Skocz do zawartości

UB SayỖŇÃŘÃ βỖЎ


Sayonaraa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry - SayỖŇÃŘÃ βỖЎ

Wycinek z konsoli - Disconnect: SayỖŇÃŘÃ βỖЎ - You have banned on server!!
Ban Reason: Wallhack
Ban End: 23-06-2019 22:58
Server: ★EVENT 2x XP★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★ 

Serwer Cs-Classic.pl [CS:GO Call Of Duty]

Link do bana https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=SayỖŇÃŘÃ+βỖЎ&Submit=Search

Link do demka :http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1561115749-1561117344.zip

Witam, Z racji iż nie zgadzam się z opinią UB Teamu, pragnę się odwołać od otrzymanego bana. Poniżej przedstawiam wyjaśnienie momentów wyszczególnionych przez zgłaszającego :

0:48 -  Mam spore doświadczenie w grze Counter-Strike Global Offensive i chyba kazdy doświadczony gracz tej gry wie gdzie i kiedy skanować aby zabić przeciwnika 

0:49 - Jeżeli osoba oglądająca demko przyjrzy się dokładnie zauważy że 1 antyterrorysta wychyla swoje ramię cofa się w stronę ct spawnu. Więc rozsądek każe mi dalej skanować przez bramę.

0:53 - Jeżeli widzę że antyterrorysta przeskakuję przez bramę automatycznie podążam celownikiem za nim i jeżeli zawaham się strzałem w niego skanuję to samo miejsce z nadzieją że uda mi się ustrzelić innego przeciwnika.

1:25  - Widząc że osoba z mojego teamu ginie od przeciwnika na longu biegnę tam jak najszybciej i się wcelowuje w miejsce w którym widziałem przeciwnika. "Widać dokładnie jak przeciwnik chowa się za tą ścianą ".

7:32 / 7:35 - Normalne wcelowanie się w przypadku wychylania się na mida i patrzenię gdzie pobiegnie enemy team.

7:36 - Normalny HS z Desert Eagle , przeciwnik został spowolniony przez teammata od pleców więc ułatwił mi zabicie.

7:45  - Rzuciłem granat sprawdzając czy przeciwnicy są dalej w tunelach, "grając na cod modzie i mając vipa wyświetlają się obrażenia zadawane przeciwnikowi" jeżeli widzę że nikt nie dostał dmg z granatu, biegnę na BS A wiedząc ze nie ma sensu dalsze stanie na BS B.

11:24 - Terroryści rzucali granaty z shorta w bombsite A na którym było 2 moich teammatów więc pobiegłem im pomóc.

11:45 do 11:56 - Akcja 2 v 2 w której 1 z moich teammatów patrzył mi shorta z BS A  a ja byłem skupiony na bombie która leżała na widoku.

12:42 - Wychylając z AWP na mida i widząc ze na t spawnie nikogo nie ma prawie kazdy wcelowuje się w shorta .

12:43 - Widziałem przeciwnika który biegł na shorta lecz niestety unlucky Pudło 😛

20:16 - Wychylałem znów z awp na mida widząc że nie ma nikogo na t spawnie spojrzałem na shorta i akurat przeciwnicy wybrali sobie tą trasę.

 

Do tych 2 punktów się nie odniosłem ponieważ są one bezsensowne :

9:05 - chwila przerwy teraz OFF
11:15 - Chłopak chyba zrezygnował bo gadają o nim... 

 

 

Edytowane przez Sayonaraa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

Bazowałem na podejrzeniach i opisanych rundach przez tego admina, który dał Ci bana. Kilka akcji mnie baaaaardzo zdziwiło i były podejrzane takie jak ta 12:42 tak samo jak i w 20:16. Reszta jak dla mnie clear. Zaśmierdziało mocno to zbanowałem. Czekam na decyzje reszty kolegów.

 

 

 

Edit: Doszło do małego nieporozumienia. ub

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności