Jump to content
hirociax

[ODRZUCONE]Podanie - hiroto ten krul

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick: hiroto ten krul
2. Imię: Olek
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE😞 Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/610037
8. Parę słów o sobie **: Hejka, mam na imię Olek, pochodzę z Wrocławia, w tym roku będę uczęszczać do Technikum Logistycznego we Wrocławiu.
Pasjonuję się sportami walki, od małolata ćwiczyłem karate, judo i aikido obecnie trenuje boks i krav mage, posiadam osiągniecia w tych sportach
na skale Polski z czego jestem bardzo dumny , drugim moim uluboionym zajęciem jest
jazda na deskorolce, jeżdżę na niej już około 2 lat, potrafię już dość sporo dlatego zazwyczaj dużo czasu spędzam też na skateparkach. Bardzo
lubię słuchać muzyki, szczególnie można powiedzieć mojej inspiracji ,,Zeamsone,, można powiedzieć, że jestem zakochany w jego typie nawijania i 
pływania po trackach. Jako nie pełnoletni znalazłem sobie zajęcie i sposób na zarobek dzięki streetwearowi, polega on na kupowaniu rzeczy taniej
i sprzedawaniu drożej.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Głownym celem jest zasilenie administracji i pomóc jej w ogarnięciu, lecz zamierzam też dołożyć pare
cegiełek od siebie na serwer np. eventy, 
10. Steam_ID: STEAM_0:0:170353748
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wakacje - Cały dzień, Rok szkolny 1-2h, 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 Tak naprawde kiedy mi się zachcę (xD) Najcżeśniej rano i wieczorem, ew popołudniu
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500h (2 konta) w tym 1100+ na owym JB
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE😞 Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 Tak, posiadałem na owym JB, 4 razy guarda oraz Admina na 1v1 i DM
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edited by arsen
  • Haha 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines