Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Dlugo sie zastanawialem czy po prostu nie siedziec tutaj po cichu, ale stwierdzilem, ze mi sie nie chce. Dosc dlugo tu posiedzialem, bylo milo, na pewno w pierwszej kolejnosci chcialbym podziekowac @-_- za swietna wspolprace i za danie mi mozliwosci wykazania sie jako opiekun, pewne osoby moga mowic co chca, ale prawda jest taka, ze duzo pomoglem przy serwerze, chcialbym rowniez pozdrowic osobe, ktora niestety juz tego nie zobaczy gdyz dostala bana, ale to juz jej pokaze na fb xdd. Dziekuje @Zimny. za mozliwosc zobaczenia wkurzonej Kaski po usunieciu jej z SB xD. Dziekuje @Gemciu, ze wytrwal ze mna i przejal po mnie serwer, mam nadzieje ze wam sie tam dobrze wiedzie. Nie bede sie tutaj rozpisywac kogo mam zamiar pozdrowic, a kogo nie, Ludzie, ktorzy mnie znaja i wiedza jakie mielismy relacje, na pewno wiedza, ze z wami sie zegnam ;). Rzadko o ile w ogole nie bede wchodzic na forum, mam swoje wlasne projekty i po perypetiach z tym serwerem o wiele lepiej czuje sie przy ludziach w Gmodzie, nie wiem, moze to kwestia nostalgii. Czesto mozecie mnie znalezc na FFA jak juz chcecie sie ze mna uzerac i to w sumie tyle. Adios Amigos i do zobaczenia na jakichs serwerach boby :D 

@freunde bobby ten serwer zawsze mnie po chwili irytuje ale moze wbije od czasu do czasu :P 

@Miverse na ffa to mnie codziennie zobaczyc mozesz :P 

@KonWoy aj tam biadolisz, widzimy sie na TTT :D 

Edited by SnuFFy
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Sad 4
  • Love 2

Za dużo osób odchodzi z tego CSC :( 

i kto mi będzie dawał "haha" pod każdym postem?

Cześć.

• Like 1
  • Haha 12

Ty no gruby czuje się wyjątkowy jako druga z trzech osób oznaczonych xD

to eluwa mordeczko, na steamie i tak będę spamował

• Love 1

Liczyłem że po wyzywamy się jeszcze kiedyś na Codmodzie i wymienimy parę ładnych zdań o swoich matkach.. 

• Sad 1

No co ty Snuffik... ;(

Trzymaj się i Powodzonka !❤️

• Love 1

Z fartem mordko ❤️ i tak wrócisz :kappa:

Chusteczki pewnej osoby + ctrl na zawsze w serduszkach, ffa zaprasza :*

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines