Jump to content

Recommended Posts

Siemanko! Jako że stara dupa jestem to odchodzę z sieci serwerów cs-classic. Dzięki wszystkim, z którymi miałem jakikolwiek kontakt oraz za spędzony wspólny czas. 

Przeżyłem tutaj niesamowite 3 lata! Poznałem wielu, mniej lub bardziej, ciekawych ludzi, którzy czegoś mnie nauczyli i mam nadzieję, których też czegoś nauczyłem ;). Będę dobrze Was wspominał! Dobrze się tu bawiłem, wiele napsułem sobie tutaj krwi, moja przygoda tutaj nie była usłana różami, ale warto było :D 

Mam nadzieję, że dałem się poznać z jak najlepszej strony. Jak komuś sprawiłem jakąś przykrość...       

to jego problem! Niczego nie żałuję! :kappa: 

Pozdrawiam Lewaka Arka aka @SnuFFy, Tigrana @aassingo, ulaną atencjuszkę @s t a r g i r l,  menela @Peter,
@Medve, @ZbigniewStonoga, administrację JB, z którą miałem przyjemność współpracować, jak również innych graczy z serwera JB oraz wszystkich, którzy to czytają
Trzymajcie się!

A na koniec jeszcze chcę zostawić motto, którym się kieruję przez ten chory i nieczuły świat. Zastanówcie się nad nim dobrze i idźcie z nim w świat, drogie dzieci! 

"Bo tylko ludzie głupi czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest. Wasze Zdrowie!"

- Stachu Japycz z serialu "Ranczo"

Co złego to nie Ja! Wspominajcie mnie dobrze :D

I na miłość Boską ludzie, lubcie się trochę bardziej! :az:

ranczo.thumb.jpg.d51c444d2fd3eee51541bb86b5e32f86.jpg

• Haha 1
  • Sad 12

Trzym się huczinek

• Love 1

Zdziadziałeś od tego serwera jak były nasz opiekun Konrad :(

Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz 

• Love 1

Żegnaj huczihuku, trzymaj się

• Love 1

Kto teraz będzie propagował nazizm na JB? ;(Narka!

• Love 1

Jaka stara dupa, młody chłopak jesteś no ale twoja decyzja ale mam nadzieje że wrócisz 

Siemano!

• Love 1

no i mnie nie wymienił spierpapier

• Love 1

Żegnaj kolego :( 

Pamiętaj, że byłeś moim ulubionym "Guardem" :D 

• Sad 1
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines