Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Snuffik

Nick podejrzanego*: Leave

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:1:511346001

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 13.08.2019 10:00

Twój dowód*: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_office-1565683765-1565685325.zip

Rodzaj cheata*: WH/Aimlock

Nazwa mapki: Office

Czasy podejrzanych akcji*: Podane rundy z demka

IP /Nazwa serwera:  Codmod

Od razu mowie, ze sprawdzam kazda podejrzana akcje kilka razy, zeby nie bylo. Obserwowalem chlopa dzisiaj rano na dwoch mapach, w dodatku nie bylem jedynym, ktory tak twierdzil.

Runda 1: Nic dziwnego, dostal w dupsko.

Runda 2: Wchodzi sobie tam na schodki, sprawdza wpierw Lodowe przed officem lecz potem nastepuje dziwna rzecz, zero sprawdzania connectora, i od razu wpatruje sie na wejscie od Terro, przy czym nawet tam nie patrzy, celownik siedzi na przeciwniku w paperze. Potem podchodzi szybkim krokiem na mida, sprawdza connecta, nic nie ma, wiec madrosc nakazuje sprawdzic okno i Terro, gdyz tam nie mial teammatow, lecz wg mnie zauwaza dwoch graczy przed Paperami, wiec udaje sie bezpiecznie do connecta. Potem przeteleportowany dostaje w dupsko.

Runda 3: Wie, ze KRR jest w office, stracil tam teammate'a. Wchodzi przez okno po czym nie sprawdzajac ani shorta, ani lewej czesci office'a przez snowmana wchodzi na srodek i strzela z jak dla mnie przedwczesna jak dla mnie reakcja. Ja znam graczy, ktorzy potrafia tak szybko zareagowac ale bez przesady. Ledwo zauwazyl te pixele i juz zaczal strzelac, w dodatku prosilbym zauwazyc jego movement w porownaniu do strzalow. Dostaje w dupsko bo KRR umie strzelac.

Runda 4: Nic ciekawego.

Runda 5: Szczerze watpie, zeby slyszal tego esnajpera, ktory nadchodzi z terro i wyglada to bardzo mocno jak WH, biegnie, po czym zauwaza zblizajacego sie wroga i oddaje strzal. Jezeli bylo slychac tu kroki, to prosze mi to wypomniec.

Runda 6: Co to jest wgl za wychylenie na gracza katu? Nie sprawdzil wgl lewej czesci longa od strony shorta, od razu wychylil i missnal quickscope'a we wrogiego esnajpera, nie mial zadnego info ze tam jest. Potem normalny frag, a nastepnie smieszne jak dla mnie wychylanie na krra, i potem albo boski strzal, albo aimlock w glowe pod koniec rundy.

Runda 7: Nie wiem co on tu zrobil.

Runda 8: Normalnie wychyla na mida, potem normalne wychylenie na longa lecz potem zaczyna sie zabawa. Pickuje snajperow na terro i sa to bardzo szybkie strzaly jak dla mnie, za szybkie.

Runda 9: Sprawdza normalnie mida i longa, ma tez info o ilosci graczy na oknie z radaru. Decyduje sie na rush w strone terro. Pytanie, czy jest to rush normalny? Kto o ludzkich zmyslach rushowalby terro z five sevenem, wiedzac ze na plecach ma sie 4 osoby? No tak, pewnie osoba, ktora wie ze na Terro jest tylko 1 gracz i mozna tam wejsc bezpiecznie ;) Nie przyklada sie do sprawdzenia TT bo po co, skoro nie ma tam graczy? Kieruje sie od razu na longa, dalej tylko z five sevenem bo ma info z radaru o jednym graczu.

Runda 10: Zauwazyliscie pewna zmiane w tej rundzie? No tak, ciagle pushuje te schody z awp albo kosa, ale teraz niespodziewanie, nie majac info ze pushowany jest mid, wybiega na blisko z five sevenem. Dziwne co nie?

Runda 11: Wyciaga nade ale nie decyduje sie zeby go rzucic, bo ma teammatow w poblizu. Potem widzi ze z connecta strzela sniper wiec go pickuje i wyczekuje. Calkiem szybki strzal w reke przeciwnika. Potem nastepuje normalne pickniecie na KRR.

Runda 12: Wychodzi z okna i nie wiem szczerze co to bylo. Chcial probowac strzelic przez sciane czy cokolwiek? Jakby jeszcze przez szpare probowal pickowac no ale zeby az tak? Potem kieruje sie do connecta i zabija goscia z shorta. Szybki rush longa, wgl nie pickuje czy ktos z TT bedzie wcelowany i od razu zaczyna przymierzac sie do strzalu w glowe przez sciane na gracza katu probujacego pickowac z TT na longa.

Tyle rund ode mnie, jak dla mnie az nadto, zeby powiedziec, ze ten gracz ma wspomagacze. Jezeli bedzie potrzeba to moge rozpisac jeszcze demko z westwooda :) 

@DonSalerii Dzieki ;) 

Edited by SnuFFy
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines