Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie LukaszOwy


lukasz2623

Rekomendowane odpowiedzi


1. Nick: LukaszOwy


2. Imię: Łukasz


3. Wiek: 21


4. Znajomość Sourcebans (1-10):  Obecnie 5/10 - Dziś przestudiowałem komendy admina cs:go, dodatkowo wszystkie sobie zapisze w notatniku i na telefonie jakby coś wypadło z głowy choć to prosta sprawa jak w 1.6.


5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście.


6. Składka (tak/nie): Nie, ale co miesiąc wsparcie serwera przez kupno Premium/Sp/Vip.


7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1015627


8. Parę słów o sobie **: Cześć, jak już pewnie się dowiedzieliście jestem graczem cs'a od 2007 roku - to już 12 lat odkąd zasiadłem do 1.6, pozniej sourca i do cs:go. Przez ten cały okres miałem ogromną styczność z serwerami publicznymi głównie w najstarszej wymienionej wersji. Tworzyłem własne sieci, serwery i posiadałem admina tak naprawdę na każdej sieci która była przodującą w tym co robi - posiadaniu i rozwijaniu serwerów 1.6 ( M-H, PR,S-G i wiele wiele innych ale nie chcę pisać całych nazw aby nie reklamować). Udało mi się również odwiedzić aż 4 turnieje lanowe, jeden w starszej wersji, kolejne trzy w globalu. I przechodzimy własnie do cs:go które mnie bardzo mocno zainteresowało grą drużynową, przy której spędziłem blisko 4.000H i trzy razy osiągnięte miejsca w turniejach offline kolejno: 3-cie, 3-cie oraz 2-gie. Miałem również przygodę z analizą dem cs:go gdzie pełniłem przez 3 miesiące rolę "trenera" pewnej drużyny która pojawiła się w PLE . Od dłuższego czasu grywam sobie dla funu i jakiś czas temu postanowiłem pograć na serwerach publicznych - trafiłem własnie na Was. Serwer okazał się dla mnie idealny, społeczność serwera również, administracja aktywna i gotowa do pomocy. W cs:go będzie to moje pierwsze podanie na to stanowisko ale myslę, że za wiele się to nie różni. Zadania są identyczne, zmianą są jedynie komendy.  W tej kilkunastoletniej przygodzie z tą super gierką miałem również styczność z łapaniem cheaterów i byłem sędzią na dawnym BL i AC gdzie mimo braku wówczas 18'go roku życia zostałem przyjęty zwyczajnie przez umiejętność oceny podejrzanych. Oczywiście jak można się domysleć bardzo często składałem podania na Unban Team w cs 1.6. Hmm etap z cs'em myślę, że przedstawiłem dosyć rozlegle ale zawsze pisałem podanka z zaangażowaniem i uważam, że to ważne aby przedstawić w skrócie swoją historię z counter strikem. Poza cs'em jak już pisałem w przywitaniu interesuje się między innymi: siłownia, basen, boks, mma, muzyka, ostatnio jazda konna, piłka nożna, siatkowa, ręczna.  Wydaje mi się, że jestem miłą osobą  która bardzo często stara się pomóc innym graczom. Staram udzielać się na forum i tworzyć przyjazne relacje z użytkownikami sieci cs-classic.  


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: -Pomoc w pilnowaniu porządku na serwerze, -Pilnowanie regulaminu serwera który ostatnio przestudiowałem, -Oczyszczać graczy którzy oszukują w wszelaki sposób, -Służę pomoca graczom i administracji 


10. Steam_ID: STEAM_1:1:147083274


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W zależności od dnia, myślę, że moje minimum to 2h dziennie. Zdarza się grać do 4/5h.


12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Moje pory grania są bardzo zróżnicowane ale oceniam to na plus. Administracji potrzeba zarówno rano, w południe jak i wieczorem. I często własnie jestem po trochu o każdej z wymienionych części dnia.


13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Blisko 4.000H


14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jak wyżej pisałem w cs:go nie, w 1.6 ogromną ilość. 

Pozdrawiam, LukaszOwy :)

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności