Jump to content
Sign in to follow this  
Scroll

[PRZYJĘTE]Podanie Scroll

Recommended Posts

1. Nick:  Scroll

2. Imię: Adrian

3. Wiek:  16

4Znajomość SourceBans (1-10): 9

5.  Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (TAK/NIE): Tak

7. Link do swojego GameMe**:  Tutaj

8. Parę słów o sobie**:  Większość pewnie mnie już zna ale jeżeli mnie ktoś jeszcze nie zdążył poznać. Nazywam się Adrian mam 16 lat. Pochodzę z województwa dolnośląskiego z miasta Chojnów. Zazwyczaj jestem miłą, opanowaną i pomocną osobą, staram się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:  Aby utrzymać na serwerze porządek i pomóc w jego rozwoju. Gram w godzinach nocnych wtedy kiedy gracze wchodzą, aby ,,Trollowac" i potem wychodzą.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:142988956

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:  Zależy od czasu ale godzina dziennie będzie na pewno

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze/ weekendy) Teraz póki mam ferie jeszcze to od 10-13 i godziny wieczorne/nocne, a po feriach to 16-23

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  3420 (Około 1500 na jb)

14. Czy przeszedłeś pełną mutacje? (TAK/NIE) Jestem w trakcie przechodzenia 

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków) Tak nawet na tym serwerze

** - Bardzo ważne ( Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edited by Scroll
  • Like 9
  • Haha 1
  • Love 2

Większość ma pewnie inne zdanie o Scrollu, że to gra dla rangi (bo mu koledzy powiedzą czy coś), że młody (zbyt emocjonalny czy coś w ten deseń), że tam jeszcze inne różne powody na nie. Ale w końcu naszedł czas żebym i ja się wypowiedział w tej sprawie.

To więc zacznijmy od plusów i minusów (jak kto woli mogą być i nawet plusy dodatnie i ujemne).

Argumenty na "+":

- gra dosyć często na serwerze, co świadczy o tym że wie co się dzieje na serwerze (przesiaduje dużo w okresie, gdzie nie ma żadnego administratora na serwerze)

- jest osobą o naprawdę dużym stażu (zaczął grać za mojej 1 kadencji administratora w 2016, może nawet i wcześniej)

- zachowanie na serwerze, (oprócz paru wyjątków których wspominać nie muszę) raczej nienaganne

- był już tutaj administratorem i też nie bez powodu (raczej tłumaczyć nie muszę)

- zgłosił mi już od jakiegoś przedziału czasowego (bliżej nie określonego) dosyć sporą ilość osób i wskazał dużą ilość demek w których gracze notorycznie łamali regulamin, co uprzykrzało rozgrywkę reszcie graczy

- jak ktoś coś robi źle (np łamie regulamin itd.), zazwyczaj stara się tej osobie pomóc, tylko nie zawsze przynosi to owoców, gdyż ludzie są tacy, jacy są

Argumenty na "-":

- ostatnie kadencje nie należały do jego "najlepszych" (tutaj także nie muszę tłumaczyć)

- dalej jesteś w trakcie przechodzenia mutacji (co niektórych graczy nieraz drażni, że "dzieciak" nie dość że jest i prowadzi w drużynie CT, to jeszcze admin)

Podsumowując całą moją wypowiedź (albo poprostu jak komuś się czytać nie chcę), to jestem na TAK

Edited by Rafj
  • Like 4
  • Love 2

Pamiętam tę chwilę, gdy odrzucili ci poprzednie podanie na guarda, z tego powodu niektórzy gracze zaczęli robić z ciebie podśmiechujki.

Pomimo cierpkich słów osób trzecich nie dałeś się sprowokować, nie odwalałeś, zachowałeś klasę i nawet nie odpowiadałeś, bo wiedziałeś, że tylko sobie zaszkodzisz.

Poprzednie podanko odrzucone a ty dalej próbujesz, starasz się, przestrzegasz regulaminu, pomagasz... Nawet mi dodawałeś otuchy, gdy byłem strażnikiem przez pierwsze dni.

Często, gdy osoby proszą cię o pomoc to, odpowiadasz w taki sposób, żeby tym samym nie łamać regulaminu, co czyni cię w moim mniemaniu bardziej smart od innych graczy. Mam na myśli sytuacje, gdy osoba potrzebuje pomocy i odpowiada 50 osób na raz.

Niby mutacja jest twoją wadą, lecz jeżeli chodzi o mnie, mi twój głos nie przeszkadza i myślę, że reszta też by się przyzwyczaiła. Co tam jeszcze... No doświadczenie posiadasz, co czyni cię, że tak powiem "z bomby" dobrym guardem...

Jesteś doświadczony i otwarty...

Jestem na tak, ponieważ oprócz tych "kadencji" raczej nie widzę w tobie żadnych niedokładności na tę chwilę.

Edited by Suiryu
Literówka
  • Like 4
  • Love 2

Scroll - człowiek z kulturą, opanowaniem, znajomością regulaminu, umiejętnościami prowadzenia po stronie CT. 

Na serwerze bardzo często, pomaga graczom w potrzebie. Sam kolega mi pomógł kiedy zaczynałem z serwerem. 

Ogólnie jestem na TAK

• Like 2
  • Love 1

Myślę ze Adrian miał wystarczająco dużo czasu, aby zdecydować czy chce być adminem czy nie. Na szczęście postanowił żeby dołączyć do administracji. Lubie z nim grać i myślę że nie tylko ja. Jest bardzo miłym i pomocnym współgraczem. Gdy był w administracji bardzo dobrze się sprawdzał.

Jestem na TAK

• Like 2

Myślę że Scroll jest właściwą osobą na to stanowisko, ponieważ staż na serwerze ma duży, odkąd go znam stara się upominać osoby łamiące regulamin serwera oraz pomagać nowym osobom, Adrian gra często gdy nie ma żadnego członka administracji więc serwer by na tym zyskał. Jest aktywnym graczem na serwerze jak i na forum, uważam że zasługuje na kolejną szansę, której zapewne nie zmarnuje! 

Jestem na TAK

Edited by ZyXeel
  • Like 1
  • Love 1

moim skromnym zdaniem scroll powinien zostać jednym z administratorów 

bardzo lubie rozmawiać z graczem jest miły uprzejmy ma dystans do siebie osobiście nie słyszałem  aby kłócił się z kimś nawet będąc prowokowanym 

odpowiednia osoba na stanowisko :D 

jestem na tak 

Edited by Ksawery
  • Haha 2
  • Love 1

Jako iż masz doświadczenie, zostajesz przyjęty na okres próbny na stanowisko guarda bez 2  etapu.

• Like 2
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Like 2
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines