Jump to content
HillMate

[PRZYJĘTE]Podanie HillMate

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: Hillmate

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 19

4. Znajomość SB: 9/10

5. Mikrofon: Tak, sprawny i działający.

6. Składka: Czasem w formie zakupu svipa/bluntów

7. Gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/954904

8. Parę słów o sobie: Witam, moja godność to Mateusz G. Tak jak wyżej przedstawiłem się imiennie. Urodzony na Mazurach w roku 2000. W wieku 6 lat uczęszczałem do przedszkola imienia Kubusia Uszatka. W Maju 2006 roku nagrodzony dyplomem za ładne czytanie. Od 2007r. uczeń szkoły podstawowej przy ulicy szkolnej w miejscowości w której się urodziłem i mieszkam. W czerwcu 2011r. dyplomista szkolnego dnia sportu w dziedzinie siłowania na rękę oraz złoty medalista szkolnego turnieju piłkarskiego "Klasa kontra Klasa". Od 2012r. Absolwent szkoły Podstawowej oraz dysponent wykształcenia podstawowego. Tego samego roku sukcesor Gimnazjum im Helwinga. Kończąc 3 klasę gimnazjum zostałem na tym polu koryfeuszem partycypacji na zajęciach kończąc z gratyfikacją w postaci Książki, którą wręczyłem później najlepszej przyjaciółce. W 2016r. ukończyłem Gimnazjum a rozpocząłem naukę w Liceum ogólnokształcącym. Latem 2018r. rozpocząłem pierwszą pracę w ośrodku wypoczynkowym posiadając stanowisko pomocy kuchennej. Rok później w szkole jako abiturient starałem się otrzymać jak najlepszy wynik i tak się stało, ponieważ miałem aż 98% z matematyki. Latem tego samego roku zyskałem posadę w lokalu gastronomicznym gdzie pracuję aż po dziś dzień. Interesuję się e-sportem oraz muzyką, gram na gitarze a moje ulubione gatunki to Rock i Metal oraz muzyka alternatywna. Jestem aktywistą politycznym ponieważ zajmuję stanowisko radnego w Młodzieżowej Radzie miejskiej, moim osiągnięciem w tej dziedzinie był zlot młodzieży 2019 w Warszawie, gdzie miałem zaszczyt uścisnąć rękę premiera gdy ten wręczał mi dyplom za zasługi naszej Rady. Jeśli chodzi o zasługi na CSC to w 2019r piastowałem urząd Administratora na Jailbreaku. Moim zdaniem lata były zawsze dwa słowa -Jest Super.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Nie lubię za każdym razem donosić, że na serwerze jest młyn tylko samodzielnie go ogarniać i regulować porządek na serwerze.

10. Steam ID: STEAM_0:0:49300820

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Co najmniej godzinę dziennie. W dni w które nie pracuję zwykle grałem po 2h lecz im lepsza pogoda tym więcej pracy.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ciężko stwierdzić, zwykle co drugi dzień pracuję lecz staram się grać na serwerze gdy nie mam nic do roboty, często gram rano a wtedy rzadko widzę kogoś z administracji.

13. Staż w cs:go: 1006 godzin.

14. Tak mam mutację.

15. Admina również posiadałem. Wcześniej też na innej nie działającej już sieci.

Co do 3 dniowej nieobecności to miałem dużo pracy i załatwiania papierów na studia, karty sanepidowskiej i wniosku o stypendium 

Edited by HillMate
Ulepszenie kosmetyczne.
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Hmmm grales ok. 10 dni caly czas po min. 2 godziny teraz przez 3 dni wogole a dzisiaj 11 min, nie wiem czy jest sens dawanie rangi jak nie wiadomo jak bedziesz gral pokaż, że naprawde ci zależy i graj codziennie bez przerwy po min. Godzine dziennie to bede na tak bo mutacje masz i doświadczenie administracyjne też. Pozdro 👊

#edit każdemu może cos wypaść więc po przemyśleniu zmieniam moja decyzje na tak.

Edited by FRYTA
  • Love 1

Musztardor miałeś admina i sprawowałeś się świetnie, regulamin znasz, aktywność masz dobrą. Bez żadnego zastrzeżenia jestem na tak!

• Love 1

Tak 

Miły 

Zabawny

Ogarnia 

Pomocny

• Love 1

Jestem na tak

Miałeś już admina więc wiesz o co chodzi 

Regulamin znasz

Wiek odpowiedni 

Nie wyzywasz 

Gdyby jeszcze aktywność była wyższa to były by same +

• Love 1

Niniejszym oświadczam iż jestem na tak. Mateusz G. to należyta osoba na to stanowisko. Doświadczenie jakie posiada kandydat jest jak najbardziej na plus. Kandydat jest bezkonfliktowy oraz właściwie wykonuje swoje obowiązki.

• Love 1

Czilmejt miał adm więc ogarnia, mutacja, wiek, kultura pomocny. Popraw aktywność a takto na TAK

• Love 1

Jestem na TAK

Miales admina

mutacja

staz na serwerze

• Love 1

Jestem na Tak Tak miałeś  już admina i bardzo dobrze się sprawowałeś jak dla mnie jesteś miłą i fajną osobą masz mutacje i duże  doświadczenie

• Love 1

Na TAK.

Masterdor posiadał tutaj admina i sprawował się dobrze. Chłopak ogarnięty, zna regulamin, jest pomocny, ma mutacje, poprawisz aktywność i będzie ideolo.

• Love 1

Aktywność w kratkę, ale to można nadrobić. Nie prowokuje, nie obraża, pomaga nowym graczom. Tak.

• Love 1

Dam ci tą szansę, oczekuje poprawy aktywności, mimo ,że miałeś admina już to dostaniesz tym razem guarda ze względu właśnie na to ,że twoja aktywność nie jest obiecująca. Popraw to a wrócisz do twojej rangi.

• Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines