Jump to content
Rafj

[ODRZUCONE]Podanie na strażnika - ra1x1or

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick: ra1x1or (wcześniej Arab bądź Rafj)

2. Imię: Rafał

3. Wiek: 20 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: Tak

7. Link do swojego GameMe:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855

8. Parę słów o sobie: Wszyscy bądź większość zapewne już wie, wiedzą że mam na imie Rafał i pochodzę z Wrocławia. Zajmuje się trade'owaniem nie tylko w CS:GO (moge się poszczyczyć wieloma transakcjami jako middleman). Jestem dosyć spokojną osobą (mimo że tego nie widać po mnie), umiem zachować zimną krew w trudnych sytuacjach oraz jestem nieugięty(trudne rzeczy mnie nie odrzucają, wręcz tylko motywują do działania), błędy biorę do serca. Czasami zdarza mi się, tak jak już mówiłem "wybuchnąć", ale każdy miewa gorsze i lepsze dni(i nie można nikogo za to winić). Jestem po roku studiów na PWR'rze, na kierunku energetyka. Jednakże z powodu tego że Analizy Matematycznej 2 zabrakło mi 0.2 punkta to aktualnie nie studiuje (ale znowu się zapisuje). Dołączyłem ponad 2 lata temu.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Bardzo lubię, wręcz kocham grać na Waszym serwerze Jail Break i nie ukrywając tą unikalną atmosferę która panuje na serwerze. Ale nader często się zdarza, że poniektóre osoby, pod nieobecność administracji, czują się bezkarnie i myślą że mogą na serwerze robić. Chciałbym położyć temu kres i żeby w końcu zapanowała harmonia, jaka powinna być nie ważne czy nie ma administracji czy jest. Chciałbym również pomóc administracji w wypełnianiu ich obowiązków.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:70530876

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h, ale często się zdarza że nawet więcej

12. W jakich godzinach grasz?: Dni robocze przeważnie 16-24, weekendy całe dnie (w tych godzinach jestem zazwyczaj online i w przedziale tego czasu gram).

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 2500h (z czego około 900h na Waszym serwerze)

14. Czy przeszedłeś mutację?: Tak

15. Czy posiadałeś już admina?: Tak, nawet na tym serwerze

W razie czego, mam w ten weekend wyjazd, więc nie zdziwcie się jak mnie nie będzie.
Edited by Rafj
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Love 2

100% Na nie, twoja przeszłość jako administrator tworzyła tylko i wylacznie problemy na serwerze. Potrafiles banowac ludzi za nic oraz dawac muty/gagi za nic, bo wg ciebie jest to "prowokacja". Jestem swiecie przekonany, ze nie przypadniesz do gustu ani opiekunowi (opiekunom) ani graczom swoim zachowaniem. Na dodatek zauwaze jedna rzecz: 

8 minut temu, Rafj napisał:

Bardzo lubię, wręcz kocham grać na Waszym serwerze Jail Break i nie ukrywając tą unikalną atmosferę która panuje na serwerze.

Co to wgl jest? To ty raz wbijasz na serwer i za przeproszeniem mowisz ze jest ch*jowy, a teraz nagle obudzilo sie w tobie poczucie milosci do niego bo chcesz straznika? Ewidentnie grasz tutaj pod nie wiem jakie "uczucie" ale jest to albo bledne, albo ukazuje twoj tok rozumowania. W dodatku pierwsze co widze, jak tylko jestes na serwerze, to prowokacje w moja strone. Nie ze ja tu jestem swiety, ale to jest pierwsza rzecz, jaka robisz. Jedyne co cie ratuje to wiek i mutacja. Tyle ode mnie, mam nadzieje, ze opiekun wezmie pod uwage to co ujalem w pierwszych zdaniach mojej wypowiedzi ;)

• Like 4
  • Haha 2
  • Love 1

Rafale, mimo tego, że prywatnie można z Tobą fajnie pogadać i pograć, ale jestem na nie.
Dopiero niedawno wróciłeś na serwer i w dzień powrotu napisałeś podanie o guarda, teraz od razu po otwarciu szybkiej rekrutacji to samo. Wygląda, jak byś grał na serwerze tylko po to, żeby posiadać rangę administracyjną. Licznie prowokujesz osoby na czacie głosowym, chociażby @SnuFFy i kilku innych osób, dostawałem na pw/tsie info, że kogoś prowokujesz.
Mimo tego, żeby nie być uznanego za hejtera, czy też  osobę, która chce Cię specjalnie udupić napiszę też parę plusów.
Pomogłeś mi przy mafii prowadząc dwie rundy, masz mutację, doświadczenie w roli admina i SB sądzę, że z czystej skromności jest mniejsze niż 10 :hihi:

Mimo tego dylematu jak mówiłem, jestem na nie. Chciałbym, żebyś poprawił swoje zachowanie na serwerze, ponieważ nie każdy może znać Twój humor. Nie widziałem, żebyś pomagał graczom na serwerze, fajnie by było jak byś zaczął to robić.
Napisz podanie za tydzień/dwa i mam nadzieję, że będę na tak. 

• Like 2

A ja powiem ze moim zdaniem powinnien dostac kolejną szanse. Ma mutacje, zna regulamin jak i komendy, mial juz admina tutaj wiec wie jak sie zachowywac i co robic zeby poprawić jakość serwera. Każdy miał swoje odpały ale Arab to złoty człowiek, można z nim pożartować ale gdy trzeba się zachowa zimną krew.

[TAK WIEM ZE MNIE DAWNO NIE BYŁO,ALE ZNAM ARABA I MOIM ZDANIEM SIĘ NADAJĘ]

Dziękuje i pozdrawiam <3

Rafale, razem z drugim opiekunem i właścicielem sieci stwierdziliśmy, że  przez Twoją przeszłość, która swoją drogą nie świadczyła o Tobie dobrze nie możemy Cię przyjąć.
Nie dawaj się ponieść emocjom,  pokaż się na serwerze z dobrej strony, pokaż, że Ci zależy i że gracze Cię lubią i napisz podanie za dwa/trzy tygodnie wtedy może będziemy mogli Cię przyjąć. 

• Like 2

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines