Jump to content

[OFF] Szybka rekrutacja na strażnika

Recommended Posts

1. Nick: Sand

2. Imię: Maciej

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (TAK/NIE): tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/552285?uid=9fd1f8a68432af981e7858a668c79106

8. Parę słów o sobie**: Siemano jestem Maciej pochodze z wroclawia. Aktualnie mieszkam tez we wro. Interesuje sie sportami walki cwicze kickboxing od 8 lat. Ogólnie jestem spokojnym czlowiekiem z zasadami. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem** Mysle ze byl bym w stanie pomuc administracji. Moim zdaniem jest zbyt mala ilosc guardow. Czesto bywaja sytuacje ze sloty full i nikogo z administracji nie ma. 

10. Steam_ID: STEAM_1:1:119628919

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie moze dluzej zalezy od dnia

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): weekendy mniej zazwyczaj w dni robocze

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h.

14. Czy przeszedłeś pełną mutację? (TAK/NIE): tak

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@sandner na ten moment rekrutacja zostaje zamknięta, odrzucam

Edited by freshman
  • Like 6
  • Love 1

1. Nick: Gemciu
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście
6. Składka (TAK/NIE): TAK
7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/408081 
8. Parę słów o sobie **: Jestem Tomasz i uczęszczam do trzeciej klasy technikum na profilu technik pojazdów samochodowych. Na naszym Jail'u gram już od jego początków, lecz w tamtym roku a dokładnie w lutym gram bez większych przerw. Wiele osób na pewno mnie zna lub kojarzy i mam raczej pozytywną opinie wśród graczy.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ogólnie te podanie może zabrzmieć śmieszne z względu na moją rezygnacje, która miała miejsce około 2 miesiące temu. Przez ten czas odpocząłem od zmęczenia rangą i znowu wróciłem do regularnej gry na serwerze. Chcę zostać strażnikiem/adminem ze względu na moją chęć do pomocy. Właśnie zaczynam okres ferii zimowych, więc mogę pilnować graczy w godzinach porannych czyli wtedy, gdy innego administratora ciężko zauważyć, oczywiście nie mówię, że nikt z nich o tej porze nie gra. Perfekcyjnie znam regulamin oraz zasady panujące na serwerze i umiem porozumieć się z graczami bez większych problemów jak i wytłumaczyć nowym osobom co i jak.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:87679480
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zależy od okresu. Przez najbliższe 2 tygodnie nawet do 5h dziennie. Po tym czasie coś około 1-3 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zwykle wchodzę około 15/16 i późniejszym wieczorem.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 1800 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Oczywiście

@Gemciu Przyjęty na okres próbny na posadę admina

Edited by freshman
  • Like 6
  • Haha 3
  • Confused 2
  • Sad 1
  • Love 3

1. Nick: Creativity
2. Imię: Olaf
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (TAK/NIE) - zobaczy sie 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/672308         
8. Parę słów o sobie **: Siema variaty nazywam się Olaf, mieszkam w Lublinie. Jestem w 2 technikum na profilu technik handlowiec. 
Byłem tu adminem za czasów konwoya i zrezygnowałem, bo nie miałem kompletnie czasu i zajmowałem się swoim hobby oraz rozwijałem swój język angielski.
Trenuje MMA od 3 lat, jest to moja wielka pasja. Miesiąc temu srebro na zawodach zgarnąłem i przymierzam się po złoto na następnych;)
W wolnym czasie lubię grać ze Sklejkiem i snuffikiem w "Jackboxa".
Pozdro
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Podczas koronoferii jest dużo dzieci, przeważnie bez mutacji, często nadużywają mikrofon, pchają się do CT bez znajomości regulaminu. Chętnie sprawowałbym nad nimi rękę boską i w razie co ukarałbym mutem lub kickiem 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:118603201

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h minimum
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) - Ciężko określić, w przeróżnych.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 lat
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) - Tak 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 - Tak, tutaj przez pół roku 2 lata temu około.
  • Like 3
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Love 3

1. Nick: cfk
2. Imię: Maks
6. Składka (TAK/NIE): Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/953443
8. Parę słów o sobie**: Cześć, jestem finalistą konkursu kangurek matematyczny, w wolnym czasie lubie grać w Jackbox'a ze Snuffikiem oraz rozwiązywać krzyżówki.  
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym aby gracze mogli spędzać miło czas na tym serwerze, a ja to im umożliwię, będąc aniołem stróżem serwera
10. Steam_ID:STEAM_0:0:104621171
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 3
  • Confused 2
  • Love 1

1. Nick: miky
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/8
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/689718
8. Parę słów o sobie **: Jestem Mikołaj, mieszkam na 3W BMW, chodzę do 1 klasy liceum na profilu mat geo inf, lubię sobie pograć w gierki, a moim
hobby jest przeglądanie instagrama.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: chciałbym pomagać w utrzymywaniu porządku na serwerze, gram w godzinach nocnych w których często nie ma 
administracji
10. Steam_ID: STEAM_1:0:216870026
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie, teraz w czasie koronawirusa mogę grac nawet cały dzień a jak w czasie roku szkolnego to +-3 
godziny
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) w dobie koronawirusa to od 12 do 3/4 w nocy następnego dnia z przerwami oczywiście, 
a normalnie to 15-22 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 4600h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak  
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 tak
  • Like 6
  • Haha 3
  • Confused 2
  • Love 2

1. Nick: Maurycy
2. Imię: Kacper
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
6. Składka (TAK/NIE): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667802
8. Parę słów o sobie **:Cześć Jestem Kacper mam 18 lat i jestem w 2 klasie technikum interesuje się e-sportem jak i spotrem lubie imprezować jak i popykać sobie w csa na jb
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Uważam że gdy nie ma guardów różni gracze pozwalają sobie na zbyt dużo a ja nie moge z tym nic zrobić dlatego chciałbym temu zapobiec :)
10. Steam_ID:STEAM_1:1:126731302
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: sporo, gram codziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): weekendy jak i dni robocze tylko że wieczorem
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: to 1,5
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Oczywiśce

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie

@Małrycy dodaj punkt 15 bo gdzieś ci się zgubił

Edited by Małrycy
  • Like 10
  • Love 2

1. Nick: Young Mazi

2. Imię: Tadeusz

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans (1-10):8

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1043525

8. Parę słów o sobie **:  Cześć, Nazywam się Tadeusz mam 16 lat oraz pochodzę z województwa śląskiego od 6 roku życia gram w serie CS, najwięcej czasu jednak spędziłem przy CS GO choć strasznie lubiłem grać w 1.6 na serwerach typu zombie exp czy paintball Jestem zapalonym graczem counter strike'a i raczej bez problemowym gdy tylko mam okazję staram się pomagać czy to w grach czy in real life interesuję się informatyką, grami, airsoftem czy muzyką choć nie stronię też od dobrych imprez czy wypadów ze znajomymi na miasto chodzę do szkoły i do pracy więc już trochę zycia poznałem choć nie jestem starym wyjadaczem 😅

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Powodem mojego podania na strażnika jest szerząca się fala nowych (choć czasami i starych) graczy którzy wchodzą na serwer i często bez znajomości regulaminu wypowiadają się w tym temacie, lubię pomagać i chciałbym moją postawą i chęciami pomagać/wyjaśniać graczą co i z czym się je oraz pilnować porządku na serwerze, ponieważ często gdy nie ma nikogo z administracji graczę lubią sobie złamać wiele zasad i jestem prawie pewien że mógłbym pomóc w okiełznianiu tego problemu, uważam że znam dobrzę regulamin choć zdarzy mi się czegoś zapomnieć i pomylić lecz szybko staram się naprawić swój błąd. dlatego właśnie chciałbym zostać strażnikiem

10. Steam_ID:STEAM_0:1:528378463

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:kilka h 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): robocze 16-21/22 (choć często się zdarza do 24) weekendy gdy nie ma mnie w pracy od 14-24 (choć nie zawsze bo czasem możę się zdarzyć coś losowego jak np telefon z pracy czy ważne spotkanie lub jakaś impreza która nie zdarza się często)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok 5000h

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

• Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1

1. Nick: BRODY [CSC]
2. Imię: Kacper
6. Składka (TAK/NIE) tak 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1022109
8. Parę słów o sobie **: emm ulubiony kolor to zielony mam urodziny w kwietniu ii moim marzeniem jest aby zostac guardem i dbac o serwer jb.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: chcialbym zostac straznikiem poniewaz wiele osob nie utrzymuje kultury podczas serwera bez guarda online wiele osob poprostu nie przestrzega regulaminu. utrzymal bym kulture na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:510867442
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: minimum 3 do 5 godzin codziennie (no chyba ze bede miec jakas wazna sprawe rodzinna)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) na tygodniu jak i w weekendy tyle samo 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 886 godz. łącznie
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) niestety nie posiadam mutacji mam 15 lat wiec raczej jestem blisko ;D 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) raz posiadalem na serwerze ktory umieral 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone
)
  • Like 1
  • Haha 11
  • Confused 13
  • Sad 1
  • Love 1

1. Nick: Creativity
2. Imię: Olaf
6. Składka (TAK/NIE) - zobaczy sie 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/672308         
8. Parę słów o sobie **: Siema  nazywam się Olaf, mieszkam w Lublinie. Jestem w 2 technikum na profilu technik handlowiec. 
Moją pasją są sztuki walki,ćwiczę je od dzieciaka i lece kiedys po udział w zawodowych galach mma ;D.
Moim 2 hobby jest język angielski, uczę się go dodatkowo od 8 lat i planuje zdać certyfikat CaE w tym roku.
pozdroo

Pozdro
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Jak wszyscy dobrze wiemy , obecna sytuacja na świecie nakazuje nam siedzieć w domu.W tym szczególnym dla nas czasie gra dużo dzieci,które nie przestrzegają zasad i sprawowałbym nad tymi osobami opiekę i ich pouczał.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:118603201

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h minimum
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) - Ciężko określić, w przeróżnych.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 lat
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) - Tak 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 - Tak, 2 lata temu tutaj na Jailbreaku.
  • Like 7
  • Haha 2
  • Love 4

1. Nick: KubaX hellcase.com [CSC]
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
6. Składka (TAK/NIE) Zobaczy Sie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/590023
8. Parę słów o sobie **: Siema nazywam się Jakub, chodzę do 1 technikum na profilu Technik Logistyk (wojskowy).
Lubie pograć w gierki i pobawić się skinkami na stronkach. Ćwiczę na siłce i lubię wyskoczyć na imprezkę ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ dużo gram na serwerze często rano jak i w 
godzinach wieczornych a jak dobrze wiemy o takich porach brakuje właśnie osoby która ogarnie syf który panuje na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:1:159317671
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: min. 2h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : W przeróżnych ciężko się określić.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.5k godz 
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE😞 Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Dawno temu ale posiadałem
  • Like 8
  • Haha 2
  • Confused 7
  • Love 2

19 godzin temu, KubaX napisał:
1. Nick: KubaX hellcase.com [CSC]
6. Składka (TAK/NIE) Zobaczy Sie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/590023
8. Parę słów o sobie **: Siema nazywam się Jakub, chodzę do 1 technikum na profilu Technik Logistyk (wojskowy).
Lubie pograć w gierki i pobawić się skinkami na stronkach. Ćwiczę na siłce i lubię wyskoczyć na imprezkę ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ dużo gram na serwerze często rano jak i w 
godzinach wieczornych a jak dobrze wiemy o takich porach brakuje właśnie osoby która ogarnie syf który panuje na serwerze
10. Steam_ID: STEAM_1:1:159317671
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: min. 2h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : W przeróżnych ciężko się określić.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.5k godz 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Dawno temu ale posiadałem

Reklama podania, odrzucam.

xdddasdasd.png.9fb15dfceb570d9ada8f4506831f839a.png

Zapraszam do pisania podań, chętnie przyjme jeszcze jedną osobe.

Edited by Gemciu
  • Haha 1

1. Nick:aassingo
2. Imię:Tigran
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Idk, dawno nie byłem adminem tutaj
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak jest
6. Składka (TAK/NIE😞 Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/467021
8. Parę słów o sobie **: Witam Państwa, nazywam się Tigran, mam Ormiańskie korzenie, mieszkam w Katowicach. Nie mam jakichś hobby, nie jestem utalentowany w jakiejś dziedzinie, więc wszystko co robię aktualnie to gram w gry komputerowe :((((((.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Nie raz widzę jak nie ma żadnego admina/guarda na serwerze, a jest dużo osób nie ogarniających bądź agresywnych w stosunku do innych graczy serwera.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:131836464
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, niekiedy 2h, niekiedy 6h. Głównie to zależy od mojego samopoczucia.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 W czasie kwarantanny to różnie, raz wbiję o 8 rano, raz o 22 wieczorem.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4kh, od 2k15
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE😞 No chyba tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Tak jest

Nie zlinczujcie mnie:(

• Like 8
  • Thanks 2
  • Haha 3
  • Love 6

Otwieram szybką rekrutację.

Szukamy osób aktywnych i rozgarniętych.

Zapraszam do składania podań!

• Like 10
  • Love 1

1. Nick: "Zireael" Jaskółka [CSC]
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  7/10
6. Składka (TAK/NIE😞 Tak
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1119235
8. Parę słów o sobie **: Siemano jestem Jakub. Pochodze z województwa Podlaskiego. Mieszkam w niewielkim miasteczku nieopodal Białegostoku. interesuje sie Motoryzacja, sportem oraz nowinkami 
technologicznymi. Aktualnie w tym roku pisze maturę i mam nadzieję ja zdać. Uczę się w tech. mechanicznym na profilu tech. poj. samochodowych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym utrzymać porządek i ład na serwerze. Aby gracze byli zadowoleni z miłej i przyjaznej atmosfery aby nie było żadnych problemow,wyzwisk.
Aktualnie widzę braki w kadrze wiedz chętnie pomogę 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:6679975
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: tak z 2-4h dziennie (może w weekendy mniej)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 w tygodniu to od 11 do 20 potrafie bywać na serwerze a w weekendy to bardziej pod wieczór ok. 19
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata (ok 2 800h a na serwerze 338h)
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Tak, posiadałem
  • Like 13
  • Haha 2
  • Confused 2

1. Nick: PoProstuKsawery [CSC]
2. Imię: Ksawery
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8/10
6. Składka (TAK/NIE😞 Tak (svip)
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/640388
8. Parę słów o sobie Cześć nazywam się ksawery uczęszczam do technikum mechanicznego w białymstoku na profilu mechatronik ,lubie imprezować spotykać sie z znajomimi i tym podobne ,oprócz tego od małego jestem wielkim fanem gier komputerowych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem głownie kieruje się chęc pomoc serwerowi i osobom ktore nie są obeznane w zasad naszego serwera
10. Steam_ID: STEAM_1:0:157967888
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze 2 -6h
12. W jakich godzinach grasz? od 11-do 24 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6 lat  ( 2 500h a na serwerze 950h)
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 tak posiadałem 

Edited by Ksawery
bo głupi jestem.
  • Haha 7
  • Confused 5
  • Sad 1

1. Nick: vhs 

2. Imię: Igor

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 lecz szybko się uczę.

6. Składka (TAK/NIE): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1104949

8. Parę słów o sobie **: Cześć, nazywam się Igor mam 17 lat, pochodzę z województwa Łódzkiego i uczęszczam do szkoły w Piotrkowie Trybunalskim. Interesuję się sportem, informatyką oraz historią. Od 7 lat trenuję w amatorskim klubie piłkarskim. Jestem osobą towarzyską oraz otwartą na nowe znajomości. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi oraz grać w cs'a i inne gry.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Powód jest oczywisty, chciałbym pomóc tutejszej administracji pilnując graczy, działających na niekorzyść serwera. Wraz z tym moim celem jest aby na serwerze zawsze panowała miła, przyjazna atmosfera dla nowych jak i starych graczy!

10. Steam_ID: STEAM_0:0:149622115

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 2-3 godziny dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie zależy od dnia, najczęściej można spotkać mnie w dni robocze.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~ 2500h

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

• Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 1
  • Love 9

1. Nick: szczuras
2. Imię: Olivier
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906159
8. Parę słów o sobie**: Siemka!, jestem Olivier mam 15 lat oraz pochodzę z województwa lubuskiego. We wrześniu skończę 16 lat. Głównie interesuje się informatyka oraz muzyką.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc obecnej administracji przy pilnowaniu serwera. Gdy nie ma żadnego guarda lub admina na serwerze to gracze lubią sobię złamać zasady
10. Steam_ID:STEAM_0:0:421675472
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Można mnie spotkać na serwerze codziennie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1582h
  • Like 3
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Love 1

21 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:
1. Nick: "Zireael" Jaskółka [CSC]
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  7/10
6. Składka (TAK/NIE😞 Tak
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1119235
8. Parę słów o sobie **: Siemano jestem Jakub. Pochodze z województwa Podlaskiego. Mieszkam w niewielkim miasteczku nieopodal Białegostoku. interesuje sie Motoryzacja, sportem oraz nowinkami 
technologicznymi. Aktualnie w tym roku pisze maturę i mam nadzieję ja zdać. Uczę się w tech. mechanicznym na profilu tech. poj. samochodowych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym utrzymać porządek i ład na serwerze. Aby gracze byli zadowoleni z miłej i przyjaznej atmosfery aby nie było żadnych problemow,wyzwisk.
Aktualnie widzę braki w kadrze wiedz chętnie pomogę 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:6679975
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: tak z 2-4h dziennie (może w weekendy mniej)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 w tygodniu to od 11 do 20 potrafie bywać na serwerze a w weekendy to bardziej pod wieczór ok. 19
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata (ok 2 800h a na serwerze 338h)
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Tak, posiadałem

Zapraszam na PW.

18 godzin temu, Ksawery napisał:

1. Nick: PoProstuKsawery [CSC]
2. Imię: Ksawery
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8/10
6. Składka (TAK/NIE😞 Tak (svip)
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/640388
8. Parę słów o sobie Cześć nazywam się ksawery uczęszczam do technikum mechanicznego w białymstoku na profilu mechatronik ,lubie imprezować spotykać sie z znajomimi i tym podobne ,oprócz tego od małego jestem wielkim fanem gier komputerowych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem głownie kieruje się chęc pomoc serwerowi i osobom ktore nie są obeznane w zasad naszego serwera
10. Steam_ID: STEAM_1:0:157967888
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze 2 -6h
12. W jakich godzinach grasz? od 11-do 24 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6 lat  ( 2 500h a na serwerze 950h)
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 tak posiadałem 

Odrzucam, ostatni raz na serwerze byłeś 5 marca.

17 godzin temu, vhs napisał:

1. Nick: vhs 

2. Imię: Igor

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 lecz szybko się uczę.

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1104949

8. Parę słów o sobie **: Cześć, nazywam się Igor mam 17 lat, pochodzę z województwa Łódzkiego i uczęszczam do szkoły w Piotrkowie Trybunalskim. Interesuję się sportem, informatyką oraz historią. Od 7 lat trenuję w amatorskim klubie piłkarskim. Jestem osobą towarzyską oraz otwartą na nowe znajomości. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi oraz grać w cs'a i inne gry.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Powód jest oczywisty, chciałbym pomóc tutejszej administracji pilnując graczy, działających na niekorzyść serwera. Wraz z tym moim celem jest aby na serwerze zawsze panowała miła, przyjazna atmosfera dla nowych jak i starych graczy!

10. Steam_ID: STEAM_0:0:149622115

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 2-3 godziny dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie zależy od dnia, najczęściej można spotkać mnie w dni robocze.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~ 2500h

Zapraszam na PW.

12 godzin temu, szczuras napisał:
1. Nick: szczuras
2. Imię: Olivier
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906159
8. Parę słów o sobie**: Siemka!, jestem Olivier mam 15 lat oraz pochodzę z województwa lubuskiego. We wrześniu skończę 16 lat. Głównie interesuje się informatyka oraz muzyką.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc obecnej administracji przy pilnowaniu serwera. Gdy nie ma żadnego guarda lub admina na serwerze to gracze lubią sobię złamać zasady
10. Steam_ID:STEAM_0:0:421675472
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Można mnie spotkać na serwerze codziennie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1582h

Nie jestem co do ciebie przekonany. Zdarza ci się prowokować i twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pokaż się z lepszej strony i wtedy napisz podanie.

Oczywiście jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do dalszego składania podań!

1. Nick: Krzysiek [CSC]
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek: Jeszcze 14 :bn:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
7. Link do swojego GameMe**: *Tutaj*
8. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Krzysiek :hi:, moje hobby to jazda wyczynowa. Wolny czas lubię przeznaczać na gry a zwłaszcza na cs'a. Interesuję się informatyką oraz sportem a dokładniej F1. Poza cs'em gram jeszcze w cyberpunka oraz path of exile.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ chciałbym wspomóc aktualną administrację w wykonywaniu obowiązków oraz utrzymywaniu porządku na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:537859558
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: (Dni robocze) - od 2h do 8h w zależności od dni i ilości obowiązków (Weekendy) - od 2h do 6h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): (Dni robocze) - 08:00-22:00  (Weekendy) 10:00-23:00 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 2300h 
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie :bl:
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edited by Krzysiek.
  • Like 9
  • Haha 1
  • Confused 9
  • Love 3

• ZyXeel locked this topic
  • ZyXeel unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines