Skocz do zawartości

Skarga / Odwołanie od bana


skljk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: sklejke

Data zdarzenia : 08.08.2019r. godz. 13

Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Gemciu

Opis Sytuacji : Na światło dzienne wyszedł filmik, na którym z użytkownikiem @z1xu dajemy sobie info na serwerze JailBreak CS:GO. Nasze zachowanie było nieodpowiednie i wiemy o tym, jednak w taryfikatorze kar nie ma żadnego punktu o dawaniu sobie info - punkt, który złamaliśmy to "zakaz podpowiadanie żywi - nieżywi" i właśnie tutaj zaczyna się moja prośba chciałbym aplikować o skrócenie bana z następujących powodów:

~ większość banów na sourcebans za info na ts3 jest na maxymalnie 2 godz (istnieją wyjątki jednak są tam tytuły "wh/info ts3" więc nie wiem jak to traktować)

~ razem z @z1xu wykazujemy skruchę i chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuacje

~ obaj jesteśmy bardzo długo graczami tej sieci i nie chcielibyśmy kończyć z siecią w ten sposób

Dowód : linki do banów : ban sklejka / ban z1xa - jeżeli będzie trzeba mogę również podlinkować filmik przez, którego dostaliśmy bany

 

#Shino: Przenoszę do działu próśb na UB, ponieważ w moim mniemaniu skarga, którą wytoczyłeś nie ma nic do jego aktualnej pozycji na forum. Prosisz o UB/skrócenie bana, napisz to w odpowiednim dziale.

Edytowane przez Shino
  • Like 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Regulamin serwerów jest punktem odniesienia w sytuacjach, które nie zostały zawarte w danym regulaminie (jest o tym także informacja w tym temacie). Jest to dość wiekowy regulamin i poprawiłem też jego wygląd, lecz nadal jest używany w sytuacji gdy:

  1. Serwer jest nowy i nie ma regulaminu
  2. Jakiś punkt nie został ustalony dla danego regulaminu serwera

Na sieci panuje zakaz podpowiadania, co zostało tam poruszono dwukrotnie.

Warto też nadmienić, że informowałem kiedyś o sytuacji, w której po demku można wnioskować, że dany gracz mógł mieć WH. Wtedy tłumaczenie w stylu "Podpowiadał mi gdzieś tam" nie ma najmniejszego sensu, bo jest to traktowane na równi z WH, choć akurat w tej sytuacji nie ma to odzwierciedlenia, bo złamaliście po prostu zakaz podpowiadania i zostało to uwiecznione na filmie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności