Jump to content
kRR

[PRZYJĘTE]Podanie kRR

Recommended Posts

1. Nick: kRR
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Na ten moment nie.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/958954
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mateusz, chodzę do Technikum nr 1 w Ostrołęce na kierunek Technik Informatyk, interesuję się piłką nożną oraz motoryzacją. W przyszłości chciałbym zajmować się komponentami komputerowymi, a jak to mi się nie uda to zostanę gwiazdą ten tego Kappa .
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ chcę znowu wrócić do administrowania na tym świetnym serwerze . 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:95381893
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zależy od chęci oraz wolnego czasu 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 22-24/01 a weekendy mogę cały dzień ale to też zależy od chęci grania.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3117h +/-
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edited by kRR
  • Like 6
  • Haha 3
  • Love 2

Ojej, znowu on!

Nie no, nie widziałem cię jako admin/guard, ale tez nic złego nie słyszałem. Aktywny jesteś, kulturalny także a pomoc nam się przyda. Tylko weź przestań się tak pocić na killdayach^^

• Like 3
  • Love 1

JESTEM NA TAK

+kultura

+mikrofon

+mutacja

+aktywność

Myślę że jest idealnym kandydatem na to stanowisko

Edited by IMTOXIC
IMTOXIC
  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 2
  • Love 1

Jestem na TAK

Jesteś kulturalny, starasz się pomagać, pamiętam twoją "kadencję" w administracji i moim zdaniem sprawowaleś się dobrze, mutacje też masz. Aktywność mógłbyś tylko lekko poprawić. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1

W porównaniu do Twojego poprzednika jesteś o niebo lepszy od niego. Starasz zachowywać kulturę na serwerze. Masz poprawną znajomość regulaminu. Przeszedłeś mutacje oraz posiadasz ukończone 16 lat więc to też jest na + ;). Gdy widzę Cię na serwerze nie mam do ciebie jakich kolwiek zastrzeżeń . Na JB jesteś aktywnym graczem, starasz sie pomagac innym i jestes osoba z  jakimś tam doświadczeniem 

Jestem za okresem próbnym dla Ciebie ^^ 

• Haha 3
  • Love 2

Jak najbardziej na tak, z obecnych kandydatów jest to najlepszy wybór. Ogarnięty chłopak, nie było z nim problemów (z tego co słyszałem), jest cichy i nie robi jakiegoś burdelu. Nie widzę powodu na nie :) 

• Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć, ale trochę przegrałam z kRR na COD i na JB ostatnio się pojawiam więc...

Po pierwsze w życiu bym nie pomyślała, że Mati ma tylko 16 lat. Jest niesamowicie spokojny i opanowany. W stosunku do każdego zawsze jest miły i pomocny. Można z nim porozmawiać na różne tematy, nawet te poważne. Jest obiektywny i nie sugeruje się czyjąś opinią co czyni go dobrym kandydatem na administratora. Wykazuje się niebywałą dojrzałością (oszukujesz z tym wiekiem, na bank!). Czarujący głos (mutacja jest i micro też). 

Powodzenia, masz moją OKEJKE !

• Like 3
  • Haha 1
  • Love 2

Na tak

+ mutacja

+staz 

+ nie jest toxic 

+zawsze pomaga i juz kiedys mial guarda 

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Love 2

Jestem na TAK

+Mutacja oraz staż spędzony na serwerze

+potrafisz dobrze komuś wytłumaczyć co robi źle

+jak wciągniesz się by grać na serwie to grasz długo

+można z tobą fajnie porozmawiać :D

Pozdrawiam,Nyro

• Like 2
  • Haha 1
  • Love 2

JESTEM NA TAK

Jestes mila osoba, ktora lubi sie posmiac. Zawsze pomozesz mysle, ze bedziesz dobra osoba na tym stanowisku 😊😉

• Like 1
  • Love 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Thanks 1
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines