Jump to content
Sakku

[Q&A] #7 Huczin

Recommended Posts

D艂ugo mnie zesz艂o.
im-back-bitches-your-fav-is-bad-and-you-
Kompletnie nie znam typa 馃槙
Dobra okazja aby pozna膰 Jegomo艣cia.
Przed wami szcz臋艣liwa (w sumie nie wiem dlaczego) ods艂ona Q&A.

Do dyspozycji Pan Klawisz - @Huczin.
OccasionalDecimalBeardeddragon-size_rest

Pytajcie o co chcecie - i tak nikt nie czyta regulaminu.聽
Mi艂ego weekendu :)

• Sad 1

Posted (edited)

1. Jak nazywaj膮 si臋 ludzie, kt贸rzy nie lubi膮 whiskey z col膮?

2. Patrz膮c na twoje inicja艂y, czy jeste艣 reinkarnacj膮 pana z w膮sem? :kappa:

3. Gdzie pracujesz/dorabiasz?

4. Co studiujesz?

5. Gdyby艣 m贸g艂 cofn膮膰 jedn膮 rzecz podczas 2 W艢 to dlaczego by艂aby to bitwa o Stalingrad? :kappa:

6. Czy go艂臋bie to tak na prawd臋 kamery rz膮dowe?

7. Dlaczego tak bardzo poci膮gaj膮 Ci臋 gry Sci-Fi?

Edited by SnuFFy
  • Like 1
  • Love 1

1. Jakie masz plany na 偶ycie?

2. Ulubiony kolega z discorda?

3. Czy jeste艣 trollem jak Holsik?

4. To jak to jest z tym Izraelem?

5. Co ci臋 motywowa艂o do zostania Mistrzem Yod膮 i wzi臋cie pod swoje skrzyd艂a dw贸ch padawan贸w z JB?

6. Snuffik czy Budy艅?

7. Czy lubisz pizze z ananasem?(tylko zwyrole jedz膮 pizze z ananasem)

8.Podaj jak膮艣 ciekawostk臋 o sobie

9.Ulubiony rodzaj alkoholu?

• Like 1
  • Love 2

@SnuFFy

1. Jak nazywaj膮 si臋 ludzie, kt贸rzy nie lubi膮 whiskey z col膮?

Jak to niedawno powiedzia艂 pose艂 pewnej partii: "Ci ludzie nie s膮 r贸wni ludziom normalnym"

2. Patrz膮c na twoje inicja艂y, czy jeste艣 reinkarnacj膮 pana z w膮sem?聽

Mam nadziej臋, 偶e nie, ale coraz wi臋cej ludzi kt贸rych znam聽r贸wnie偶 si臋 obawia聽tej teorii聽:al:

3. Gdzie pracujesz/dorabiasz?

Pracuj臋 w sklepie spo偶ywczym w Sopocie, ale r贸wnie偶 dorabiam poprzez polecanie sprzeda偶y IQOS贸w.

4. Co studiujesz?

Kryminologi臋, ale nie po to aby zosta膰 str贸偶em prawa. Ale w celu poznania technik 艂apania przest臋pc贸w, dzi臋ki czemu samemu nie da膰 si臋 tak 艂atwo zamkn膮膰 w pierdlu ;)

5. Gdyby艣 m贸g艂 cofn膮膰 jedn膮 rzecz podczas 2 W艢 to dlaczego by艂aby to bitwa o Stalingrad?聽聽

Stalingrad聽 zostawmy w spokoju. Dzi臋ki tej bitwie powsta艂a jedna z lepszych misji w pierwszym CODzie!聽Jedyne co bym zmieni艂, to nie dopu艣ci艂bym do tragedii jaka si臋 zdarzy艂a聽30 kwietnia 1945 roku聽;(

6. Czy go艂臋bie to tak na prawd臋 kamery rz膮dowe?

Na pewno! Za ka偶dym razem gdy g艂osz臋 prawd臋聽o p艂askiej ziemi (KULISTA ZIEMIA TO K艁AMSTWO), to przyje偶d偶a po mnie policja. I tylko wtedy gdy w okolicy siedzi go艂膮b, wpatruj膮cy si臋 we mnie!

7. Dlaczego tak bardzo poci膮gaj膮 Ci臋 gry Sci-Fi?

Poniewa偶 fascynuje mnie wszech艣wiat i tajemnice, kt贸re przed nami skrywa. Tak naprawd臋 niewiele wiemy o tym, co si臋 dzieje poza naszym uk艂adem s艂onecznym, a gry Sci-Fi potrafi膮 przedstawi膰 wiele ciekawych teorii.

@DraY

1. Jakie masz plany na 偶ycie?

Jest wiele rzeczy, kt贸re chcia艂bym robi膰, ale nie mam jeszcze konkretnego planu, aby zrealizowa膰 swoje cele. Ale jestem pewien, 偶e w przysz艂o艣ci zajm臋 si臋 pisaniem ksi膮偶ek fabularnych lub/i biograficznych, w kt贸rych podziel臋 si臋 swoimi przemy艣leniami na wiele temat贸w.

2. Ulubiony kolega z discorda?

Nie mam koleg贸w聽;(

3. Czy jeste艣 trollem jak Holsik?

Nie do ko艅ca. Ja po prostu lubi臋 wkurwia膰 ludzi :D

4. To jak to jest z tym Izraelem?

Wiem, 偶e mi臋dzy nami dochodzi艂o do wielu nieporozumie艅 i fa艂szywych oskar偶e艅, ale wiem nasze relacje mog膮 zmieni膰 si臋 na lepsze je艣li tamte gnoje przyznaj膮 si臋 do zrujnowania naszej gospodarki i spiskowaniu przeciwko naszemu narodowi!聽聽 je艣li zapomnimy o przesz艂o艣ci i b臋dziemy przejmowa膰 si臋 nasz膮 wsp贸ln膮 przysz艂o艣ci膮 pe艂n膮 zrozumienia i tolerancji :)

5. Co ci臋 motywowa艂o do zostania Mistrzem Yod膮 i wzi臋cie pod swoje skrzyd艂a dw贸ch padawan贸w z JB?

@F1kSu聽i @Medve聽to osoby o du偶ym potencjale, kt贸re mog膮 zmieni膰 nie tylko sie膰, ale r贸wnie偶 艣wiat na lepsze. Niestety drugi z nich zosta艂 zmanipulowany przez lorda Sith贸w - Snuffika - i przeszed艂 na ciemn膮 stron臋 mocy

6. Snuffik czy Budy艅?

Nie wiem co mog艂oby mnie 艂膮czy膰 z tymi osobami, ale wiem na pewno co nas dzieli. Ja聽i @freunde bobby聽r贸偶nimy si臋聽nasileniem naszych stan贸w depresyjnych. A gdyby ja i Snuffy byliby艣my pa艅stwami Europy w latach 30. XX w. to jedyne co nas dzieli艂oby to聽terytorium聽Polski :kappa:

890063809_5f774121eb49bf524e114ea54471c0a2382000.jpg.9690742e2f695d57819ca4c03ad5f5be.jpg

7. Czy lubisz pizze z ananasem?(tylko zwyrole jedz膮 pizze z ananasem)

Nigdy nie jad艂em i nie zamierzam

8.Podaj jak膮艣 ciekawostk臋 o sobie

Raczej to nie jest ciekawostka konkretnie o mnie, ale聽my艣l臋, 偶e si臋 nada.

Mariusz Pudzianowski m贸g艂 zosta膰 moim szwagrem.

9.Ulubiony rodzaj alkoholu?

Oczywi艣cie, 偶e whisky, ale innymi te偶 nie pogardz臋

Dzi臋kuj臋 za pytania! :D

Do kolejnego [email protected] nominuj臋 @DraY

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines