Jump to content
Sign in to follow this  
Kosin

Prince of Persia wraca!

Recommended Posts

Prince of Persia... Ach słysząc to na pewno nie jedna osoba czuje nostalgię do tej serii. Jedna z popularniejszych gier na komórkę (gdy jeszcze nie było smartphonów), a potem ,,Piaski Czasu", ,,Dusza Wojownika", ,,Dwa Trony" czy nawet trochę odbiegające od historii i przez wielu krytykowane ,,Prince of Persia" (bez żadnego pod tytułu) kończąc na wydane w 2010r ,,Zapomniane Piaski"

Według plotek najnowsza odsłona miałaby się pojawić na nowej generacji konsol tzn PS5 i Xbox Series X i miałaby kontynuować wydarzenia z ,,Dwa trony"
Ubisoft na razie nie zapowiedział oficjalnie tego tytułu. Jeśli wierzyć plotkom deweloper pokazał ponad minutową prezentację nowej gry za zamkniętymi drzwiami. (z ciekawostek na tej samej prezentacji został również przedstawiony nowy Splinter Cell). 
Ubisoft w planie ma wydawniczym ma jeszcze dwie niezapowiedziane gry. Czy prawdopodobne jest to że tymi grami będą właśnie te dwie zapomniane serie? Jedno jest pewne. Najpóźniej do tegorocznego E3 wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć!

źródło:GamingSociety

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines