Jump to content
Gemciu

Rekrutacja na zastępce opiekuna [OFF]

Recommended Posts

Zapraszam do składania podań na zastępce opiekuna. Jego głównym zadaniem będzie sprawdzanie aktywności administracji, zajęcie się atmosferą serwera, rozpatrywaniem skarg. Chcę ,żeby to była osoba ,która jest znana na serwerze, pomocna, dobrze zna serwer oraz ma czas i chęci na pomoc w dalszym rozwoju naszego "Jaila". 
Podania ,które niespełniają wymagań będą natychmiastowo ukrywane.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

Wymagania:

1. Ukończone 17 lat (wyjątkiem jest 16 lat z pełną mutacją i brakiem banów/mutów.)

2. Bezbłędna znajomość regulaminu serwera.

3. Przynajmniej 8 dni spędzonych na serwerze.

4. Zachowanie kultury na serwerze.

5. Posiadanie sprawnego mikrofonu

6. Pełna mutacja.

• Haha 1
  • Confused 2

Imię: Oskar
Nick: Hangetsu
Znajomość SourceBans (1-10): 10
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Myślę, że mogę utrzymać moją aktywność, która aktualnie wynosi po kilka godzin dziennie, nie jestem w stanie określić co, kiedy i ile. Zależy od tego, czy mam czas i dzień na przesiedzenie na serwerze całego dnia. Myślę, że średnia aktywność mogłaby być około 3h.
Staż na serwerze: Myślę, że ponad dwa lata z przerwami.

STEAM:  https://steamcommunity.com/id/HanGeTsuu/
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Tak  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Na pewno starałbym się wprowadzać różne innowacyjne pomysły mające na celu przyciągnąć więcej graczy, umilić rozgrywkę. Cały czas mimo tego, że nie mam opiekuna staram się chociaż jako administrator w granicach moich możliwości organizować graczom jakieś odskocznie od codziennego grania na jailu. Jeśli chodzi o kolejne zmiany, starałbym się uzupełnić regulamin i go ulepszyć ponieważ czasami niektóre sytuacje, których regulamin nie obejmuje są rozstrzygane w sposób, który "Gemciu powiedział" lub "Snuffik powiedział". 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Aktualnie jestem administratorem na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Myślę, że mam dużo pomysłów co by mogło zmienić serwer. Aktywnie wypowiadam się w propozycjach, które są jak widać po reakcjach raczej chciane przez graczy. Mam dużo czasu na serwer, szczególnie, że są wakacje i mogę dużo czasu spędzić tutaj. Jestem osobą starającą się dopasować serwer do graczy, nie inaczej. Myślę, że jak bym dostał zastępcę opiekuna i spędził trochę czasu z Tomkiem pracując nad propozycjami to serwer mógłby znowu wrócić do czasów swojej świetności. Dodatkowo myślę, że bycie opiekunem/zastępcą opiekuna dużo ułatwia tworzenie, realizację i dopracowywanie eventów. Aktualnie próbuję odnowić zabawę Mafii ponieważ gracze ją bardzo lubią i mógłbym to robić praktycznie samodzielnie z rangą opiekuna. 

• Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 4

Z dniem dzisiejszym Admin @Hangetsu zostaje opiekunem serwera. Gratulacje i powodzenia w pełnieniu tej funkcji. Rekrutacje zamykam.

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines