Jump to content

[OFF] Szybka rekrutacja na strażnika

Recommended Posts

1. Nick: szczuras
2. Imię: Olivier
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906159
8. Parę słów o sobie**: Siemka!, jestem Olivier mam 15 lat oraz pochodzę z województwa lubuskiego. We wrześniu skończę 16 lat. Głównie interesuje się informatyka oraz muzyką. Lubię sobię pograć na jb.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc obecnej administracji przy pilnowaniu serwera. Gdy nie ma żadnego guarda lub admina na serwerze to gracze lubią sobię złamać zasady
10. Steam_ID:STEAM_0:0:421675472
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Można mnie spotkać na serwerze codziennie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1621h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

• Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1
  • Love 1

W dniu 23.03.2021 o 23:05, Krzysiek. napisał:

1. Nick: Krzysiek [CSC]
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek: Jeszcze 14 :bn:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
7. Link do swojego GameMe**: *Tutaj*
8. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Krzysiek :hi:, moje hobby to jazda wyczynowa. Wolny czas lubię przeznaczać na gry a zwłaszcza na cs'a. Interesuję się informatyką oraz sportem a dokładniej F1. Poza cs'em gram jeszcze w cyberpunka oraz path of exile.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ chciałbym wspomóc aktualną administrację w wykonywaniu obowiązków oraz utrzymywaniu porządku na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:537859558
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: (Dni robocze) - od 2h do 8h w zależności od dni i ilości obowiązków (Weekendy) - od 2h do 6h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): (Dni robocze) - 08:00-22:00  (Weekendy) 10:00-23:00 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 2300h 
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie :bl:
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

W dniu 25.03.2021 o 01:42, szczuras napisał:

1. Nick: szczuras
2. Imię: Olivier
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906159
8. Parę słów o sobie**: Siemka!, jestem Olivier mam 15 lat oraz pochodzę z województwa lubuskiego. We wrześniu skończę 16 lat. Głównie interesuje się informatyka oraz muzyką. Lubię sobię pograć na jb.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc obecnej administracji przy pilnowaniu serwera. Gdy nie ma żadnego guarda lub admina na serwerze to gracze lubią sobię złamać zasady
10. Steam_ID:STEAM_0:0:421675472
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Można mnie spotkać na serwerze codziennie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1621h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Nie jesteśmy co do was przekonani,

Odrzucam.

• Like 3
  • Confused 2
  • Sad 2

1. Nick: how1yy
2. Imię: Janek
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 10
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1126277
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Janek i tryharduje po CT. Nie lubię kolegi z sąsiedniego gangu.
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: No tak, chciałbym zostać strażakiem żeby dopełnić waszą grupkę administracji oraz pomagać oczywiście :)
9. Steam_ID: STEAM_1:1:585541509
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, mogę w każdej
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5kh+
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

• Like 6
  • Haha 7
  • Love 1

1. Nick: adore
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 2/10
6. Składka (TAK/NIE) nie 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/980384
8. Parę słów o sobie **: Jestem Sebastian mam 17 lat jestem z krakowa i jezdze na hulajnodze. Chodze do 2 klasy liceum.
Wolny czas lubie spedzac na skateparku i ze znajomymi. Na jb zaczalem grac w 2016 roku a na samym serwerze spedzilem ponad
 1000 godzin.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Co dziennie gram na serwerze a czesto nie ma go kto pilnowac, dla tego pisze podanie
zaby pomoc utrzymac mila atmosfere i porzadek 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:149695949
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 godzin dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze i weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5000 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE😞 Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 nie
Edited by Bellow
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Love 1

Cytat

1. Nick: how1yy
2. Imię: Janek
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1126277
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Janek i tryharduje po CT. Nie lubię kolegi z sąsiedniego gangu.
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: No tak, chciałbym zostać strażakiem żeby dopełnić waszą grupkę administracji oraz pomagać oczywiście :)
9. Steam_ID: STEAM_1:1:585541509
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, mogę w każdej
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5kh+
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Nie jestem co o ciebie przekonany. Najpierw mówisz, że administracja ma kija w dupie po czym składasz podanie, twoje Gameme też nie wygląda za ciekawie.

1. Nick: adore
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 17
6. Składka (TAK/NIE) nie 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/980384
8. Parę słów o sobie **: Jestem Sebastian mam 17 lat jestem z krakowa i jezdze na hulajnodze. Chodze do 2 klasy liceum.
Wolny czas lubie spedzac na skateparku i ze znajomymi. Na jb zaczalem grac w 2016 roku a na samym serwerze spedzilem ponad
 1000 godzin.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Co dziennie gram na serwerze a czesto nie ma go kto pilnowac, dla tego pisze podanie
zaby pomoc utrzymac mila atmosfere i porzadek 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:149695949
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 godzin dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze i weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5000 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE😞 Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 nie

Zapraszam na PW.

• Like 3
  • Haha 2
  • Confused 6

1. Nick: ψ Jaro ψ

2. Imię: Mateusz, choć większość myśli że Jarek
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 4/10 szybko się uczę
5. Sprawny i działający mikrofon**: Wiadomo
6. Link do swojego GameMe**:
KLIK
7. Parę słów o sobie **: Siemano z tej strony Mateusz zwany Jaro jestem z centrum łodzi moje hobby to kick-boxing, od 10 roku życia zasuwałem treningi i do teraz ćwiczę. W wolnym czasie wychodzę ze znajomymi pośmigać po osiedlu, pograć w piłe, zapalić😋 czy tam napić się jakiegoś piwka wiadomo. 1 szkołę jaką wybrałem było liceum po pewnym czasie z powodu małej ilości osób w klasie i słabego kontaktu z nimi postanowiłem zmienić szkołę i iść do zawodówki do której chodziło większość moich znajomych, kierunek który początkowo wybrałem był elektryk po okresie 1 roku szkolnego mój pracodawca prawdopodobnie nie był za bardzo zadowolony ze mnie na praktykach i zostałem z nich wyrzucony, moja szkoła szukała mi innych praktyk w kierunku elektryk których niestety nie znalazła i byłem zmuszony zmienić zawód, a więc wybrałem lakiernika samochodów. Później dowiedziałem się że jeżeli zmieniam zawód musiał bym zasuwać od nowa 3 lata na praktyki co mi się nie spodobało i postanowiłem z powrotem przepisać się do tego samego liceum. Obecnie jestem w 2 klasie nauka idzie mi póki co dobrze lecz jak widzicie szkoła nie jest moją mocną stroną. 🤠

8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Guardem chciałbym zostać ,aby serwer szedł w dobra stronę i chyba to tyle.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:103943743

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę około 2-4 godzin dziennie czasem więcej czasem mniej różnie bywa ciężko się określić.

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-15  , 20-24  W weekendy wiadomo dłużej i częściej.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W sumie około 3500h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Edited by Jarogg1
  • Like 9
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Love 3

W dniu 28.03.2021 o 17:47, Jarogg1 napisał:

1. Nick: ψ Jaro ψ

2. Imię: Mateusz, choć większość myśli że Jarek
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 4/10 szybko się uczę
5. Sprawny i działający mikrofon**: Wiadomo
6. Link do swojego GameMe**:
KLIK
7. Parę słów o sobie **: Siemano z tej strony Mateusz zwany Jaro jestem z centrum łodzi moje hobby to kick-boxing, od 10 roku życia zasuwałem treningi i do teraz ćwiczę. W wolnym czasie wychodzę ze znajomymi pośmigać po osiedlu, pograć w piłe, zapalić😋 czy tam napić się jakiegoś piwka wiadomo. 1 szkołę jaką wybrałem było liceum po pewnym czasie z powodu małej ilości osób w klasie i słabego kontaktu z nimi postanowiłem zmienić szkołę i iść do zawodówki do której chodziło większość moich znajomych, kierunek który początkowo wybrałem był elektryk po okresie 1 roku szkolnego mój pracodawca prawdopodobnie nie był za bardzo zadowolony ze mnie na praktykach i zostałem z nich wyrzucony, moja szkoła szukała mi innych praktyk w kierunku elektryk których niestety nie znalazła i byłem zmuszony zmienić zawód, a więc wybrałem lakiernika samochodów. Później dowiedziałem się że jeżeli zmieniam zawód musiał bym zasuwać od nowa 3 lata na praktyki co mi się nie spodobało i postanowiłem z powrotem przepisać się do tego samego liceum. Obecnie jestem w 2 klasie nauka idzie mi póki co dobrze lecz jak widzicie szkoła nie jest moją mocną stroną. 🤠

8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Guardem chciałbym zostać ,aby serwer szedł w dobra stronę i chyba to tyle.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:103943743

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę około 2-4 godzin dziennie czasem więcej czasem mniej różnie bywa ciężko się określić.

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-15  , 20-24  W weekendy wiadomo dłużej i częściej.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W sumie około 3500h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Zapraszam na PW. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

• Like 3
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Love 2

• 4 weeks later...
1. Nick: Kc hazz [CSC]
2. Imię: Błażej
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8/10
6. Składka (TAK/NIE😞 nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1069916
8. Parę słów o sobie **: Elo jestem Błażej. Pochodzę z województwa wielkopolskiego. Interesuje się motoryzacją oraz enduro lubię jezdzić quadam po 
różnych torach żwirowniach. W wolnym czasie słucham też muzyki.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze, adminów jest mało wiec czemu by nie spróbować.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:205015539 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1 h w góre w piątek moze być mniej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2k h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞tak
Edited by Qubek
nie wpisałem jednego
  • Like 3
  • Haha 12
  • Sad 1
  • Love 2

1. Nick:Zawisza Czarny
2. Imię: Jonatan
3. Wiek:19lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (TAK/NIE):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1009203
8. Parę słów o sobie **:Cześć! Mam na imię Jonatan i mieszkam w Bydgoszczy. Od małego zawsze lubiłem grać w piłkę. Przez 10 lat trenowałem w klubie piłkarskim ,wygrywając tym samym mistrzostwa województwa. Po tym okresie czasu, idąc do szkoły średniej, zrezygnowałem z gry i teraz wolny czas spędzam na siłowni, spotykaniu się z kumplami oraz oczywiście poprzez granie w Csa.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Podczas gry na serwerze polubiłem atmosferę która panuje , oraz osoby na nim grające, dlatego chciałbym w jakiś sposób przyczynić się do rozwoju serwera. Czuję , że w roli strażnika sprawdziłbym się bardzo dobrze oraz mógłbym pomagać innym użytkownikom serwera mile spędzić czas.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:84782648
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 2 do 4 godzin w weekendy od 4 do 8 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dniach roboczych między 15-23 , a w weekendy między 14-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3034 godziny 
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 6
  • Confused 1
  • Love 2

1. Nick:Picia
2. Imię: Piotr
3. Wiek:16
6. Składka (TAK/NIE):Nie
7. Link do swojego GameMe**: Zobacz sam
8. Parę słów o sobie **:Siema! Mam na imię Piotr i mieszkam w Kętrzynie taka małe miasto. lubię bardzo pozytywnie spędzić czas z kolegami oraz jeździć na rowerze. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Podczas gry na serwerze polubiłem atmosferę która panuje i chciałbym pomóc też pilnować serwer gdy niema innego Guarda bądź Admina jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu. 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:584116840
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 3 do 5 godzin w weekendy od 4 do 8 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dniach roboczych między 14-24 , a w weekendy między to zależy kiedy wstanę ale tak przeważnie 13-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1500 godzin 
Edited by PiciaKoks
źle wpisałem do podpunktu 7
  • Like 3
  • Haha 11
  • Confused 2
  • Love 1

1. Nick: Kc hazz [CSC]
2. Imię: Błażej
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8/10
6. Składka (TAK/NIE😞 nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1069916
8. Parę słów o sobie **: Elo jestem Błażej. Pochodzę z województwa wielkopolskiego. Interesuje się motoryzacją oraz enduro lubię jezdzić quadam po 
różnych torach żwirowniach. W wolnym czasie słucham też muzyki.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze, adminów jest mało wiec czemu by nie spróbować.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:205015539 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1 h w góre w piątek moze być mniej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2k h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞tak
1. Nick:Picia
2. Imię: Piotr
3. Wiek:16
6. Składka (TAK/NIE):Nie
7. Link do swojego GameMe**: Zobacz sam
8. Parę słów o sobie **:Siema! Mam na imię Piotr i mieszkam w Kętrzynie taka małe miasto. lubię bardzo pozytywnie spędzić czas z kolegami oraz jeździć na rowerze. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Podczas gry na serwerze polubiłem atmosferę która panuje i chciałbym pomóc też pilnować serwer gdy niema innego Guarda bądź Admina jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu. 
10. Steam_ID: STEAM_1:1:584116840
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 3 do 5 godzin w weekendy od 4 do 8 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dniach roboczych między 14-24 , a w weekendy między to zależy kiedy wstanę ale tak przeważnie 13-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1500 godzin 

Aktualnie nie jestem co do was przekonany, jeżeli nadal będziecie chętni, możecie spróbować swoich sił w normalnej rekrutacji za tydzień i zobaczymy co z tego będzie.

1. Nick:Zawisza Czarny
2. Imię: Jonatan
3. Wiek:19lat
6. Składka (TAK/NIE):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1009203
8. Parę słów o sobie **:Cześć! Mam na imię Jonatan i mieszkam w Bydgoszczy. Od małego zawsze lubiłem grać w piłkę. Przez 10 lat trenowałem w klubie piłkarskim ,wygrywając tym samym mistrzostwa województwa. Po tym okresie czasu, idąc do szkoły średniej, zrezygnowałem z gry i teraz wolny czas spędzam na siłowni, spotykaniu się z kumplami oraz oczywiście poprzez granie w Csa.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Podczas gry na serwerze polubiłem atmosferę która panuje , oraz osoby na nim grające, dlatego chciałbym w jakiś sposób przyczynić się do rozwoju serwera. Czuję , że w roli strażnika sprawdziłbym się bardzo dobrze oraz mógłbym pomagać innym użytkownikom serwera mile spędzić czas.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:84782648
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 2 do 4 godzin w weekendy od 4 do 8 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dniach roboczych między 15-23 , a w weekendy między 14-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3034 godziny 

Zapraszam na PW, jeżeli chodzi o szybką rekrutacje to zamykam, ale nadal możecie składać podania w normalnej.

• Like 4
  • Confused 1

• Suiryu locked this topic
  • ZyXeel unlocked this topic
Posted (edited)

Otwieram szybką rekrutację.

Szukam osób aktywnych i ogarniętych.

Zapraszam do składania podań!

Edited by ZyXeel
  • Like 7
  • Haha 2
  • Confused 1

Posted (edited)
Nick:Daw!deK [CSC]
2. Imię:Dawid
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1049257d
8. Parę słów o sobie **: No to Tak jak napisalem wyzej mam na imie Dawid , moim hobby jest gotowanie , poza gotowaniem lubie czasem wyjsc z kumplami na miasto  , rownież lubie czasem pograc w pile , i to mysle ze tyle z Farcikiem :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chcialbym zostac strażnikiem ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze , i jestem pomocny dla nowych osób , 
10. Steam_ID:STEAM_0:1:21298385011. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4/7h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie jestem Codziennie Aktywny po 3/5h 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1200h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
Edited by DawidO
zapomnialem dodac steam id
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 9

Nick:retrux
2. Imię:Kuba
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE):nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1120365
8. Parę słów o sobie **:Siema jestem Kuba mam 14 lat bardzo chciałbym zostać próbnym a może kiedyś guardia ponieważ lubię pomagać innym po stronie ct staram się poprawiać błedy nie chcem być adminem który banuje za wszystko tylko za złamanie regulaminu
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:ponieważ chcem pomagać innym oraz aby nie łamali regulaminu
10. Steam_ID:STEAM_1 :0:579048566 04:04 43
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 6 H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):NWM TAK OD 14 LUB 16 DO NWM 21 22 23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:NWM Z ROK ALE MIAŁEM KIEDYŚ INNE konto z 4 lata
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak jak by w połowie ale głos mi się zmienia
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak i teżna serv jb
  • Haha 10
  • Confused 8

1. Nick: Jebron Lames
2. Imię:Daniel
3. Wiek:23
6. Składka (TAK/NIE):Jeżeli będzie taka potrzeba to nie ma problemu
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1133006
8. Parę słów o sobie **:Cześć mam na imię Daniel. Pochodzę z województwa Śląskiego, na obecną chwilę pracuje w firmie zajmującą się utrzymanie wagonów towarowych, lubię akt mnie o to poproszą.Lubie aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze rekreacyjnie. Jestem osobą wydaje mi się przyjazną dla innych graczy, staram się unikać konfliktów i pomagać innym jeżeli 10. Steam_ID:STEAM_0:1:507779497
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ nie zawsze na serwerze jest guard albo admin a nawet gdy jest we dwóch zawsze raźniej :
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):16-20
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 454 godziny
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak (za czasów cs1.6)
  • Like 9
  • Haha 2
  • Love 1

Posted (edited)
1. Nick:MAGnusinh0
2. Imię:Yakobo
3. Wiek:19 za dwa dni
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
6. Składka (TAK/NIE) : Oczywiście, że tak  
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1115239
8. Parę słów o sobie : Ja sem Yakobo, jestem z Sanoka. Chodzę do technikum na profil mechtronik. Interesuje się esportem, twórczoscią Jacka Kaczmarskiego i sprawdzaniem wytrzymałości psychiki ludzkiej na podstawie ilości przesłuchanego disco polo. Kocham grać w gry i na gitarze.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Widząc wielką zapaść serwera na przestrzeni 2/3 miesięcy i analizując każdego zawodnika stwierdzam, że 
potrzebna jest osoba, która zarazem wprowadzi jakikolwiek spokój na JB i 
będzie pomagać w rozwoju tegóż serwera
10. Steam_ID: Steam_0:1:182190516
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze ok. 2-3 godzin,
za to w weekendy do 5 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : Dni robocze 15-22, weekendy 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) : Tak 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) : Tak 
Edited by MAGnusb0b
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 3

Posted (edited)

1. Nick: PREDATOREK
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**:  Klik
7. Parę słów o sobie **:  Siemano jestem Bartek, mam 16 lat, uczęszczam do szkoły o profilu programistycznym, uczę się programować aplikacje oraz tworzyć profesjonalne strony internetowe. Jestem osobą zawziętą, szczerą i otwartą na różne propozycję, staram się być osobą obiektywną i szczerą, każdego darzę szacunkiem niezależnie od wieku, potrafię tworzyć miłą atmosferę wspólnych rozgrywkach jak i poza nim. Dysponuję podzielnością uwagi i jestem w stanie rozwiązywać problemy bez popełniania wielu błędów 
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:  Chciałbym zostać guardem aby pomagać wyższej administracji, proponować różne zmiany na serwerze, utrwalać i rozwiązywać problemy nowych graczy oraz tych z większym stażem.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:528625135
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Minimum z 2 godziny, zależnie od dnia może nawet dobić do 4-5 godzin
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 9-15 + wieczory, weekendy: popołudniu + wieczorem 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  900h
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edited by Pr3datorek
  • Like 3
  • Haha 3
  • Confused 2

Posted (edited)

1. Nick:  Mały Karol

2. Imię:  Karol

3. Wiek:  11

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (TAK/NIE): nie

7. Link do swojego GameMe**: https://steamcommunity.com/profiles/76561198319602476/

8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie karol mieszkam w wojewódctwie warmińsko-mazurskim w gołdapi lubie e-sport i sport: siatkówka i piłka nożna

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:  Ponieważ lubię pomagać nowym graczom, ale zdarza się, że wejdzie ktoś zacznie wyzywać przyszkadzać w rozgrywce

10. Steam_ID:76561198319602476

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  1-12 godzin

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 12:00-21:00 w tygodniu i w weekendzie zależy od dnia

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000 godzin na serwerze 250 godzin

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):  Nie

15. Czy posiadałeś już admina? nie bo to moje pierwsze podanie

Edited by x_snake_x
  • Haha 10
  • Love 4

• ZyXeel locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines