Jump to content
Sign in to follow this  
Samuraj

[ODRZUCONE]Podanie Samuraj

Recommended Posts

1. Nick:mefedron zatoki x Samuraj kRUL
2. Imię:Kacper
3. Wiek:21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (TAK/NIE):Myślę ,że Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/704867
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Kacper. Mieszkam w niewielkiej wsi w województwie łódzkim. Skończyłem technikum ekonomiczne. Teraz pracuje i zarabiam na siebie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: W wolnym czasie lubię grać na waszym serwerze. Jestem być osobą przyjazną i kulturalną oraz pomocną dla nowych graczy. Chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera, gdyż zdarzają się sytuacje gdzie brakuje admina lub guarda a ludzie to wykorzystują aby łamać regulamin.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:56034149
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę ,że tak jak gram czyli około 3 godzin dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze 16-22, w weekendy zazwczaj pracuje lecz jak będe miał wolne to większość dnia.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na ten moment ponad 600h.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):W CS:GO nie, lecz na Jailbreakach w 1,6 wielokrotnie.

Pozdarwiam. :)

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 2

Pamiętam jak grałeś jakoś w kwietniu/marcu i nie miałem do twojej gry żadnych zastrzeżeń, teraz po twoim powrocie sądzę to samo. Twój jedyny problem na ten moment jest taki, że gracze cię nie rozpoznają bo grasz od dwóch tygodni po przerwie. Pograj jeszcze jakiś czas i wtedy złóż podanie a wtedy na pewno będę na tak.

• Like 1

Muszę powiedzieć ze jesteś miły i bardzo aktywny. Jednak nie jesteś zbyt rozpoznawalny, ale niektórzy z tutejszych gardów tez nie byli. Dlatego dal bym ci szanse.

Jestem na TAK

• Like 1
  • Haha 1

Długo wstrzymywalem się od zdania żeby ciebie po obserwować itd i uważam że powinieneś zostać jednym z aministratorow pomagasz nowym graczom upominasz ich jesteś miły uprzejmy jedyne co mi się nie podoba to czasami masz jakieś takie nie dociągnięcia z regulaminem ale myślę że każdy może się pomylić nawet najlepszy wiec

Jestem na tak 

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines