Jump to content
r!k3r

Podanie - .?.

Recommended Posts

1. Nick: .?.

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7-8

5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam

6. Składka (TAK/NIE): Narazie kupuje Svipy,może kiedyś

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/863153

8. Parę słów o sobie**: Mam na imię Dawid,uczęszczam do 1 technikum informatycznego.Z natury jestem pomocą,miłą i spokojną osob.Pochodzę z województwa Dolnośląskiego.Jestem wysokim chłopakiem,mam piwne oczy,ciemne włosy,nie boję się żadnych wyzwań.W wolnych chwilach lubię grać na komputerze,chodzić na siłownie i uprawiać sport.Słucham każdej muzyki,która wpadnie mi w ucho.Mam dystans do siebie.Potrafię się zachować w każdej sytuacji.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z tego zysk.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Byłoby to dla mnie wielka szansa się wykazać.Sądzę,że każdy ma prawo dostać szanse.Ranga guard wiążę się z pełnym ogarnięciem i powagą.Zasługuje na tą rangę,bo wiem,że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki,można na mnie liczyć.Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuje nowe znajomości.Od dawna przyglądam się guardą.Wiem,że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak potrafię.Gram tu od bardzo dawna i mam dobrą opinię.Chętnie zawieram nowe znajomości.Kontakt między graczami mam bardzo dobry tak samo jak i z kilkoma członkami ekipy.Chętnych jest dużo ale jestem w stanie temu sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas.Zapewniam,że swoje obowiązki będę wykonywał z pełnym zaangażowaniem.Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:154683992

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W weekend 4-5,w tygodniu 5-6 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni szkolne zaczynam grę od 15:00,16:00

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na tym koncie 1443 godz na poprzednim koncie na którym spędziłem na serwerze więcej niż na tym: 2041 godz.

14. Czy przeszedłeś pełną mutację? (TAK/NIE):TAK.

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

• Like 7

.?. moim zdaniem jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Gdy widzi osobę która popełnia błędy od razu chcę jej wyjaśnić jak ma robić żeby było to poprawne. Do tego jest osobą opanowaną, miłą i taką z którą można łatwo nawiązać kontakt. Nie widze żadnych przeciwskazań, żeby owa osoba dostała się na to stanowisko.

tak.

• Love 1

Patrząc na twoje podanie oraz zachowanie na serwerze mogę stwierdzić, że:

Podanko jest ładnie rozpisane, odpowiednia aktywność jest posiadana.

Nie sprawiasz problemów na serwerze oraz udzielasz się, wtedy kiedy musisz i bardzo rzadko łamiesz regulamin.

Twoją jedyną "wadą" jest brak doświadczenia, lecz myślę, że każdy gdzieś zaczynał swoją przygodę z rangą więc, czemu nie zacząć tej przygody tutaj z nami. (wariatami pozdro)

Jestem na tak.

Edited by Suiryu
Błędy ortograficzne
  • Like 1
  • Love 1

osobiście uważam że .?. jest odpowiednią osoba lecz nie słyszałem abyś komuś pomógł a gdy słyszysz jakąś osobę bez mutacji odrazu drzesz się do mikrofonu słynny

tekst każdego gracza MIKRO PO MUTACJI a to nie na tym ta rola polega 

jestem na nie :D

Edited by Ksawery
  • Haha 2
  • Confused 1

.?. jest jedną z milszych osób na serwerze. Nie wyzywa, nie robi zbędnej awantury o byle co jak to niektórzy mają w zwyczaju z graczy. 

Miły i opanowany nie słyszałem wielu o tobie wad.

Jestem na TAK choć czasem cie ponosi jak wspomniał kolega na górze.

• Love 1