Jump to content
Sign in to follow this  
Kosin

Nvidia w 360, czyli najszybszy monitor na świecie

Recommended Posts

Posted (edited)

Aktualnie trwają targi technologiczne CES2020, wszyscy czekają na wiadomości na prezentacje przez Sony najnowszej generacji konsoli. Mowa oczywiście o PlayStation 5, który według plotek właśnie na tym wydarzeniu miała się pojawić. Narazie z ciekawszych nowinek dla graczy mamy 86calowy monitor od Della oraz... No właśnie?

Nvidia na chwilę przejmuje wzrok graczy i pokazuje ASUSa ROG Swift 360.
Według danych monitor ma 24.5 cala, rozdzielczość 1080p, panel AU Optronics oraz co już można było się domyśleć po tytule odświeżanie 360hz z G-Sync. 
Jest to aktualnie najszybszy monitor na świecie. Na pewno możemy się spodziewać tych urządzeń na różnych e-sportowych wydarzeniach oraz u najlepszych graczy gdy tylko ruszy sprzedaż.
Obecne monitory dla graczy mają od 60hz do 240hz więc możemy zauważyć bardzo wysoki przeskok technologiczny. Według informacji sprzedaż ma ruszyć jeszcze w tym roku, co do cen... jeszcze nieznane. 

Jak widzimy technologia bardzo szybko idzie w górę i są przekraczane kolejne granice. Mamy również odczuć w tym roku spadek cen komponentów komputerowych oraz wzrost ich wydajności ,,dzięki' nowe generacji konsol, co będzie idealnym wyjściem dla coraz to bardziej wymagających graczy
A czy ty gdybyś miał komputer który pociągnie ci stałe 360hz kupiłbyś taki monitor? Czy może to zwykły chwyt marketingowy i 144hz na spokojnie starczą?

źródło:GamingSociety

Edited by Kosin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines