Jump to content
Sign in to follow this  
Tuptusiowy

[PRZYJĘTE]Podanie Szambis

Recommended Posts

1. Nick:Szambis
2. Imię:Oskar
3. Wiek:20
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8.5
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE):NIE
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/922381
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Oskar mam 20 lat, aktualnie zacząłem prace jako dyspozytor uczę się też w technikum na profilu technik budownictwa i idę w tym roku do klasy maturalnej.
Moim hobby jest piłka nożna często gram w zawodach regionalnych. To chyba wszystko interesującego o mnie :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Chciałbym zostać ponieważ lubię graczy grających tu na serwerze którym chciałbym umilić grę w czasie gdy nie ma admina a jest łamany regulamin
w ostatnim czasie widzę również ludzi pchających się do CT bez znajomości regulaminu, wiem że nie dawno powróciłem ale chcę pomóc administracji a będę teraz dysponował czasem który 
poświecę na serwer.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:462293704
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:około 6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze od 16 do wieczornych godzin, weekendy podobnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 4
  • Love 2

Jak najbardziej na tak. 

Szambi, jesteś aktualnie najlepszą osobą na to stanowisko. Masz mutację, znasz regulamin, Twoja aktywność jest na dobrym poziomie, miałeś niedawno admina, jesteś rozpoznawalny na serwerze. Czego można chcieć więcej? :D

• Love 1

Przyda się w końcu jakaś osoba, która jest w stanie poświęcić serwerowi więcej niż godzinę na spekcie (tym bardziej biorąc pod uwagę to co się dzisiaj odpie*dalało). Jak najbardziej na TAK!

• Love 1

Szambi ja jestem na tak

Poniewaz bardzo się poświęciłeś żeby grać na jb. Naprawiłeś komputer zamiast jechać gdzieś na wakacje 

to wystarczający sposób żeby dać ci guarda

a tak na poważnie to jestem na tak

wszystkie wymagania masz spełnione + miałeś tu admina i sprawowałeś się bardzo dobrze. Jestem na TAK

• Love 1

Dawno nie wypowiadałem się w podaniach ,ale tu jest dobry kandydat na to stanowisko.Mutacje ma , doświadczenie też , zna regulamin. Ale twoim minusem jest aktywność.Popraw to i wtedy bede na tak . Pozdro :) 

• Love 1

Szambi aktualnie jesteś jedną z aktywniejszych osób na jb, a takich adminów brakuje. Regulamin znasz, mutację masz, jesteś pomocny więc jak dla mnie idealna osoba na to stanowisko. Jestem na tak.

• Love 1

Przyjęte. Jako ,że wiem jak się sprawujesz jako administrator bo grałeś tutaj jak byłem już opiekunem to dostajesz rangę Admin. Gratuluję i witam ponownie w naszym gronie.

• Like 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines