Skocz do zawartości

Prośba o UB


BotMandi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mandi
Wycinek z konsoli(bez IP)*

Disconnect: Mandi zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: aimlock
Koniec Bana: 26-08-2019 22:29
Serwer: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:503149440&advType=steamid&Submit

 

Witam witam, po "długo godzinnej :D" bitwie o 3k expa wyleciałem przez powyższy powód. Pozdrawiam wszystkich.

 


 

Bez tytułu.png

Edytowane przez BotMandi
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1566850775-1566852344.zip

A więc tak:

Rozgrzewka.

Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien, coś w stylu źle skonfigurowanego aima.

Runda 1.

00:48 - to samo co w rozgrzewce. 

01:18 - również to samo

Runda 2. 

02:15 - identyczna sytuacja co w rozgrzewce i rudzie 1.

 

Dalej nie widzę sensu rozpisywania demka. Wystarczy zobaczyć samą rozgrzewkę i każdy gracz raczej się domyśli że miałeś jakieś niedozwolone wspomagacze. Według mnie grałeś nieczysto i dlatego nałożyłem bana. Mogę się mylić, ale według mnie ban w 100% słuszny. Dodatkowo skonsultowałem się z innym administratorem, który był na serwerze też. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że ban się należy.

 

Edit 1.

@BotMandi  zwróciłem uwagę i powiem Ci, że u innych ta broń nie zachowuje się tak samo jak u Ciebie.

 

Edytowane przez szum1x
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BotMandi napisał:

"Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien" proszę zwróć uwagę jak zachowują się bronie innych graczy "specnaz"

Nie powiesz mi że przeskoczenie celownika na gracza w TT po zakończonej rozgrzewce gdzie nie można niczym ruszać, jedynie co to możesz wywalić broń było spowodowane jakimś błędem w klasie którego zapewne nie ma xD

@BotMandi O czym Ty mówisz teraz? Nie rozumiesz że gra była zatrzymana całkowicie? Były zablokowane jakiekolwiek ruchy które można wykonywać jako NORMALNY gracz na serwerze. Więc nie wiem co ma płynność w grze do tego gdy ktoś jest CAŁKOWICIE "zamrożony" a i tak rusza celownikiem na przeciwnika ;3

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja obejrzałem tysiące demek, ale nie będę się rozpisywał. Tylko przedstawię w skrócie co widziałem faktycznie na GOTV. Resztą niech zajmą się Admini, oraz UBT.
Filmik z sytuacji (u innych graczy takie przeskakiwanie na GOTV nie występuje jak u Ciebie, po zamrożeniu graczy również 0 ruchu):
https://drive.google.com/file/d/1EFNqRunYhV4ki3dYeu9Ho2SYM8YjvfYs/view

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również obejrzałem demko, i oprócz rozgrzewki było wiele innych fajnych TIKÓW NERWOWYCH (CHYBA XD) więc ban zostaje i nie ma co gadać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności