Jump to content
Sign in to follow this  
Elegancki Memek

[ODRZUCONE][PODANIE] Memek

Recommended Posts

1. Nick: Memek
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Raczej tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/597802
8. Parę słów o sobie: Mam na imię Przemysław, mam 17 lat. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Moje hobby to jazda na crossik'u, interesuję się również obróbką filmów, od niedawna zacząłem się w tym dosyć poważnie bawić. Moja ksywka wzięła się od mojego imienia w wieku 7 lat. Sporo czasu spędzam z piłką nożną która kieruje moje życie od dobrych 10 lat. Dużo wolnego czasu spędzam na pogrywaniu w przeróżne gry, tj. Metin2, Apex i wiele wiele innych. Kierując się opiniami osób trzecich na mój temat, jestem osobą raczej spokojną i kulturalną - taką z którą przyjemnie się rozmawia. Z moich cech najbardziej cenie sobie optymizm. Mam spory dystans do siebie, cechuje się należytą kulturą oraz mam dar do łagodzenia sporów. Jestem nad wyraz komunikatywny i skory do pomocy. Wiadomo - jak każdy człowiek posiadam także swoje wady. Jedna z nich, z którą walczę od dłuższego czasu to ulegliwość, lecz trzeba szukać pozytywów w minusach! Poza tym strasznie nie lubię osób wywyższających się oraz ludzi wypowiadających się na temat który jest im obcy. Wydaje mi się, że jestem osobą aktywną. Po dłuższych rozmyśleniach doszedłem do wniosku, że skoro czerpię przyjemność z pomagania innym graczom, oraz mogę się przyczynić do pomocy w ogarnięciu na  serwerze to dlaczego by nie spróbować swoich sił na stanowisku Guarda.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Często nie ma nikogo z administracji i nowe osoby nadużywają mikrofon czy także nie przestrzegają regulaminu, a wydaje mi się, że z moją aktywnością jestem w stanie pomóc. Tak jak wypisałem punkt wyżej wydaje mi się, że nadaje się na te stanowisko.
10. Steam_ID: 0:0:106049773
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h dziennie, mniej troszkę w niektóre weekendy.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy jak z pracą, ale w dni robocze od rana raczej jestem zawsze, potem widziany jestem wieczorkiem. W weekendy wieczorem zazwyczaj mnie nie ma, lecz nie zawsze.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500 h + 500 h inne konto. Z czego 400h na serwerze.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem Admina na owej platformie, lecz zdarzało się mieć owe stanowisko na przeróżnych innych serwerach czy grach.

• Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Love 1

Jestem na tak

-mutacja

-znajomosc regulaminu i całej wymaganej reszty

-miły i pomocny

• Love 1

Co tu dużo pisać. Osoba o nawet niezłej kulturze (Czasami się wku*wi. Ale to jest normalnie). Aktywność też git. Wydaje mi się, że dałby radę ogarnąć przedszkole.

• Love 1

Podobnie zdanie jak offen, aktualnie są potrzebne osoby które grają sporo, mają duży staż i potrafią ogarnąć dziaciarnie. Można przymknąć oko na Twoje tiltowanie się czasami (skoro Czesio który wyzywał ludzi jak się zdenerwował dostał guarda to myślę że nie jest to przeszkodą) 

Jestem na tak.

• Love 1

Wszystko fajnie, jesteś aktywny ogarniasz w CT, masz mutacje, ale wykazales się dzisiaj dwukrotnie nie znajomością regulaminu (raz kiedy wpisałes killa na chowanym, a scroll pisał ci ze nie można, a drugi raz kiedy wprowadzałes w błąd prowadzącego krzycząc że pozycja buntu jest tylko po zabiciu prowadzącego. W tym wypadku gdybys miał guarda  pewnie już byś kiknal mnie i inne osoby które próbowały ci wytłumaczyć że tak nie jest. Jako przyszły guard powinieneś dobrze znać regulamin. Po tej akcji jestem na NIE. 

• Confused 1
  • Love 1

Witam,
Przypominam tylko, że istnieją pewne zasady wypowiadania się na forum pod podaniami, by uniknąć postów bezsensownych, powtarzających się, nic nie wnoszących do tematu etc.

19. Wypowiedzi w podaniach na moderatorów, grafików, redaktorów, UbTeam, Gamer, adminów mają być rzetelnie uzasadnione. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty.

15. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem - ku temu służy ankieta. 

2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany. 

3. W swoich postach staraj się przekazać jak najwięcej informacji. 

Więc prosiłbym o rzetelniejsze wypowiedzi pod podaniami. 
Dziękuję.

• Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

Hmm mutacje niby masz , coś tam ogarniasz , po twoim gameMe chat widać ,że jesteś osobą kulturalną . Jestem za okresem próbnym.  Pozdro :D  

• Love 1

Jestem na TAK

-Gracz opanowany

-Spokojny

-mutacje ma

-Znajomość SB

-No i oczywiście (składka) 

• Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines