Jump to content
Elvis Picasso

[Pożegnanie] Elvis Picasso la James 0volt

Recommended Posts

Witam, hej. Myślałem już nad pożegnaniem trochę czasu. Starzy bywalcy pomyślą "Już raz przecież odszedłeś". Fakt, ja wciąż nie wróciłem, w zasadzie to nie w całej formie. Rozchodzi się mianowicie o grę w CS'a. Dawno przestało mnie to kręcić, nie ma już takiego zapału do gry jak kiedyś, postawione są inne priorytety, nie takie jak 3/4 lata temu, żeby zdominować przeciwnika AWP. Wróciłem na to forum jako użytkownik, nie gracz. Tym razem czas już nadszedł na to żeby wcisnąć wyloguj, zamknąć tę stronę oraz odpiąć ją z zakładki. Myślałem jeszcze nad pokazaniem swojej mordki w konkursie ale pomyślałem, że już nikt może nie kojarzyć tego nicku, więc chyba sobie odpuszczę. Myślałem, że fajnie byłoby się pokazać tym, którzy pokazali się i mnie. Nie robię sobie zbytnio zdjęć, nie kręciło mnie wykręcanie gęby czy pozowanie do fotek. Profile facebookowe czy instagramowe służą tylko i wyłącznie w celach obserwacyjnych - like a STALKER :D.
Osiągnąłem na tym forum już chyba wszystko haha, od działania na nerwach administracji i użytkownikom po opieki nad serwerami czy wykazując się wysokim wachlarzem słownictwa w kąciku redaktorskim, wiadomo, jako redaktor. Myślałem nad powrotem na jakieś stanowisko ale to już nie to forum co kiedyś (chodzi mi tu tylko o aktywność do niczego więcej się nie odnoszę). Zostałem obdarowany jakimiś nagrodami, za posty za lajki za coś tam jeszcze w sumie fajnie, wiem, że coś co robiłem zostało docenione po czasie, nawet jeśli to jest nadane po prostu z automatu i każdy może dostać taką nagrodę, nie o tym bo to zwykłe figurki pod avatarem. Zostałem obdarowany ogromem warnów i blokad ba, jedną posiadam do dziś, jest to permanentna blokada SB. Fajne czasy, jedni wspominają to jako plagę Classica inni bawili się ze mną dobrze. Przygodę z CS'em zacząłem na innym forum i spędziłem tam może pół roku - tam nikt nie docenił mojej pracy jako redaktor, ciężko zapomnieć o tym, jak przywitano mnie tutaj a raczej jak przywitał mnie właściciel obdarowując mnie zaufaniem i powierzając mi cały HydePark pod opiekę, działałem wtedy na dwóch forach ale ostatecznie pomyślałem, że jeśli oprócz grania docenia się to, co robię na forum to wybieram jedną stronę i tak w 2013 roku przeszedłem na CS-CLASSIC. 6 lat spędziłem na tym forum, przychodząc tu jako 16 letni gnojek a teraz wychodzę jako 22 letni CHOP. Jako jeden z niewielu wytrzymałem na tym forum tyle czasu, pozdrówki dla tych co dalej się twardo tutaj trzymają - podziwiam Was za wytrwałość i za to, że dalej odnajdujecie tutaj siebie. Trochę młodsze pokolenie na tym forum mnie przytłoczyło, to już nie są moje klimaty, szczególnie, że umysłowo czuję się dużo starszy niż moi rówieśnicy i to nie wygórowane ego, po prostu to moje przekonanie w które wierzę. Kończąc, bo nie powinienem się rozpisywać ludziom, których już tu nie ma a którzy mnie znają haha :D

Pozdrówki dla wszystkich dobrych młodziaków, dla tych dobrych starszych też.
Pozdrówki dla wszystkich, którzy mieli ze mną do czynienia, czy to w pozytywnym słowa znaczeniu czy nie. Tutaj zakopuje swoje nienawiści do nicków, w zasadzie to nawet nie pamiętam już z kim miałem na pieńku a z kim nie - no z wyjątkiem jednej osoby, która miała ze mną kiedyś dobre relacje, ale okazało się, że musiałem sprawdzać czy mam pięć palców jak podawałem jej rękę. Myślę, że jak czytasz to wiesz, że mówię o Tobie. Bez odbioru, myślę, że nigdy w życiu nie zobaczę Cię na żywo i w sumie nie wiem czy bym chciał, nie mam Ci już nic do powiedzenia a naszą znajomość i wszystko co złe czy dobre zostawiam tutaj i odrywam się stąd - coś na zasadzie zrzucanie starej skorupy. 

3maj się Karol, wybacz za słowa, które twierdziły, że to forum Ci upadnie - sądziłem tak tylko i wyłącznie po aktywności ale jeżeli mówisz, że idzie Ci to wszystko sprawnie, no to mogę Ci życzyć tylko sukcesów jak i pozytywnego podejścia do pracy. 

 

Jeszcze raz. Trzymajcie się.

- James0v. 

Edited by Elvis Picasso
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo szczerze to powiem, mimo, że nie było miedzy nami dobrze od niedawna. Dla mnie to zwykłe nie porozumienie. Ale to trzeba przegadać, nie tłuc od razu. Jakby tak było zawsze, to inaczej by to wszystko wyszło. Każdy ma inne podejście, a dla ciebie każda opcja była zła. Trzeba potrafić przyznać się do błędu, a nie zrzucać winy na innych. Masz przecież tylko wrogów. kappa ;) 

Powodzenia w życiu, aby ci się wiodło. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines