Jump to content
meroo

Dodanie tarczy do sklepu (propozycja)

Recommended Posts

Chodzi oto aby dodać do sklepu umiejętność pasywną której działaniam miałoby niwelować obrazenia skilla (piorun/rakieta/okrzyk/fireball/plazma).  Naprzykład:

Zakupienie umiejętności 15 złota. Działa jedna mape.
- umiejętność działa raz na 30s. Ewentualnie raz na runde. 
- w przypadku działania raz na rundę proponuje aby była tez mozliwosc stack-owania umiejetnosci podobnie jak w przypadku dodatkowego skoku.

Problem uwazam za powazny. Gdyz mimo ze gram klasa nie uzywajaca skilla to mam oto bol d.... xD 
A powaznie to nowi gracze wchodza do stalych graczy ktorzy daja wszystko w inte, wiec nie ma opcji aby taki gracz nie hitowal wszystkich po odnowieniu skilla i na poczatku rundy.
W ten sposób jest mozliwość obrony i odwrócenia szali na korzyść tego kto nie rozwija klasy w innych statystykach jak int. Wkoncu chodzi o poznawanie moda i gry a nie pójścia ślepo w jedną drogę jaką jest łatwizna inta... 

Pewnie pierwsze osoby które to zhejtują bedą te które grają klasami pod inte xD. Prosze was powiedzcie szczerze daje wam to taką frajde i będziecie się bronić aby to nie weszło na server? Podejdzcie do tego jak dorośli i pomyślcie o nowszych graczac,h albo tych co zaczynają, próbują grać, i poznają dopiero moda :) 

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Zgadzam się. Kupiłem zniewolonego tylko po to żeby mieć nawet minimalne szanse gdyż grając i widząć 4 sługi/demonologow w enemy teamie nie da sie grac, ponieważ wystaczy spamowac w przycisk i juz masz łatwego fraga na takiej klasie ktora zabiera dmg piorunem. Poponuje nie dodawać takiego itemu ale zrobić tak żeby inteligencja zadawała maksymalnie 80hp ( i zmniejszyć cooldown do 15sek np.) lub zeby do kazdej klasy z piorunem było maks 50int, bo według mnie taka gra na hita ze skila nie ma jak najmiejszego sensu. Kolejną sprawą odnosie skili jest flesh slugi zniszczeń po uzyciu umiejętnosci (Dużo osob grający przeciwko słudze ginie albo od razu przez umiejetnosc albo przez wlasnie takiego flesha i nie da sie uciec bo nic nie widzisz) i przydało by się zmniejszyć ten czas do 1sek.

Edited by SharMx1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines