Jump to content
Sign in to follow this  
Enigma_

[ODRZUCONE]Podanie Na Guarda - Enigma

Recommended Posts

1. Nick: Enigma.
2. Imię: Adrian.
3. Wiek: 19.
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.
6. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/572248
7. Parę słów o sobie: Kiedyś były guard serwer JB, Jestem Grafikiem komputerowym lubię grac w gry i spędzać czas z najlepszymi internet friends!
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Czasami gram w nietypowych godzinach, kiedy nie ma administracji na serwerze, czasami się niezłe rzeczy odwalają na serwerze I zniechęca mnie do dalszego grania na serwerze. Myślę że ta rola będzie odpowiednia dla mnie.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:39346541.
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 godzin.
11. W jakich godzinach grasz?: Dni robocze 19:00 - 01:00, Weekendy 12:00 - 3:00.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,850h+.
13. Czy przeszedłeś mutację?: Tak.
14. Czy posiadałeś już admina?: Tak.

• Like 4
  • Haha 4
  • Confused 2
  • Sad 1

Posted (edited)

Na ten moment nie widzę problemu w przyjęciu Enigmy do administracji. Rzeczywiście gra w godzinach, gdzie adminów nie ma. Giere ogarnia i widać, że mu się chce. Łapie on kontakt z najmłodszymi na serwerze i raczej nie wywołuje to w nim gorączki jak u niektórych administratorów.  To, że ktoś tam go nie lubi nie powinno go skreślać z posiadania rangi. Przecież to nie powinno być kolesiostwo, a wydaje mi się, że niektórzy tak to traktują. Dawanie rangi nie jest permanentne i tak jak ją dostał to może ją stracić, ale spróbować zawsze warto. 

Edited by Jeremaya Gattwold
  • Like 4
  • Sad 1

Posted (edited)

Enigma mimo, że zazwyczaj gramy w innych godzinach czasem zdarzy nam sie zagrac i tej samej porze i mozna zauwazyc, ze jestes osoba bez konfliktową potrafisz złapac kontakt z innymi graczami. Rowniez mozna zauwazyc ze jestes osobą ktora nie wchodzi w bez sensowne kłótnie (przynajmniej nie widzialem takich sytuacji) 

Duzy plus jest taki, ze juz pełniłeś taką role na jb i fajnie było by cie zobaczyc w administracji 

Edited by SebaSayian
  • Like 1

Gracz ten nie umie dogadać się z większą częścią serwera, co jak dla mnie nie powinno mieć miejsca, gdy aspiruje się na takie stanowisko. 

Nie jest lubiany wśród administracji, a z własnego doświadczenia wiem, że lepiej pracuje się mając zgraną ekipę bez ludzi, którzy zawadzają innym. 

Często nie umie on rozpoznać też z jakim zamiarem kierowane są słowa w stosunku do niego co powoduje to, że odbiera żarty ludzi na poważnie i mając guard'a czy admina kickowałby i banował z błachymi powodami.

Aktywność na +, dość ogarnia TT, jednak po stronie CT nie udało mi się go zobaczyć.

Jak dla mnie na NIE i to nie z przyczyn personalnych, jednak patrząc na to obiektywnie i realistycznie.

• Like 13
  • Love 1

Ciekawy z ciebie przypadek, dlatego że:

Masz fajną aktywność oraz nie zauważyłem, żebyś sprawiał jakieś duże problemy na serwerze.

Z drugiej strony miałem okazje napatoczyć się na parę następujących sytuacji:

- Sugerowanie na chacie, że już się jest w administracji.

- Komentarze typu: A po co na tym DC siedzicie? Może info sobie podajecie? Itd... Nie mam pojęcia czy to było na poważnie, ale wiem, że to było wścibskie i dla niektórych irytujące.

- Nadużywanie mikrofonu.

- Podpowiadanie tt-ct.

Szczerze? Gdybym nie miał rangi administratora, to nie wiem, czy brałbym z ciebie przykład jako gracz.

Nie uważam cię za osobę specjalnie wyróżniającej się na serwerze, podobno pomogłeś wielu osobom,  fajnie by było zobaczyć wypowiedzi tych osób pod tym podaniem jako jakiś dowód...

Nic do ciebie nie mam, jestem w stosunku do ciebie neutralny, nawet zdarzyło nam się zamienić kilka słów na privie...

Aktualnie jestem na NIE.

PS: Jeżeli to faktycznie przez jaranie, to nie jaraj :P

Edited by Suiryu
  • Like 3

To ja też się wypowiem

Jedyny plus jaki u ciebie zauważyłem, i jaki zauważyła większość tutaj to ta aktywność w godzinach, w których rzadko kto gra.
Szczerze mówiąc, jesteś dość osobą specyficzną, jak każdy zauważył. Potrafisz irytować osoby z którymi rozmawiasz, jak np. mnie
Za dużo gadasz, gadasz gadasz i jeszcze raz gadasz.Bardzo często płaczesz, gdy coś jest nie po twojej myśli. Nawet z jakąś małą drobnostką jesteś w stanie pójść i przykonfiturzyć.
Coś podobnego do społeczniar patrzących przez okno jak jakies małolaty piją browara na osiedlu i dzwonią od razu po policje.
No jak narazie stary to jestem na NIE.
Przyhamuj troche z tym swoim gadaniem i zmien swoje zachowanie bo na ten czas nie widzę cię ani troche na stanowisku guarda/administratora.
Pozdro

• Like 7
  • Haha 1
  • Love 2

Podpadłeś mi już gdy zaczołeś grać na tym serwerze. Gdy myslisz że masz racje to nie da ci sie wytłumaczyć że jesteś w błędzie. Zaczynasz wtedy płakać i myśle że nie raz dostałeś kicka za kłótnie z administracją.

Niektórym nie podpadłeś jak @Suiryu i @SebaSayian którzy mówią że nie ma z tobą konfliktów. Jednak @Creativity, @Sklejekxgod i ja zauważyliśmy twoją ciemną strone.

• Like 5
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Haha 5
  • Confused 2
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines