Skocz do zawartości

Zmiana w przyznawaniu punktów reputacji


Hangetsu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. 
Ostatnio jak patrzyłem na swoje punkty reputacji i punkty reputacji innych osób pomyślałem, że fajnie by było jak by za reakcje "Love" i "Thanks" reputacja byłaby również przyznawana osobie, która ją dostała. Chciałbym poznać waszą opinię o tym, bo według mnie wtedy reputacja miałaby więcej sensu ponieważ dużo osób daje serduszka lub puchary, a to też chyba jest pozytywna reakcja. 

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale po przeczytaniu wydaje mi się, że miało by to sens. "Love" i "Thanks" jest reakcją pozytywną więc jak dla mnie te reakcje powinny dodawać punkty reputacji.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też za. Jest to naprawdę ciekawa i dobra propozycja tym bardziej że bardzo często ludzie używają dziękuję za coś co można by było dać like bo,, lepiej pasuje'' jednak nie wiem co z serduszkami bo często ta reakcja nie do końca oznacza że ktoś zasłużył na reputację a bardziej że np jakas piosenka nam się podoba albo lubimy to co powiedział ktoś inny ale nie do końca te posty zasługują na reputacje

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, T3AMO napisał:

Jestem też za. Jest to naprawdę ciekawa i dobra propozycja tym bardziej że bardzo często ludzie używają dziękuję za coś co można by było dać like bo,, lepiej pasuje'' jednak nie wiem co z serduszkami bo często ta reakcja nie do końca oznacza że ktoś zasłużył na reputację a bardziej że np jakas piosenka nam się podoba albo lubimy to co powiedział ktoś inny ale nie do końca te posty zasługują na reputacje

Mimo wszystko jest to pozytywna reakcja, a pozytywna reakcja może być chyba nagrodzona reputacją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po to są te reakcje. Daje się je autorowi postu aby się wku*wił, że nie otrzymał punktów reputacji :D.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 godzin temu, Hangetsu napisał:

Mimo wszystko jest to pozytywna reakcja, a pozytywna reakcja może być chyba nagrodzona reputacją.

Niekoniecznie i odwołam się tutaj do regulaminu

W poście pod regulaminem wyjaśniłem działanie reputacji

 

"Thanks" będzie dodawało punkt (zaktualizuje regulamin i panel na dniach), lecz "Love" pozostaje bez zmian ze względu na to, iż niektórzy mogliby dość mocno manipulować reputacją, a więc sama reputacja straciłaby sens

  • Like 9
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności