Jump to content
ZbigniewStonoga

[PRZYJĘTE]Podanie-Pandoskonały

Recommended Posts

1. Nick:PanDoskonaly
2. Imię:Dominik
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10):9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (TAK/NIE):Przez psc jeżeli trzeba na ten moment jestem wstanie
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/527159
8. Parę słów o sobie: Mam na imię Dominik mieszkam w najpiękniejszym mieście w naszym kraju Radom :D. Aktualnie uczęszczam do zespołu szkół technicznych imienia Tadeusza Kościuszki do klasy zawodowej na kierunku operator obrabiarek skrawających wiąże z tym zawodem nadzieje na dalszy rozówj osobisty oraz zainteresowań kręcące wokół tegoż zawodu. Interesuje się historią dość ogolnie ale przede wszystkim okresem II Wojny światowej. Jeżeli można to nazwać hobby to lubie spędzać dużo czasu na komputerze grajać w gry wszelakiej maści aczkolwiek najbardziej lubie strategie i fps.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem:Chciałbym wrócić do starej funkcji pilnowania porządku na serwerze co sprawia mi przyjemność gdy wszystko jest jak w zegareczku :D.
10. Steam_ID:
STEAM_0:1:95305624
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1:30h-5h zależy jakie będe miał zajęcia wymuszone bądź nie wymuszone.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze w wakacje gram prawie cały dzień w wybrane dni czyli wtorek czwartek sobota od około 11 do 15 mnie niema ogólnie weekend też mniej czasu w wakacje na granie poświęcam bo wtedy wychodzę z znajomymi. Co do roku szkolnego to raczej tak standardowo po szkole oraz prawie całe weekendy chyba że wyjdę gdzieś.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1386h na serwerze 694h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):U nas raz guarda i 2 razy admina oraz na innej sieci junior admina.

• Like 4

Ma mutacje, zna regulamin, miał admina dwukrotnie. Aktywność można tylko lekko poprawić, ale oczywiście jak najbardziej na TAK. 

Moje zdanie jest na TAK , masz same plusy

+wiek

+mutacja

+staż na serwerze

+znasz regulamin

+/- mogłaby być trochę lepsza

• Like 1

oj zbysiu, wszystko gra, lecz aktywnosc troche uboga ale no coz nie jestesmy robotami zeby byc na serwie 24/7, doswiadczenie i staz jest, poczucie humoru i dystans do siebie tez na +

/tak

• Like 1

Aktywności poprawiona więc jestem na tak doświadczenie masz, mutacje też wiec nie widze żadnych minusów abyś nie wrócił do swojej rangi. 

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines