Jump to content
Sign in to follow this  
Scroll

[ODRZUCONE]Podanie Scroll

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: Scroll

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 15

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (TAK/NIE): NIE

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/579081

8. Parę słów  o sobie**: Witam, nazywam się Adrian interesuję się e-sportem czyli gramy typu CS:GO bądź League of Legend. Jakoś ponad tydzień temu napisałem rezygnacje wraz z pożegnaniem jednak postanowiłem wrócić na JB  z krótką przerwą. Po wakacjach będę chodził do szkoły ponadgimnazjalnej do Technikum. Mam nadzieje, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone pomimo tej ponad tygodniowej przerwy.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Tak jak każdy kto pisał podanie. Aby utrzymać porządek na serwerze i  pomagać nowym graczom. Z dnia na dzień przybywają nowe osoby, które nie nie znają regulaminu i trzeba je naprowadzić , żeby przeczytały regulamin. Mimo iż miałem ponad tygodniową przerwę to postanowiłem wrócić i zdążyłem poznać nowe osoby.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:142988956

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Od 1 do 5 godzin dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz póki są wakacje to od 10-13/ 18-21

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2899h (prawie 1200h na jb)

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na tym serwerze przez miesiąc Guarda a potem przez miesiąc Admina z którego zrezygnowałem z powodu braku chęci do gry.

**-bardzo ważne (bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@ZbigniewStonoga nie pisałem nieobecności bo kilka dni wcześniej miałem nieobecność na 10 dni

@ZbigniewStonoga no w sumie racja. Nie przemyślałem tej decyzji i za szybko zrezygnowałem z pożegnaniem.

Edited by Scroll
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Sad 1

Posted (edited)

Żartujesz sobie tym podaniem czy co ? zaledwie 18 dni temu napisałeś rezygnacje z funkcji administratora a 8 sierpnia pisałeś pożganie z sieci. A nagle po 11 od pisania pożegnania chcesz wrócić do administracji dla mnie na NIE przecież znowu możesz sobie od tak wyjść teraz to ci proponuje poczekać znaczny okres czasu zanim postanowisz napisać podanie. Na takie rzeczy to się pisze nieobecność a nie rezygnacje.
@Scroll a co to ma do rzeczy jeżeli musiałeś  przerwać grę to piszesz nieobecność i tyle z powodem wtedy byś mógł spokojnie odpocząć i załatwić to co mogło wpłynąć na twoją decyzje.

Edited by ZbigniewStonoga
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 1

Grasz "regularnie" od 2 dni XD. Z czego tak jak kolega wyżej napisał niedawno nawet pisałeś pożegnanie. 

Prosze cię Scroll... Jeżeli to nie jest napisane dla beki to na prawdę nie wiem co jest z tobą nie tak XD.

264444546_sesjescroll.thumb.png.060a636f126abd66fc521ca936c802ce.png

• Like 1
  • Confused 2

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines