Jump to content
Makselele

[PRZYJĘTE]Podanie na guarda Makselele

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: Makselele
2. Imię: Maks
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:  Tak
6. Składka (TAK/NIE):  nie 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/647126
8. Parę słów o sobie **:  Cześć mam na imie Maks , mieszkam w stolicy polski ale to juz chyba wiecie. Od wrzesnia bedę uczęszczał to technikum o profilu informatycznym i jestem z tego bardzo zadowolony ponieważ był to mój pierwszy wybór :0. Staram sie być osoba miła , i bezkofliktową  moze nie zawsze sie udaje ale staram sie :). Moim hobby jest gra w piłkę nożną oraz taka odszkocznia od wszystkiego to jazda na dekskorolce.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Nie bedę sie tu rozisywał ze ja jestem tym wybrańcem poprostu chce pomóc bo w ostatnim czasie na serwerze jest sporo nowych osob ktore nie znają regulaminu  i cały czas go łamia  i chce pomóc zeby tak nie było bo im wiecej osob w administracji tym łatwiej. A i jeszcze chciałbym sie sprawdzic w roli guarda.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:151714372
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: . 2-5 godzien dziennie ( teraz wiceej bo są wakacje)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  w tygoniu 15-17 w weekendy 10-16 , 20-1
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1666
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@FRYTA Sprawdz moje gameme dokładnie.

Edited by Makselele
  • Like 7
  • Haha 2
  • Confused 1

Od twoich ostatnich podań poprawiłeś swoje zachowanie i pokazałeś, że ci zależy na tej posadzie. Jesteś osobą aktywną, takich w administracji potrzeba. Mimo tego, że miałeś przeszłość jaką miałeś jestem za okresem próbnym dla ciebie ;).

• Haha 1
  • Love 2

Maksiu to ogólnie dobry zawodnik jest. Nie był karany oprócz jednej akcji ze @SnuFFy XD. Jest cichy, nie wyzywa i nie prowokuje. Wydaje mi się, że mimo wszystko nadaje się na guarda.

• Like 1
  • Confused 1
  • Love 1

Oczywiście, że na TAK

+Regulamin

+Mutacja

+Znajomosc SB

No i generalnie jesteś dobra morda i zasługujesz na okres próbny.

• Like 1

Wszystko jest w porządku z mutacją, znajomością i regulaminem, lecz widzę trochę kłamstw. Mówisz, że poświęcasz 2-5h czasu na serwerze i nawet więcej, bo są wakacje, a patrząc w Twoje GameMe to nie przekroczyłeś przez dwa tygodnie prawie w żadnym dniu 2h. Lepiej napisać prawdę niż dążyć do złego. Mieszane uczucia.

• Like 3
  • Sad 1

Makselele tak jak kolega wyżej piszesz od 2-5h ale rzadko cie widuję jeśli juz jesteś to grasz krótko i nowi gracze nie maja cie okazji poznać. Popraw aktywność i będę na tak.

• Like 3
  • Sad 1

Mutacja, regulamin, znajomość SB. Popraw aktywność a poza tym na tak

• Like 2

Była pewna nieprzyjemna sytuacja niedawno, jednak widać, że chłopak się poprawil i sie stara o lepsza opinie. Ogarnia reglamin, ma mutacje, wystarczy byś poprawił troche aktywność.

Jestem na TAK.    Zasługujesz na okres próbny.

• Like 3

Posted (edited)

Od czterech dni kompletnie nie grasz. Składając podanie powinieneś sie starać a po twojej aktywności widać , że nie chcesz mieć tej rangi. Popraw aktywności narazie na nie. 

#edit totalnie mi się coś pojeba**, aktywność masz dobrą i zmieniam moja decyzje na tak zobaczymy jak będziesz sie sprawował. 😂😂

Edited by FRYTA
  • Like 2
  • Confused 1

Oczywiście, że na tak
-spokojny
-mutacje ma
-nie kłuci się
-kreatywny bo fajne budowle robi
-dobrze bedzie znał sb bo to informatyk
-moża mu zaufać bo nie kradnie itemów
-lubiany 

• Like 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Ja mam dziwnie mieszane uczucia co do twojego guard'a

Z jednej strony tak bo masz aktywność i widać, że ogarniasz

A z drugiej nie bo jak już grasz na serwerze to siedzisz na ts'ie i w grze się nie odzywasz. 

I nie piszcie chłopakowi o jakimś banie z przeszłości - co to ma za znaczenie co kiedyś zrobił ważne, że teraz zachowuje sie git

Brakuje mi u ciebie takiego wkur**enia się i wydarcia się na całą dzieciarnie. 

Sourcebans na 8 nie posiadając admina - nie moja sprawa. 

Ale jestem na tak - tak po prostu zobaczyć jak to będzie funkcjonowało 

Edited by Sklejekxdzieciak
  • Like 4
  • Haha 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines