Jump to content
Sozzak

[ODRZUCONE]Podanie - Sozzak

Recommended Posts

1. Nick: Sozzak
2. Imię: Filip
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak.
6. Składka (TAK/NIE): No tak.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/674334

8. Parę słów o sobie * Mam na imię Filip, mam 17 lat. Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Moje hobby to jazda na motocrossie i ogólna tematyka dotycząca motoryzacji. Jestem osobą raczej spokojną i kulturalną z którą łatwo można nawiązać kontakt.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc serwerowi, ponieważ często jest łamany regulamin przez nowe osoby gdy nie ma guarda,
dużo ludzi również używa mikrofonu bez mutacji lub pchają się do CT.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:98984420

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy od okresu, czasem jest tak, że nic nie robie to moge te 4h pograć, a czasem 1h.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): między 17-24 Dni robocze, weekendy to po 15 zazwyczaj.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: z ponad 2k godzin bedzie.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak.
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Guard na tym serwerze.

• Like 3
  • Haha 2
  • Confused 3

Drogi Sozzaku jestem na NIE ponieważ osoba na tym stanowisku powinna potrafić zachować kulturę oraz szacunek do graczy.Przebywając na serwerze nie zauważyłem żebyś angażował się w rozwój serwera oraz pomoc innym,dajesz się często ponieść emocjom i zaczynasz prowokować a nawet czasem zaczynasz obrażać czego sam doświadczyłem.

Mimo że osobiście Cię lubię, nie wydaje mi się żebyś był dobrą osobą na to stanowisko.

• Like 4
  • Thanks 1

Jestem na NIE 

Wielokrotnie jestem świadkiem sytuacji gdy to wyzywasz innych graczy to nie jest postawa godna admina 

• Like 1
  • Haha 1

Nie mogę powiedzieć ze jesteś nie miły. Starasz się być pomocnym. Jednak często dajesz się ponieść emocją, gdy myślisz, że masz racje i z kimś dyskutujesz. Musisz to zmienić jeżeli chcesz się sprawiać jako guard.

Na razie jestem na NIE.

• Like 1
  • Thanks 1

U ciebie jest trudna sytuacja, ponieważ niby czasami potrafisz ,,wybuchnąć" ale potrafisz też być opanowany i pomagasz graczom. Gdy nie ma nikogo z administracji i jak jest jakaś zadyma na serwerze to starasz się to ogarnąć. Wymagania spełniasz, lecz czasem mógłbyś się opanować. 

Tak jak portiz wyżej napisał, że czasami dajesz się ponieść emocją i to jest -

Edited by Scroll
  • Like 1
  • Thanks 1

Przewaga negatywnych głosów na ten moment odrzucam.

Zobacz co napisali koledzy i przemyśl to.

Edited by freshman
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines