Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam po rocznej przerwie, niestety myślałem,że zapomnę o tej sieci, ale nie chcę wyjść z głowy jako, iż poznałem tutaj fajnych jak o wrednych ludzi za co dziękuje XD

Ogólnie to swoją karierę zacząłem tutaj od 6 grudnia 2014 roku ----------> Użytkownik, kompletny dzban XD

w lutym w 2015 r zostałem adminem dr 1.6, w tym czasie również grałem na cod mod 4001lvl póżniej 2001 jako admin za czasów Pawła EMERYTA WIELKIEGO

6 grudnia 2015 roku zostałem opiekunem JB wcześniej adminem cod mod 201 lvl za czasów Neo i Chińczyka . Brakuje mi tego JB zajebiste czasy :D Pozdrawiam Ekipe JB :D

6 grudnia 2016 roku byłem opiekunem DR trochę zmian wprowadziłem mam nadzieję ,że na lepsze :D Pozdrawiam Ekipe DR szczególnie z 2015 roku :D i mordki moje @xxxxxx @V0RDEN

Może mi się roczniki trochę powaliły, nie wiem, mam dziury w mózgu XD 

Nie chcę mi się tutaj więcej o sobie pisać, napiszę więcej o sobie w odpowiednim dziale za jakiś czas :)

Pozdrawiam 😜 

Edited by Zygus
  • Like 3
  • Love 3

Siemka Zygusss haha az milo patrzec jak sie widzi dawne osoby z JB :D

• Love 1

Siema!

• Thanks 1

Cześć braciszku, a o mnie to już zapomniałeś? :(((

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines