Jump to content
Elegancki Memek

[ODRZUCONE]Podanie Memek

Recommended Posts

1. Nick: Memek
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Wydaje mi się, że tak.
7. Link do swojego GameMe**: 
https://classicffa.gameme.com/playerinfo/597802
8. Parę słów o sobie: Mam na imię Przemysław, mam 17 lat. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Moje hobby to jazda na crossik'u, interesuję się również obróbką filmów, od niedawna zacząłem się w tym dosyć poważnie bawić. Sporo czasu spędzam z piłką nożną która kieruje moje życie od dobrych 10 lat. Dużo wolnego czasu spędzam na pogrywaniu w przeróżne gry. Kierując się opiniami osób trzecich na mój temat, jestem osobą raczej spokojną i kulturalną - taką z którą przyjemnie się rozmawia. Z moich cech najbardziej cenie sobie optymizm. Mam spory dystans do siebie, cechuje się należytą kulturą oraz mam dar do łagodzenia sporów. Jestem nad wyraz komunikatywny i skory do pomocy. Wiadomo - jak każdy człowiek posiadam także swoje wady. Jedna z nich, z którą walczę od dłuższego czasu to ulegliwość, lecz trzeba szukać pozytywów w minusach! Poza tym strasznie nie lubię osób wywyższających się oraz ludzi wypowiadających się na temat który jest im obcy. Po dłuższych rozmyśleniach doszedłem do wniosku, że skoro czerpię przyjemność z pomagania innym graczom, oraz mogę się przyczynić do pomocy na serwerze to dlaczego by nie spróbować swoich sił na stanowisku Strażnika.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Doszedłem do wniosku widząc, że sporo osób na ten moment łamie regulamin podczas gdy nikogo nie ma na serwerze to postanowiłem napisać podanie, bo przebywam  z powrotem sporo czasu na serwerze. Jestem w stanie wnieść z mojej strony pomoc dla serwera jak i dla reszty całej społeczności.
10. Steam_ID: 
0:0:106049773
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie mam sporo czasu i mogę przebywać dużo czasu na serwerze; 3-4h dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy, od której pracuje czy jestem wolny. Przeważnie gram w godzinach popołudniowych jak i wieczornych - w dni robocze oraz weekendy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1439 h + 500 h inne konto.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem Admina na owej platformie, lecz zdarzało się mieć owe stanowisko na przeróżnych innych serwerach czy grach.

Grasz na serwerze regularnie od 4 dni. Pograj trochę i dopiero napisz podanie. 

Odrzucam

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines