeczytać.

+Jeśli jesteś w CT to to ogarniasz i to dobrze.

Crate, osobiście jesteś naprawdę spoko ale niektóre osoby na serwerze mogą nie załapać jakiegoś żartu. Poczekaj z podaniem z 2/3 tygodnie, zmień to co napisałem i wtedy ja i kolejne osoby  będziemy na tak. Niestety jak mówiłem na ten moment jestem na nie.

• Thanks 1

Kurde no niby grasz tą godzinę dziennie (mniej więcej) ale co do zachowania nie jestem przekonany. Tak jak napisał Hangetsu często prowokujesz i wyzywasz. W CT dajesz sobie radę i nawet dobrze ci idzie. Regulamin też raczej znasz, bo grasz w miarę długo na serwerze. Nie wiem czemu człowiek wyżej twierdzi, że nie znasz regulaminu. Chciałbym coś dodać ale Hangetsu chyba już wyczerpał temat XD. Narazie na NIE.

@Hangetsu Strażnik miesiąca, jeżeli chodzi o przygotowanie się do wypowiedzi pod czyimś podaniem XD.

• Love 1

Posted (edited)

Co so tego podania nie jestem przekonany. 

Na serwerze jesteś znany i lubiany przez większość graczy. Ja do ciebie osobiście nic nie mam i fajnie sie z toba gra i można się  dogadać

Na serwerze często zdarza ci się prowokować, po wyzywać itp.

Regulamin i CT ogarniasz. Jeżeli poprawisz kulturę i prowokacje będę na TAK

Złóż podanie za tydzień jeżeli poprawisz zachowanie.

Na ten moment nie.

Edited by adrian31131

Posted (edited)

Jestem na Nie 

-Nie spełniasz wymagań

-prowokujesz

Nie potrzebujemy osób , które prowokują i są nie kulturalni. Pozdro :) 

Edited by FRYTA

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines