Jump to content
-_-

[CS:GO DR] Rekrutacja na zastępce/opiekuna

Recommended Posts

Zapraszam Was do wzięcia udziału w rekrutacji na opiekuna/zastępce serwera DeathRun CS:GO. Potrzeba nam osoby, która lubi ten tryb, ma czas i chęci, a także pomysł na rozwój serwera.

Wzór:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Staż na serwerze:
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:
Dlaczego akurat Ty:

• Like 3

GameME: *click*
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1h dziennie do nawet 6h, wiadomo wszystko zależy od tego jak będzie wyglądać dzień.
Staż na serwerze: Jeżeli chodzi o deathrun na tej sieci to zacząłem grać ponad 2 lata temu i w tamtym czasie posiadałem admina na serwerze 3 razy po około 3 miesiące zawsze.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Nie, jednak bardzo chciałbym spróbować i sprawdzić to jak uda mi się sprawować na takiej funkcji.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie od 3 miesięcy posiadam UBTeam. Wcześniej pełniłem jeszcze rolę admina na serwerach takich jak:

• Deathmatch csgo

• Deathrun csgo x3

• Jailbreak csgo (guard + admin)
Dlaczego akurat Ty: Mogę poświęcić serwerowi bardzo dużo czasu i chciałbym go rozwijać, staram się być osobą bezkonfliktową i nie powodować żadnych problemów, a bardziej je rozwiązywać. Chciałbym, aby serwer przyciągał nowych graczy, a swoimi pomysłami jak i wprowadzaniem przyjaznej atmosfery na serwer wspierać proces rozrastania się go. Chętnie robiłbym i prowadził różnorakie konkursy dla graczy. Przed zrobieniem czegoś pytałbym najpierw o opinię graczy, bo jak mówi przysłowie "co dwie głowy to nie jedna", co w moim przypadku sprawdzało się wiele razy. Wierzę, że serwer ten ma duży potencjał i może stać się bardzo fajną odskocznią dla graczy FFA jak i COD'a od ciągłego strzelania, a ja chciałbym w pełni to wykorzystać
.

• Like 13
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Love 6

5 godzin temu, Sklejekxgod napisał:

GameME: *click*
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1h dziennie do nawet 6h, wiadomo wszystko zależy od tego jak będzie wyglądać dzień.
Staż na serwerze: Jeżeli chodzi o deathrun na tej sieci to zacząłem grać ponad 2 lata temu i w tamtym czasie posiadałem admina na serwerze 3 razy po około 3 miesiące zawsze.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Nie, jednak bardzo chciałbym spróbować i sprawdzić to jak uda mi się sprawować na takiej funkcji.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie od 3 miesięcy posiadam UBTeam. Wcześniej pełniłem jeszcze rolę admina na serwerach takich jak:

• Deathmatch csgo

• Deathrun csgo x3

• Jailbreak csgo (guard + admin)
Dlaczego akurat Ty: Mogę poświęcić serwerowi bardzo dużo czasu i chciałbym go rozwijać, staram się być osobą bezkonfliktową i nie powodować żadnych problemów, a bardziej je rozwiązywać. Chciałbym, aby serwer przyciągał nowych graczy, a swoimi pomysłami jak i wprowadzaniem przyjaznej atmosfery na serwer wspierać proces rozrastania się go. Chętnie robiłbym i prowadził różnorakie konkursy dla graczy. Przed zrobieniem czegoś pytałbym najpierw o opinię graczy, bo jak mówi przysłowie "co dwie głowy to nie jedna", co w moim przypadku sprawdzało się wiele razy. Wierzę, że serwer ten ma duży potencjał i może stać się bardzo fajną odskocznią dla graczy FFA jak i COD'a od ciągłego strzelania, a ja chciałbym w pełni to wykorzystać
.

Zapraszam na PW

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Love 3

GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1088976
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-4 godziny
Staż na serwerze: Byłem w topce aktywności na każdej edycji serwera.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Tak
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Opiekun dr, opiekun surf i rola admina na kilku serwerach csc.
Dlaczego akurat Ty: Mam bardzo dużo doświadczenia z classicowym deathrunem jako gracz, admin i opiekun. Dobrze dogaduję się ze wszystkimi graczami i adminami. Zgromadziłem sporo sprawdzonych pomysłów na rozwój serwera i jestem w stanie pomóc w ich wprowadzaniu. Jestem dostępny przez sporą część doby i mogę załatwiać sprawy związane z serwerem na bieżąco nawet, jeśli aktualnie na nim nie gram. 

• Like 4
  • Love 3

GameME:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1088154
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:3-6h
Staż na serwerze:Dwie poprzednie edycje top 1 przegranych dni łącznie jakieś 500h, a  gram na DR  od jakiś 4 lat.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Byłem redaktorem i kilkukrotnym adminem na DR,
Dlaczego akurat Ty:Gram na serwerze bardzo dużo i zależy mi by serwer się rozwijał.Staram się rzucać jakieś propozycję jeśli tylko ta mi przyjdzie do głowy.

Opiekunem nigdy nie byłem ale czemu by nie spróbować nauczyć się czegoś by wspomóc serwer na któremu poświęcam dużo czasu?

Staram się pomagać graczom lub wytłumaczyć im jeśli czegoś nie wiedzą.

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Love 1

W dniu 13.09.2020 o 22:46, Redias napisał:

GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1088976
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-4 godziny
Staż na serwerze: Byłem w topce aktywności na każdej edycji serwera.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Tak
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Opiekun dr, opiekun surf i rola admina na kilku serwerach csc.
Dlaczego akurat Ty: Mam bardzo dużo doświadczenia z classicowym deathrunem jako gracz, admin i opiekun. Dobrze dogaduję się ze wszystkimi graczami i adminami. Zgromadziłem sporo sprawdzonych pomysłów na rozwój serwera i jestem w stanie pomóc w ich wprowadzaniu. Jestem dostępny przez sporą część doby i mogę załatwiać sprawy związane z serwerem na bieżąco nawet, jeśli aktualnie na nim nie gram. 

Przyjęte, gratuluje nowej funkcji i powodzenia w pełnieniu jej. 

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines