Jump to content
Sign in to follow this  
GramDlaMamy

yyy Ban za ??? Prośba u UB

Recommended Posts

Nick: GramDlaMamy
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: Fake ACC
Length: permanent.

Serwer: Cod mod 201 lv 
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:535177265&advType=steamid&Submit

Opis: Nie wiem kompletnie z jakiego powodu zostałem zbanowany za fake acc gram tu juz spokojnie z 5 sezonów w miedzy czasie przypominam sobie o zmianie konta i graniu na tym samym nicku ale to i tak bardzo bardzo dawno temu. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie wniosku i wyjaśnienie sprawy bo nie ukrywam ze jestem bardzo zażenowany. 

@GramDlaMamy Ban za FakeACC = konto bez prime jak będziesz miał prime napisz do mahesa albo ryko to ub dostaniesz ewentualnie jak masz prime zrób SS i wyślij Manesowi.

• Like 1

Ban ten nadawany jest, gdy admin zobaczy podejrzane zachowanie gracza bez prime - ma on do tego pełne prawo

Jeżeli chcesz pisać prośbę o ub musisz zakupić prime lub jeżeli masz 2 konto i posiada one status prime, również zapraszam o ponowne napisanie prośby ;) 

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines