Jump to content
Huczin

[PRZYJĘTE]Podanie - Huczin

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: Huczin

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 20

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK

6. Składka (TAK/NIE): NIE

7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/640108

8. Parę słów o sobie **: Witam wszystkich zebranych! Mam na imię Adrian i pochodzę z Malborka. Mieszkam obecnie w Gdańsku, gdzie studiuję Kryminologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem na ogół spokojnym człowiekiem, który lubi się trzymać z boku i nie zachodzić nikomu za skórę. Mimo mojego, momentami wulgarnego języka, cenię sobie u ludzi wysoką kulturę wypowiedzi. Interesuję się psychologią, człowiekiem i jego motywami, które nim kierują. Staram się być obiektywny, zrozumieć zachowania innych i spojrzeć na świat z ich perspektywy. Mam również wykształcenie muzyczne, skończyłem naukę gry na gitarze oraz na fortepianie. W wolnym czasie lubię czytać książki, słuchać ulubionej muzyki oraz oczywiście grać w gry komputerowe, najczęściej w Counter-Strike na naszym, ukochanym serwerze JB ;).

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Jako, że uczę się o przestępcach i przestępstwach, zastosowanie technik zwalczania przestępczości, pozwoli mi na skuteczniejsze pilnowanie porządku na serwerze :D. Często wytykam błędy innym na serwerze (pozdrawiam tutejszych adminów ;)), ale to za mało aby ogarnąć innych graczy, którzy mają problem z zachowaniem się podczas gry. Wiem, że jest do mnie przylepiona pewna "łatka", przez incydent, który miał miejsce półtora roku temu, ale potrafię pokazać, że nie powinno mnie to definiować na serwerze. Nie mam problemów ze znajomością regulaminu. Często właśnie każdemu wytłumaczę jakie zasady tutaj panują i jak się do nich stosować. Umiem prowadzić po stronie strażników, zawsze się staram aby polepszyć atmosferę podczas gry.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:104381779

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 godziny dziennie 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze w godzinach 10:00-13:00 lub 16:00-01:00, w weekendy nawet cały dzień 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1900h

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK, admina na arenach 1vs1 oraz guarda tutaj na JB

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@SnuFFy Przepraszam Areczku :( 

Edited by Huczin
Zawiodłem Areczka
  • Like 6
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Love 2

No Huczyn, mimo bycia cholernym naziolem którego trzeba czasami uspokajać jestem na tak! 

Masz aktualnie najwięcej godzin na serwerze nie licząc cebuliego, który ma bana

Znasz dobrze regulamin

Jesteś przez większość lubiany na serwerze

Ogarniasz CT

Masz doświadczenie 

Masz mutację, co jest niektórych marzeniem     (@adrian31131)

Dobra znajomość SB

Podanie napisane czytelnie, fajnie się czyta. 

Takich osób potrzeba w administracji ale ogarnij tylko propagowanie różnych ustrojów. Wiem, że dziadkowi dobrze się żyło w takim ustroju i przekazał Ci najlepsze wartości, ale ten serwer jest tylko demokratyczny i nieautorytarny. 

• Haha 2

Posted (edited)

@HangetsuMasz racje

A co do podania to mam nadzieje ze przestaniesz propagowanie nazizmu i dołączysz do naszego grona Administracji. Nic dodać nic ująć

Jestem na TAK

Ale odgapiłes imię Adrianek

Edited by adrian31131
  • Thanks 1

Oczywiście na Tak z czystym sumieniem

Gra na serwerze od bardzo dawna i ogarnia wszystko co się na nim dzieje

Umie odróżnić żarty od poważnych sytuacji

Miał na serwerze guarda i dobrze mu szło

Jeden z nie licznych , z którymi da się normalnie porozmawiać na tym serwerze <3

• Haha 1
  • Confused 1
  • Love 1

Huczin Huczin Huczin jesteś specyficzną osobą i często prowokujesz ale jestem wstanie ci zaufać i być na tak, jedyny minus to prowokacja ale jak dostaniesz tego guarda to myśle , że sie ogarniesz . Powodzenia :D 

• Thanks 1

Oczywiście, że na tak!
-jest w topce najbardziej aktywnych graczy
-pomaga innym
-spora aktywność na forum
-nie goli klaty
-ma poczucie humoru i dystans do siebie
-miał juz guarda
-studiuje kriminologie więc bedzie idealnym śledczym oraz strażnikiem
-dużo czyta więc pewnie za już regulamin na pamięć

ps. przygotuj se bindy do puszczania

• Thanks 2
  • Haha 1

Posted (edited)

Na Tak!

Huczin często jest na serwerze, ogarnia, posiadał tutaj już Guarda. Ogólnie to wszystko idealnie jedynie żebyś nie szerzył nazizmu i będzie git.

Edited by cfk
  • Like 1
  • Confused 1

Myślę, że warto dać ci tą "drugą szansę" bycia w administracji i dla mnie jak najbardziej możesz przystąpić do okresu próbnego. Tak jak koledzy wyżej ogarniasz CT, regulamin również i twój czat oraz aktywność jest na tą chwilę dobra. Jeżeli to utrzymasz, widzę cię w roli guarda na serwerze.

Na tak.

W dniu 16.06.2019 o 15:06, Huczin napisał:

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 godziny dziennie 

Jakoś tego nie widzę po twoim gameme. Dam ci szansę bo wiem ,że jesteś ogarnięty a potrzebuje ludzi. Takiej aktywności jaką zapewniasz w podaniu oczekuje od ciebie. Przyjęty na okres próbny.

• Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines