Jump to content
Sleyu

[ODRZUCONE]Podanko Sleyu

Recommended Posts

1. Nick:Sleyu
2. Imię:Kacper
3. Wiek:Skończę 17 24.10
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (TAK/NIE):Narazie svip,w przyszłości pewnie tak.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m#/m/playerinfo/723014?uid=2e5cbc4ef30b5859e6f0c5b1813b6a90
8. Parę słów o sobie **:Siemanko!Mam na imie Kacper chociaż wy mnie kojarzycie z nicku Sleyu.Grałem już tu kiedyś na serwerze i wracam po przerwie, może niektórzy pamiętają jak pełniłem na tym serwerze funkcję guarda oraz Admina.Pochodze z miasta Bełchatów, moimi zainteresowaniami jest koszykówka.Wyniki w szkole mam na średnim poziomie XD ale za to jestem ambitny.Moim hobby jest właśnie cs Oraz koszykówka, mam też inne hobby ale to nie na forum ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może i nie mam narazie takiej stosownej aktywności, ale oczywiście poprawia się ona z dnia na dzień.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Chciałbym znowu poczuć ten klimat bycia administratorem pomagać innym nowym graczom oraz chciałbym, żeby na serwerze panowała zawsze super atmosfera. Oczywiście wiem, że minusem jest moja aktywność ale znowu złapałem zajawkę na granie i mogę się zdeklarować, że będę się sprawdzał jako guard serwera. Zmiany w regulaminie też nadrobiłem, między innymi też tym, że Czesio coś tam mnie wczoraj pouczył i postanowiłem go trochę nadrobić xD. Myślę, że sprawdzę się ponownie w tej funkcji.
10. Steam_ID:STEAM_1:1:55831483
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: minimum 3/4 godziny dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze w godzinach 8-14 oraz 23-3, za to w weekendy 8-14 oraz 24-2/3.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2000h z czego około 700 na serwerze
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, między innymi na tym serwerze
  • Like 1
  • Haha 2

Powód odrzucenia ten sam co w podaniu użytkownika arsen. Grasz po przerwie kilka dni

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines