Jump to content
HillMate

[ODRZUCONE]Podanie na śniadanie

Recommended Posts

1. Nick: Hillmate

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 19 i puł

4. Znajomość sb: 9/10

5. Mikrofon: Jak najbardziej

6. Składka: Nie bo jestem biedny bez wypłatki ale czasem zarzucę sobie svipa

7. Gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/954904

8. Coś o sobie: Po co mi narkotyki słabszego sortu jeśli dobrałem się do ćpania sportu. A tak serio to ulaniec ze mnie ogółem wiele osób mnie chyba jeszcze pamięta ale to tak: Jestem Mateusz, lubię grać w lola i csgo oraz pracuję sobie teraz w wakacje to fajno jest. Uwielbiam też imprezować.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem?: A bo potem można być adminem i w końcu zasiąść na tronie niebios elity serwera. A tak poważniej to po przerwie jak wszedłem na serwer to młyn był więc z chęcią bym popilnował porządku skoro jeszcze mam stare bindy.

10. STEAM_0:0:49300820

11.Ile czasu: Na serwerzę mogę poświęcić co najmniej godzinę dziennie, ale ostatnio fajnie mi się gra to może i dłużej w dni w które nie pracuję.

12.Kiedy grasz itp: Gram najczęściej w złe pogody bo nie mam wtedy do pracy. ale tak ogółem to różnie bywa, zwykle wstaje po 12 i idę do kompa.

13.Staż w csgo: 994 godzin stażu w csgo

14.Masz mutację?: Mam mutację

15.Czy miałeś admina: Tak posiadałem admina nawet tutaj.

ps. Czcionka taka by każdy widział bo jestem atencjuszem.

• Like 2

Posted (edited)

Mati dobra morda admina już miał więc jak najbardziej na TAK!

@SnuFFy ale nie róbmy z JailBreaka miejsca pracy. @HillMate jest osobą, która wprowadza fajny nastrój na serwer i przy okazji potrafi ogarnąć na nim patologię.

Edited by offen
  • Like 1

Bez rangi trudno się gra ?😄😄 

a tak to jestem na tak

-Ogarniałeś jak grałeś i chyba dalej ogarniasz skoro miałeś z 2 tyg przerwy

-Mutacje posiadasz (Nie to co ja )

-No i generalnie ogarniasz i nie jesteś toksyczny 

ja być na TAK 

• Like 1

Jestem na Nie.

Jak bardzo Cie lubie, tak bardzo nie cierpie jak ludzie z podan robia sobie miejsce do posmieszkowania. Podanie jest wizerunkiem, ktory ukazujesz, aby zdobyc cos w danym miejscu. Do pracy tez bys takie podanie zlozyl? Osobiscie po takim podaniu bym nikogo nie przyjal, bo nie chcialbym miec blazna w administracji, a wlasnie takiego siebie ukazales tym podaniem. Tyle ode mnie ;) 

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Dla mnie duże znaczenie ma estetyka podania. Chętnie bym Cię przyjął gdyby nie te smieszki i aktywność. Popraw te rzeczy i zapraszam za tydzień.

• Like 1
  • Sad 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines