Jump to content
T3AMO

[FFA] Propozycje i Błędy

Recommended Posts

Też sie może wypowiem

1. Wywalić cs_assault. Mimo że fajnie się gra w końcu coś nowego, to jednak jest to tak jednostronna mapa, a na dodatek tak rzadko grana, że w ciągu kilku rund z 13 osob robia się trzy, do usunięcia od razu imo

2. Może by tak w sumie powrót do dusta? Skoro jest inferno to czemu by nie grać i tej mapy. Z tego co pamietam to kiedys jak bylo 5 map to na dust grywało więcej osób niż na inferno. Proponowałbym więc 3 mapy ( MIRAGE/CACHE/DUST), ewentualnie to inferno, i votemap po skończeniu jej. Pewnie wyszło by, że gralibysmy co drugą mape mirage ale to dobrze, nazbiera sie graczy, potem na kolejnej troche się rozluźni i znowu mirage.

3. Mapy na zakładników to jednak nie to, nie na FFA. Jak coś takiego rzadziej granego chcecie to może Westwood :D

Tyle ode mnie, szczególnie pomyślcie o tym DE_DUST 2, bo zawsze było na tej mapie sporo graczy, nie wiem czemu ją usunięto :D

• Confused 1
  • Sad 1

18 godzin temu, Splintus napisał:

A jakby tak.. Chociaz nie wiem czy jest to mozliwe, wprowadzic plugin, ktory z automatu zalaczalby jakas AIM mape w momencie gdy jest 1-5 osob na serwerze? W momencie, gdy wchodziloby wiecej osob mapa by sie zmieniala lub pokazywalby sie vote na zmiane lub pozostawienie mapy? 

Mała mapa jest już na COD (a więc taki plugin już stworzyłem), lecz automat, który sam zmienia mapę jest bezsensu, bo w pewnym momencie się pogubi i źle zrozumie. Zawsze będzie sprawdzał graczy, a to może być chwila + właśnie nie jestem za tym by dodawać mapy graczy, bo większość nie jest przystosowana do Panoramy, a więc będzie wywalać ludziom klienta, bo nawet pluginy, które pomagają w walce z tym nie są 100%, a Valve (jak widać) ma wyjebane w ten błąd, bo dotyczy serwerów społecznościowych:

W dniu 7.09.2019 o 11:47, -_- napisał:

Wiele z tych map jest nieaktualizowanych, a https://github.com/ValveSoftware/csgo-osx-linux/issues/1965

13 godzin temu, Splintus napisał:

Cos trzeba zrobic, aby ludzie wchodzili, jak serwer jest pusty! 

Najważniejsze pytanie

Co zrobić? Brakuje graczy, którzy sami chcą wejść na serwer i poczekać na innych 😕 

11 godzin temu, LAYZOOO napisał:

1. Wywalić cs_assault. Mimo że fajnie się gra w końcu coś nowego, to jednak jest to tak jednostronna mapa, a na dodatek tak rzadko grana, że w ciągu kilku rund z 13 osob robia się trzy, do usunięcia od razu imo

Spróbujemy z cs_italy i kolejnymi

11 godzin temu, LAYZOOO napisał:

Tyle ode mnie, szczególnie pomyślcie o tym DE_DUST 2, bo zawsze było na tej mapie sporo graczy, nie wiem czemu ją usunięto :D

Myślę, że można zrobić jeszcze inaczej

Wprowadzic max 5 map w tym jednak to cs_. Co miesiąc zmieniać jedną mapę, ale w taki psosób by ta mapa też pasowała graczom. Np: w przyszłym miesiącu usunąć inferno, a dodać dd2. W kolejnym miesiącu usunąć cache, a dodać dust i mówimy o zmianie map, które mają najgorsze statystyki wedłgu gameme

• Like 6

Cytat

de_mirage
de_cache
cs_italy
de_inferno
de_nuke

Do końca miesiąca zostawimy coś takiego i sprawdzimy jak to się będzie miało w praktyce

http://classicffa.gameme.com/maps/csgo5 - będziemy się też posiłkować tymi statystykami + rozkładem ze strony głównej dla serwera w gameme. (co do tej strony to warto wziąć pod uwagę, że mirage był kiedyś jeyną mapą stąd taki przeskok dla tej mapy)

• Like 2