Jump to content
Medve

Recenzja Serialu "W głębi lasu"

Recommended Posts

W głębi lasu

492131932_wglebilasu.jpg.539a6423d4ce97db375c41b73436e3f7.jpg

Gatunek: Kryminał, Dreszczowiec

Kraj produkcji: Polska

Główni bohaterowie serialu:

415571.2.jpg.67448c43d7b4881fc3be749863b73ce7.jpg  Grzegorz Damięcki - Paweł Kopiński  

393553.2.jpg.410ff7dc80e1e6394d4c6413bde714d3.jpg Agnieszka Grochowska - Laura Goldsztajn 

453180.2.jpg.1e8b11ca8e805837816be04259457ab8.jpg Wiktoria Filus - Laura Goldsztajn (1994)

417317.2.jpg.54ad3619bb22f0dca1e0a6bf7ceb6751.jpg Hubert Miłowski - Paweł Kopiński (1994)

Opis serialu:

Serial od stacji Netflix obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść przedstawia losy Warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu  wielu lat, nie potrafi zapomnieć o swojej zaginionej siostrze, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas letniego obozu.

Opinia:

Sam serial mimo, że nie ma za dużo odcinków (6), to potrafi wciągnąć do oglądania go, dzięki jego bardzo ciekawej fabule,  oraz zagadkom, które z odcinka na odcinek stawały się coraz ciekawsze i cięższe do rozwiązania, tak właśnie przyciąga do siebie osoby oglądające do tego, aby obejrzeć go w jedną noc, a chociażby tak właśnie było w moim przypadku. Aktorstwo filmu, to dla mnie mistrzostwo, w szczególności dzięki Grzegorzowi Damięckiemu, któremu kibicowałem do końca, aby tylko udało mu się rozwiązać ciężką zagadkę. Serial ma jednak swoje minusy. Klimat i napięcie, które pojawiało się w początkowych odcinkach kompletnie nie pasuje mi do tego, co widziałem w przed ostatnim, lub też ostatnim odcinku. 

Podsumowanie: 

Serial "W głębi lasu" to produkcja, która ma świetny start, ale gorszy koniec. Czytając również opinie, zauważyłem wiele porównań do innych amerykańskich serialów, które ukazały się również w tym roku, ale myślę, że śmiało można dać serialowi szansę i poświęcić trochę czasu, na obejrzenie go.

Moja ocena: 8/10

Zostawiam tutaj również zwiastun serialu.

• Like 4
  • Haha 1
  • Love 1

Oglądałem jakiś dłuższy czas temu i na bazie tego co pamiętam, powiem tak,

Jeśli chodzi o polskie seriale, nie jest zły.
Jeśli porównać go z innymi, tematycznymi serialami, to jest klapa. Niby fajnie, że rzucają w pewien sposób czasem, ale często jest masa dziwnych niedopowiedzeń, a na końcu to już w ogóle, jedna wielka klapa. Dałbym mu 6/10

• Like 1