Jump to content
Sign in to follow this  
jogi

Wybory Prezydenckie 2020 - Znamy wyniki

Recommended Posts

Dnia 12 lipca 2020 roku odbyła się II tura wyborów prezydenckich w których wziął udział Pan Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski.

 

Andrzej Duda zdobył 51% głosów, a Rafał Trzaskowski 49%. Oznacza to, że przez kolejne 5 lat nasz naród będzie reprezentował Andrzej Duda. Według danych Andrzej Duda zdobył 10,4 mln głosów, a Rafał Trzaskowski 10,0 mln głosów. Różnica była niewielka, ale okazało się, że naród znów został podzielony na pół. Frekwencja wyborcza wynosiła 68% i jest druga najlepsza frekwencja po 89' roku. Największa frekwencja była w województwie mazowieckim, gdzie zagłosowało 70% wyborców. 

Podczas wieczoru wyborczego Rafał Trzaskowski wraz z jego sztabem byli pewni, że do dnia 13 lipca, gdy wszystkie głosy z zagranicy zostaną podliczone uda mu się zwyciężyć:

 

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

A miałem taką malutką nadzieję, że nadejdzie wojna rasowa i społeczeństwo nam znów trochę znormalnieje. A tu tylko wizja powszechnej biedy i inflacji wypi€rdolonej w kosmos. Nic ciekawego 😕 A gdyby tak zamiast Czaskoskiego kandydowała nadal Kichawa-Błońska to dzisiaj Szymon Chorągiewka świętowałby zwycięstwo :?) 

 

Edited by Sakku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines