Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - VinCent


VinCent

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VinCent

Imię: Mateusz

Wiek: 20

Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8

Sprawny i działający mikrofon**: Tak

Składka (tak/nie): Jeśli zajdzie taka potrzeba, chętnie wspomogę groszem tak prężnie rozwijający się serwer ;)

Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1013538

Parę słów o sobie **: Siemka, mam na imię Mateusz, studiuję psychologię, a wolny czas spędzam grając w cs'a tudzież uprawiając sport. Cenię sobie wesołą, przyjazną atmosferę na serwerach, gdyż mam poczucie, że właśnie to jest dobry sposób na ucieczkę od "chamskiej" codzienności otaczającego nas świata. Serwery cs-classic właśnie takie są!

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jak wspomniałem wyżej cenię sobie radosną i kulturalną rozgrywkę. Serwery cs-classic bez wątpienia zapewniają te wytyczne, jednak czasem zdarzają się jednostki, które uniemożliwiają graczą czerpanie pełni frajdy z gry [cheaterzy, wulgarni gracze etc.]. Admini też ludzie i nie można żądać od nich przebywania 24/7 na serwerach.
Jak wcześniej wspomniałem jestem studentem i nie mam stricte określonych godzin, w których muszę przebywać na uczelni, a co za tym idzie nierzadko mam dużo wolnego czasu. Ten czas chętnie wypełniam na granie w cs'a na serwerze cs-classic COD. :D
Chciałbym wspomóc innych adminów w utrzymaniu porządku na serwerze oraz dbać o kulturę i prężny rozwój sieci serwerów cs-classic ;)

Steam_ID: https://steamcommunity.com/id/vini_csgo/

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: pn-pt: 3/4h dziennie; w weekendy na pewno więcej

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie mam jeszcze wakacje + myślę, że do końca roku będzie luźno na studiach, także i w dni robocze jak i w weekendy nie będzie problemów, by grać regularnie na serwerze.

Staż w Counter-Strike Global Offensive: myślę, że będzie około 5 lat może i więcej (czas szybko zapycha) + niezliczona ilość godzin w cs 1.6 za małolata :D

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak - dłuższy czas. Najdłużej właśnie na serwerze COD w CS 1.6

 

Pozdrawiam!

 

 

EDIT

Odpowiadając "Lukrowemu Plemnikowi" (swoją drogą bardzo ciekawy nick xd): @Lukrowy_plemnik

 

1)

Cytując: 

Cytat

a wolny czas spędzam grając w cs'a tudzież uprawiając sport"

aa, czyli granie na komputerze, to jest uprawianie sportu? :D

  --> słowo "tudzież" oznacza: "spójnik, który w zdaniach współrzędnie złożonych znaczy tyle co: a także, i, oraz" [SJP] więc nie rozumiem tej części wypowiedzi, polecam zaznajomić się ze znaczeniem słów. 😕

2)

Cytat

"Jak Boga kocham, ja Cię nie widziałem na serwie, może się mijamy, nie wiem... "

Najwyraźniej tak jest, bo przez ten tydzień grałem naprawdę sporo o różnych godzinach, i również Cię nie widziałem 😛
EDIT: dzisiaj spotkałem Cię na serwerze i graliśmy już ze sobą w przeszłości - czasem trudno zapamiętać jednostki wśród tłumu :D

3)

Cytat

2.) Tak jak @FNX wspomniał już wyżej. Konto założone tylko po to by złożyć podanie.

Trudno złożyć podanie bez konta 😂

4)
 

Cytat

3.) Zacząłeś na serwie grać, wg gameME dopiero 7 września, dziś mamy 13.09, wiec jutro dopiero mija tydzień odkąd w ogóle się u nas pojawiłeś. 4 godziny dziennie  przez ostatni tydzień, to nawet niezły wynik, ale jak dla mnie to za krótko tu jesteś, są gracze grający o wiele wiele dłużej i nie składają podań.

Zgadza się. Jednak kiedy patrzyłem na wymagania we wzorze to niemal wszystkie spełniam: ukończyłem lat 15, mam ponad 25h na serwerze, kulturę zachowuję, nad postami pracuję, nie mam warnów, posiadam mikrofon, gram regularnie... więc nie rozumiem skąd ta małostkowość.

5)

Cytat

Jak sam wspomniałeś, masz wakacje i dlatego tyle godzin grasz. Od października rusza Ci rok akademicki - więc czasu na cokolwiek nie będziesz miał ze względu na wykłady/ćwiczenia i inne tego typu atrakcje. A poza zajęciami masz naukę. Sam studiuje na "zaoku" -  więc wiem jak jest

Z całym szacunkiem, ale studia zaoczne nijak mają się do dziennych.
Mała liczba godzin [zajęć] w ciągu dni roboczych, nierzadko wolne piątki i do tego wolne weekendy.
Ponadto potrafię pogodzić naukę z przyjemnościami/obowiązkami, więc już nie musisz się tak o mnie martwić ;)

6) 

Cytat

I coś tu się zakręciłeś:" w których muszę przebywać na uczelni, a co za tym idzie nierzadko mam dużo wolnego czasu. Ten czas chętnie wypełniam na granie w cs'a na serwerze cs-classic COD. :D" -  Grasz na serwie tydzień czasu, a piszesz, że wolny czas w trakcie studiów wypełniasz graniem na tym serwie. Tylko jakim cudem, skoro studia się zaczynają za miesiąc, a w tamtym roku akademickim nie grałeś? :)

 Masz rację - zakręciłem się.
Miało być "wypełnię" [czas przyszły]; nie "wypełniam" 😁 Dziękuję za zwrócenie uwagi!

 

Edytowane przez VinCent
Odpowiedź do komenatrza Lukrowego_plemnika
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a wolny czas spędzam grając w cs'a tudzież uprawiając sport"

aa, czyli granie na komputerze, to jest uprawianie sportu? :D

 

Dobra, stylistyka to akurat najmniej mnie obchodzi :D w każdym bądź razie ja jestem na NIE, a dlatego, że: 


1.) Jak Boga kocham, ja Cię nie widziałem na serwie, może się mijamy, nie wiem...

2.) Tak jak @FNX wspomniał już wyżej. Konto założone tylko po to by złożyć podanie.

3.) Zacząłeś na serwie grać, wg gameME dopiero 7 września, dziś mamy 13.09, wiec jutro dopiero mija tydzień odkąd w ogóle się u nas pojawiłeś. 4 godziny dziennie  przez ostatni tydzień, to nawet niezły wynik, ale jak dla mnie to za krótko tu jesteś, są gracze grający o wiele wiele dłużej i nie składają podań.

4.) Jak sam wspomniałeś, masz wakacje i dlatego tyle godzin grasz. Od października rusza Ci rok akademicki - więc czasu na cokolwiek nie będziesz miał ze względu na wykłady/ćwiczenia i inne tego typu atrakcje. A poza zajęciami masz naukę. Sam studiuje na "zaoku" -  więc wiem jak jest 😕

I coś tu się zakręciłeś:" w których muszę przebywać na uczelni, a co za tym idzie nierzadko mam dużo wolnego czasu. Ten czas chętnie wypełniam na granie w cs'a na serwerze cs-classic COD. :D" -  Grasz na serwie tydzień czasu, a piszesz, że wolny czas w trakcie studiów wypełniasz graniem na tym serwie. Tylko jakim cudem, skoro studia się zaczynają za miesiąc, a w tamtym roku akademickim nie grałeś? :)

Proponuję wrócić do rozmowy jak będziesz miał dłuższy staż i pokażesz, że jesteś na serwie często nawet w roku akademickim. :)
Jak dla mnie do odrzucenia ! :)

Edytowane przez Lukrowy_plemnik
korekta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności