Jump to content
Sign in to follow this  
crate

[ODRZUCONE]Podanie na guarda crate

Recommended Posts

1. Nick: crate
2. Imię: Adam
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, chociaż czasami przerywa z niewiadomego mi powodu. 
6. Składka (TAK/NIE): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/954358
8. Parę słów o sobie **: Jestem Adam, mieszkam koło małej miejscowości w województwie Wielkopolskim. W szkole podstawowej byłem totalnym kotem w szachach, jeździłem na różne turnieje w powiecie. Byłem i nadal jestem wysportowany, grałem kiedyś w drużynie piłkarskiej, a od już jakiegoś roku chodzę na siłownię. W gimnazjum pomimo poświęcaniu małej ilości miałem bardzo dobre oceny, dzięki temu dostałem się do szkoły gdzie chciałem iść, a mianowicie technikum o profilu informatycznym. Na ten moment zajmuję się robieniem mapy w cs go na tryb jailbreak. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Aktualnie na serwerze naprawdę gra sporo osób, co za tym idzie jest sporo nowych osób, które nie do końca znają regulamin lub ogólne zasady tego trybu. Jest wiele takich osób i wiele pytań, a ja jako gracz staram się odpowiadać na ich pytania. Poza tym jako ct na serwerze staram się grać pod terrorystów, żeby jak najlepiej im się grało, a nie jak robią to niektórzy gracze. Mimo tego, że guarda miałem i dostałem degrada to chciałbym spróbować ponownie, wiedząc co zrobiłem źle jestem w stanie wyeliminować te niedokładności i jak najlepiej sprawować to stanowisko. Tak wiem wiem, zdarzają mi się chwilę jak powyzywam się ze znajomymi ale jako tako staram się być kulturalny i miły dla graczy.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:459310749
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na ten moment mogę grać godzinę, dwie lub trzy albo nawet więcej, zależy od moich chęci. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Każda pora mi odpowiada. 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na wszystkich kontach około 4 tysięcy godzin.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, a tutaj guarda.
  • Confused 1
  • Love 1

Aktywność jest dobra, kultura też jest w porządku, tylko ten mikrofon. Ale myślę, że 30 zł w portfelu masz i w mieście media exeprt, więc to nie przeszkoda. :D 

Tak.

• Haha 1
  • Love 1

Ja jestem na tak, mało sie znamy ale z głosu wydajesz sie sympatyczną osobą, doświadczenie, sb itp itd.

Tylko mikrofon kup bo na tej wiertarce czasami cie nie słychac

• Love 1

Posted (edited)

Niedawno zostałeś zdegradowany bo "podobno" było na Ciebie dużo skarg, a chociażby tak słyszałem xD

Nie powinieneś pisać jak dla mnie, że 

50 minut temu, crate napisał:

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, chociaż czasami przerywa z niewiadomego mi powodu.

Bez sensu skoro przerywa. 

Kolejna rzecz jest taka, że nie wykazujesz znajomość regulaminu. Co jestem na serwerze to zadajesz jakieś głupie i proste pytanie @Czesiowi dotyczące regulaminu. Coś typu "MOŻNA TĄ POZYCJE BUNTU W CELI CZY NIE?" 

Trochę xD.

Kolejna rzecz jest taka.

crate.thumb.png.5110a4fca72a0821a6361294e3d0fb2b.png

(PAINT XDD)

31 minut temu, z1xu napisał:

kultura też jest w porządku

Także XD

image.thumb.png.74248d6837c016aaef25b8ac5b22a8b3.pngimage.thumb.png.25e7456672caf72012df4ed9855019a6.png

No i ogólnie to jestem na NIE. 

Zapraszam do dawania reakcji "Haha" crate i jego przyjaciele xD

Edited by Medve
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 2

Crate masz mutacje, miałeś guarda więc ogarniasz, regulamin znasz tylko ten mikrofon.... Napewno nie jest on sprawny. Kupuj nowe mikro poza tym na TAK. 

Posted (edited)

Crate nie rozumiem Cię najpierw wyśmiewasz mnie od sztywniaków, mówisz, że dla adminów regulamin to jakaś "jeb**a biblia" a teraz sam chcesz być w administracji? Nie tak to działa. Po twojej degradacji zmieniłeś się niestety na gorsze. Zacząłeś prowokować, co wcześniej miejsca nie miało (przynajmniej ja nie słyszałem). Mikrofon jest mało ważny, przynajmniej jest śmiesznie, a zawsze można naprawić. Żeby nie było, że tylko przyszedłem tu żeby Cię skrytykować, napiszę kilka plusów. Ct ogarniasz dobrze, znajomość sb masz dobrą, jednak troszkę sobie zawyżyłeś. Jesteś bardzo kreatywną osobą, takich osób niestety brakuje. Popraw się, pokaż, że zależy Ci na tej posadzie i złóż podanie jeszcze raz. Mimo, że Cię lubię jestem na stanowcze nie.

Edited by Czesio
  • Like 4
  • Thanks 1

Posted (edited)

Crate na ten moment jestem na NIE

Niedawno zostałes zdegradowany za ,,Niewypełnianie obowiązków" 

Na powyższych ss widać twoje zachowanie

Lubię cię crate ale jak poprawisz zachowanie to myślę, że można dać ci drugą szanse 

Oczywiście na plus jest mutacja jeszcze  że podanie nie jest napisane od buta tylko starannie

Edited by Scroll

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines