Jump to content
Czesio

[PRZYJĘTE]Podanie Czesio

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: Czesio ;x
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Jeżeli będzie taka potrzeba to tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/925182  
8. Parę słów o sobie **: Jak już wyżej napisałem nazywam się Kacper i mam 15 lat. Mieszkam we wsi obok Rzeszowa, dokładniej w Malawie. Od września będę uczęszczał do technikum na profilu informatycznym. Jestem osobą konsekwentną i zabawną. Na serwerze staram się być miły oraz pomocny dla każdego gracza. Interesuję się sportem, głównie pływaniem oraz piłką nożną.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Myślę, że powód u większości podobny, każdy, kto składa podanie na guarda chce, aby na serwerze panowała miła atmosfera oraz żeby nikt nie łamał regulaminu. Chciałbym pomóc w organizacji jakiś eventów na tyle ile mogę, starałbym się, aby sytuacje opisane wcześniej nie miały miejsca na serwerze. Większość osób mnie zna, raczej nie mam konfliktów z graczami, więc wydaje mi się, że poradziłbym sobie po raz drugi na tym stanowisku.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:462775613
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, ale codziennie jest kilka godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Jako, że są wakacje gram zazwyczaj od 11-17, później od wieczorku do północy. 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na tym koncie około 700h, łącznie +/- 2500h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, miałem na tym serwerze guarda.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edited by Czesio
Poprawa znaku w punkcie 13
  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2

Czesiu, myślałem nad Tobą i ostatecznie wydaje mi się, że jestem na tak. 
Jesteś dość kontrowersyjną osobą, chociaż ostatnio się uspokoiłeś. 
Mimo tego, że nie masz mutacji to masz dobrą znajomość SB, doświadczenie na stanowisku, dobrze znasz regulamin i bardzo długo siedzisz na serwerze.
Mutacja nie jest zależna od Ciebie, nawet mamy osobę bez mutacji w administracji i sprawuje się świetnie.
Dałbym Ci tą szansę i może to będzie zła decyzja ponieważ byłem uprzednio ostrzegany co do Ciebie, ale nie tylko ja mam tu głos. :hihi:

• Love 2

Mimo tego, że czasem masz chwile w których odpalasz się na niektórych to poprawiłeś bardzo swoje zachowanie. Znajomość SB też jest na Twój plus, tak samo jak Twoja wysoka aktywność. W CT również jesteś bardzo kreatywną osobą, których nam brakuje na serwerze. Tak jak Hangetsu napisał również dałbym Ci szansę bo myślę, że zasługujesz na nią. Dodam jeszcze, że Czesio miał już guarda więc ma spore doświadczenie. 

Jestem na tak. 

• Love 1

Hmmmm

jestem na tak

*Aktywnosc

*Staz na serwerze

*Jestes spokojnym graczem od jakiegoś czasu na jb (Widać poprawę )

*Mimo iż mutacji nie masz to jestem za okresem próbnym ponieważ w administracji jest tez osoba bez mutacji (Każdy wie kto )

+Dobrze znasz regulamin

• Love 1

Na tak

*Znasz regulamin.

*Poprawiłeś swoje zachowanie.

*Aktywność.

*Jedyny minus to brak mutacji.

• Love 1

Czesio to dobry człowiek, który jest już godzien zostać czlonkiem administracji na serwerze JB. Jego wysokie umiejetności strzeleckie sprawiły, że otrzymał tytuł Johna Wicka, a admin z takim tytułem, to szanowany admin.

Dzięki swojemu poczuciu humoru i wysokiej inteligencji, jest bardzo lubiany przez graczy, jak i administratorów... a może to dlatego, że ma słodki głosik, a jak się śmieje to brzmi jak połączenie kruka z czajnikiem. Nie wiem. Nie znam się.

Jako, że jest to jeden z niewielu weteranów więziennych, można wywnioskować, że ma on duże doświadczenie na serwerze JB i bardzo dobrze zna regulamin, co jest ważne dla pełnienia rangi administratora.

Nieważny jest jego glos, ale ważna jest siła jego rąk, ponieważ to się liczy przy pałowaniu więźniów lub wpisywaniu komendy na klawiaturze.

Potrzeba nam takich ludzi w szeregach, szczególnie gdy ostatnio dochodzi do czystki i wielu guardów/adminów nie widać już na serwerze.

• Haha 2
  • Love 3

Ja jestem na Tak

-Czesio jest dobrym chłopakiem który poprawił zachowanie moim zdaniem 

-Zna regulamin bardzo dobrze 

-Staż na serwerze to duży plus 

• Love 1

Posted (edited)

Zobaczymy jak to będzie. Zapraszam na ts3 na drugi etap rekrutacji.

Przyjęty na okres próbny.

Edited by Gemciu
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines