Jump to content
Sign in to follow this  
..:GramBezButow:..

Jesteś Bogiem, jak wrażenia ? coś byście dodali do filmu ?

Recommended Posts

to ja sie wypowiem... jak dla mnie film ciekawy tylko troszkę mało śpiewania, mało takich fajnych akcji, no a tak poza tym to wiele wyjaśnia co do śmierci Magika :)

Jak można nie znać tego filmu ? Po 2 miałeś wyrazić tu swoją opinie a nie że nie znasz ^^Jest to film o zmarłym Raperze który popełnił samobójstwo, stworzył wiele fajnych kawałków i oczywiście wiele przeżył. Zostawił żonę, dziecko, rap i pozostawił po sobie tylko kawałki: Plus i minus, psychodela, nasze mozgi, priorytety i najpopularniejszy utwór "Jestem Bogiem".

Grambezbutow, Lewemu chodziło chyba o to, że zrobiłeś błąd w temacie "Jesteś Biegiem"

Grambezbutow, Ale jestes bogiem to znaam , pewnie ze znam nie znałem "Jestes biegiem" , pewnie spoko film jest , nie ogladałem ale jak wyjdzie na dvd to kupie ;)

fajny film, nic bym nie zmieniała :) . Nawet się popłakałam przy końcuu ;x. ;d

Guest Oppa Miodzia

Film ten mnie zaskoczył, pod koniec jak Effcia napisała córeczka mi się popłakała :DJa też bym nic nie zmieniał w tym filmie ;d

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines