Jump to content
Sign in to follow this  
Wojtkuu!

[ODRZUCONE]Prośba o ub ~ lurk.

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: lurk.
  2. Wiek: 14
  3. Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/577988
  4. Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): tak
  5. Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): tak
  6. Powód bana: prowokacja, łamanie regulaminu, kłótnie, obraza administracji
  7. Od kiedy masz bana: 06-24-19 18:59

Zrozumiałem swój błąd. Sytuacja więcej się nie powtórzy.

@Hangetsu jako guard powinieneś wiedzieć że nie można kłamać na fk. Pisałem na fk że zabiłeś mnie niesłusznie ale ty się zaśmiałeś i odrzuciłeś wiedząc, że nie moge kłamać. Mniejsza z tym troszkę mnie poniosło i zachowałem się jak zachowałem ale zrozumiałem swoje błędy. Zapoznałem się z regulaminem

Edited by Wojtkuu!
  • Haha 2
  • Sad 1

Posted (edited)

Bana masz nawet nie tydzień. Nie sądzę, żebyś w tym czasie zrozumiał co zrobiłeś źle jak przy wypunktowaniu Ci błędu zostałem zwyzywany. Ostrzegłem Cię, a Ty prowokowałeś mnie do dania Ci bana. Wyzywałeś mnie i resztę serwera. Takie zachowanie jest niedojrzałe i musisz do niego dojrzeć, a sytuacja się nie powtórzy ponieważ jeszcze na naszym serwerze nie zawitasz. Popracuj nad zachowaniem, napisz za dwa/trzy tygodnie i może wtedy administracja da Ci szansę. 

Według mnie podanie do odrzucenia. 

Lurk, powiem tak. Nie jestem osobą skłonną do odrzucenia fk kiedy był on słuszny. Znam regulamin i się do niego stosuję bo mam taki obowiązek jako Administrator. Chciałbym Ci dać szansę, ale swoją karę musisz odsiedzieć. Jak wyżej napisałem, napisz za dwa/trzy tygodnie a do tego czasu zapoznaj się z regulaminem i wtedy nie będę miał podstawy by Cię zbanować. :)

Edited by Hangetsu
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1

Posted (edited)

Akurat przy tej sytuacji nie byłem ale widziałem często jak prowokowales/wyzywałes graczy i nawet pisales bez sensowne FK. Ban minimum na tydzień. Ale jeżeli hangetsu dał Ci perma to słusznie i tak jak napisał ban powinien zostać jeszcze na trochę bo cos nie wierze, że tak szybko zrozumiales swój błąd

Edited by adrian31131
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Ban stanowczo za krótko. Jako ,że niedawno wbiłeś na serwer po przerwie to dam ci szansę i tego perma zamienię na bana na miesiąc. Następna skarga ze strony graczy lub administracji na ciebie będzie skutkowała banem permamentym bez możliwość ub lub jego wykupienia.

• Thanks 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines