Skocz do zawartości

Twoja historia z siecią


Medve

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w tytule, przedstawiam wam zabawę, która na sieci zawita pierwszy raz.

O co dokładnie chodzi?

To bardzo proste. W tym samym temacie, będzie co jakiś nie długi czas wstawiana historia wytypowanej osoby, o tym, jak znalazła się na sieci. Kiedy to się zaczęło, dzięki komu, jakie funkcje pełniła na sieci, co się w niej najbardziej podoba i tym podobne. Oczywiście osoba, która zostanie wytypowana, będzie musiała się trochę pomęczyć, bo zostanie wyznaczony minimum zdań, które trzeba napisać, żeby było trochę ciekawiej.

Dokładne zasady

  •  Pod tym tematem, wytypowana osoba, piszę swoją historie na temat znalezienia się na sieci.
  •  Osoba, która zostanie wytypowana, ma obowiązek podać na samym końcu swojej odpowiedzi następną wytypowaną osobę.
  •  Wytypowana osoba ma 72h na napisanie swojej historii.
  •  Wytypowana osoba w swojej wypowiedzi musi użyć minimum 10 zdań.
  •  zakazuje się typowania osób, które były typowane wcześniej.
  •  Jeśli jakaś osoba nie chce brać udziału w zabawie, ma obowiązek powiadomić o tym osobę z rangą Redaktor w ciągu 72h.
  •  Pamiętajcie, że nikt się nie obrazi, za jakieś ciekawe i zabawne akcje podane w odpowiedzi.
  • Oczywiście każda osoba, może brać udział w zabawie.

Pierwszą wytypowaną osobą zostaje @Agent_Baton, powodzenia!

 

  • Like 17
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Medve przypiął/eła ten temat

Dziękuję za wytypowanie do podzielenia się swoją historią, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić czytelników do sprawdzenia jej.

Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie sobie dokładnie przypomnieć kiedy miałem pierwszy raz jakąkolwiek styczność z siecią, możliwe, że był to jeszcze 2016 rok lecz nie mam pewności co do tego. Jak wyglądało pierwsze zetknięcie się z Classic'iem? Zwyczajnie można by rzec, jako mały gałgan grałem sobie w cs'a i w pewnym momencie zacząłem skakać po wszelakich serwerach typu FFA, szukałem jakiegoś przyjemnego serwera by móc zostać na dłużej, pograć w wolnym czasie i "poznać" stałych graczy, no i wypadło na FFA właśnie z Classic'a. Przez okres około półtora roku (jeśli liczyć od +/- połowy 2016 r.) styczność z siecią miałem tak naprawdę jedynie poprzez serwer, wiedziałem, że istnieje Forum sieci ale nie miałem żadnej potrzeby żeby założyć konto. Od tamtego czasu poznałem sporo super osób, z którymi dalej mam kontakt i znamy się prywatnie w mniejszym lub większym stopniu, a z niektórymi udało się kilka razy spotkać i dobrze spędzić czas mimo znajomości głównie przez sieć. Konto na Forum założyłem dopiero 31 stycznia 2018 roku, jest to dość późna data patrząc na wielu innych grajków. Po założeniu konta, na następny dzień złożyłem podanie na administratora na serwerze FFA, po części sam chciałem spróbować się w tej roli ze względu na nowe doświadczenie a po części zachęcił mnie do tego Layzo jeśli mnie pamięć nie zawodzi, no i dzień przed moją rejestracją Mapet informował, że szuka kilku osób na te stanowisko. Rangę admina przez okres około 8 miesięcy ale przez brak aktywności została mi odebrana w drugiej połowie września. Od około połowy września na serwerze jak i na forum pojawiałem się bardzo rzadko. Dopiero w marcu ubiegłego roku wróciłem z podaniem i chęcią do grania ale po dość podobnym okresie znowu zniknąłem jak hajs z komunii i się zbytnio nie pojawiałem. Nie mam co za bardzo się rozpisywać o tych dwóch okresach bo dosłownie nie ma o czym. Na początku tego roku następuje kolejny zwrot akcji i wlatuje zupełnie niespodziewany wpis z podaniem na admina. Od tego czasu tak naprawdę najwięcej rzeczy się działo jeśli chodzi o moją historię na Classic'u. Dobra no może nie jest to jakoś wiele żeby się rozpisywać na  ale zawsze coś :kappa:.  23 maja oficjalnie zostałem opiekunem najlepszego serwera na tej sieci, dokładnie tak, mowa tutaj o FFA. Nie będę się rozpisywać na temat tego okresu od kiedy jestem opiekunem serwera bo jest to jeszcze dość świeże jednak, no bo o czym bym mógł się rozpisać, wraz z wami i waszymi pomysłami serwer staje się coraz to lepszy, dzięki pomysłom administracji jak i kilku innych osób powstał konkurs związany z fragami, który się odbywał w okresie wakacyjnym, odbył się konkurs Hide&Seek, który dzięki wam mógł się odbyć.

 Nie będę już przedłużać, na zakończenie chciałbym jednie podziękować ekipie starego FFA za zaufanie w roli admina na początku jak i później, wszystkim, których to poznałem przez cały ten czas mojego pobytu na sieci bo przez to zostałem na o wiele dłużej niż się spodziewałem, Karolowi za zaufanie i powierzenie mi opieki nad serwerem i ekipie adminów, którzy nie mieli nic przeciwko temu, Nojowi za pomoc w roli opiekuna, oczywiście całemu zespołowi administracji za super relacje prywatnie jak i na serwerze bo gdyby nie wy to byłoby ciężej ogarnąć serwer. Tak teraz to czytam to brzmi to lekko jakbym się żegnał ale to chyba jeszcze nie teraz. 

 

Do opowiedzenia swojej historii chciałbym zaprosić @Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, powodzonka

  • Like 12
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jazda auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Dobra to tak, jakoś w 2k14 grając sobie w cska 1.6 wbiłem na starego COD45K na classicu, był to wtedy mój ulubiony tryb gry więc tam zostałem na dłużej. Po jakimś czasie założyłem konto na forum i tak to zaczęło lecieć. Zacząłem grać na deathrunie, cod 4k1 i diablo, na których to udało mi się zdobyć rangę admina po jakimś czasie. Po tym czasie jak już "zaprzyjaźniłem" się z siecią zacząłem się udzielać na forum pisząc różnego rodzaju poradniki itd. Skutkowało to tym że postanowiłem złożyć podanie na redaktora, podanie zostało przyjęte a ja zrobiłem kilka recenzji filmów, wywiadów, które dalej widnieją gdzieś w kąciku. Po tym przyszła mi ochota na UBTeam, skoro sam na 45k latałem na odpale i musiałem wykupić ub to stwierdziłem, że doświadczenie mam odpowiednie :kappa:. Rangę dostałem, no i po miesiącu straciłem bo sam siebie odbanowałem XD. Potem przeniosłem się na BF2 i kupiłem CS:GO więc też zacząłem grać na OnlyDD2 gdzie miałem admina a potem opiekuna na 2 tygodnie bo naxiu to frajer :v.
No i wreszcie, powstaje Jailbreak i nie zgadniecie co się stało, dostałem guarda potem admina, kto by się spodziewał? Grałem grałem, w międzyczasie mieliśmy też fajną ekipke na tsie no i jakoś to leciało. W lutym 2k16 zrezygnowałem i zrobiłem dość długą przerwę bo aż do 2019. Jak wróciłem rok temu na jaila to zakochałem się na nowo i ponownie otrzymałem rangę a później zostałem pachołkiem snuffiego(czyt.opiekunem). No oczywiście on zrezygnował i mnie wypuścił na głębokie wody. Wkładałem dużo pracy i serca w ten serwerek żeby grało się tam dobrze i ciągle się rozwijał. Jeżeli ktoś chce to może poczytać moją historie z JB gdzie opisałem o wiele więcej szczegółów pod tym linkiem: Historia z JB.
W listopadzie zeszłego roku zrezygnowałem, jednak wróciłem po 3 miesiącach na JB i znowu pełnilem funkcje opiekuna. Przeleciało trochę czasu i teraz w sierpniu złożyłem ponowną rezygnacje i przeniosłem się na deathrun, który potrzebuje zastępcy opiekuna, serio pomóżcie temu sklejkowi ktoś bo chłopak samemu nie daje rady :(.

Ogólnie to moje przygody z csc wspominam bardzo miło, przez te kilka lat poznałem dużo fajnych ludzi i przeżyłem wiele śmiesznych akcji. Z niektórymi nawet się spotkałem na piwko i pewnie z kimś jeszcze się zdarzy. Historia w sumie mocno skrócona, ale po co się rozpisywać o pierdołach skoro można krótko, zwięźle i na temat. Tyle ode mnie.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm, kto tu by mógł opowiedzieć swoją historie. No, @SnuFFy oczywiście, dawaj areczku.   snufik to frajer i nie chce to nominuje piłkarzyka @Sklejekxgod

Edytowane przez Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • Like 17
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! Moja historia z siecią zaczęła się w pewien grudniowy wieczór, dokładnie była to koncówka roku 2016. Miałem kolege, który był zafascynowany trybami społecznościowymi w counter strike'u, zaprosił mnie on na serwer Jailbreak, na szybko wytłumaczył, że moim zadaniem jest słuchanie się CT i wykonywanie poprawnie ich poleceń, jednak ja jako zbuntowany nastolatek postanowiłem, taką samą postawę przyjąć, również na serwerze co przez pierwsze 2 tygodnie grania przekładało się na śmierci w 1 minucie rundy. Czas leciał, ja na serwerze potrafiłem spędzać po 10 godzin dziennie, jednak w graniu często przeszkadzały mi moje częste bany jak i mute'y, dałem się poznać z jak najgorszej strony co nie wpływało na moją korzyść, ale mi nie przeszkadzało to w świetnej zabawie. Na Jailbreak'u dostałem już, któregoś z kolei perma, dlatego uznałem, że czas na przerwę i poszedłem kandydować na admina DeathRun'a, gdzie swoje przegrałem i świetne wspomnienia zostały, jednak czegoś brakowało, a dokładnie Buntów na JB. Po długiej przerwie w Kwietniu 2k18 pomyślałem, że będzie to dobry czas na napisanie o ponowne UB, które dzięki mojemu wrodzonemu urokowi osobistemu zostało ponownie przyjęte. Coś we mnie pękło, nie byłem już tym samym człowiekiem, któremu w głowie były tylko bunty i prowokowanie każdego gracza jaki się nawinie. Podjąłem ciężką decyzję o tym, że chciałbym zostać guardem, co po długich staraniach, lizaniu dupki @SnuFFy i udawaniu tego, że przeczytałem regulamin - udało się. Jakoś tak szybko zleciał mi ten okres adminowania, ale za to rozpoczęcie rewolucji, na której czele dzielnie stanąłem, pamiętam jakby było to wczoraj. Po świetnym rozpoczęciu rewolucji skończyłem z banem na 2 mieś, po którym wbiłem na serwer tylko, aby napisać na kogoś skargę - nawinął się @Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jednak przez to, że byłem wtedy wrogiem nr 1 serwera, werdykt skargi został sfałszowany przez co gemciu został adminem. Następnie wróciłem na serwer w wakacje 2k19, trochę pograliśmy z @yuki, wykorzystaliśmy naszą przewagę TeamSpeak'a i znowu skończyłem z permem XD. Po kolejnym UB (którego nie dostałbym gdyby nie mój drogi i kochany przyjaciel @FreshMan) wbijałem na serwer już tylko sporadycznie aż w końcu stwierdziłem, że kompletnie znudziło mi się granie na komputerze, więc przestałem to robić. Moje plany zostały pokrzyżowane przez kwarantanne dzięki, której wróciłem do grania. Stwierdziłem, że chciałbym banować cheaterów, więc napisałem podanie na UBTeam, które zostało przyjęte. Większość czasu spędzałem na graniu w różnorakie gierki z ekipą z DC. W wakacje przypomniałem sobie wszystkie emocje towarzyszące mi przy graniu na DeathRunie, gdy pojawiła się ankieta co do serwera, który jako następny ma się pojawić na sieci towarzyszyło mi uczucie podobne do tego, które czułem przy buntowaniu się (mieszanka podniecenia z moim upośledzeniem), więc stwierdziłem, że postaram się, aby serwer jak najlepiej wystartował i udało się. Zostałem opiekunem, znajdujemy się w obecnej chwili, dostaje listy z pogróżkami od graczy, wyzywają mnie od piłkarzyków, psycha mi siada i wszyscy mówią, że jedyne co robię przy serwerze to się opierd*lam. 

Nie pozdrawiam, przy pisaniu tej opowieści nie raz pociekły mi łzy radości, jednak więcej znalazło się szlochania smutku (szczególnie przy końcu).

Chciałbym nominować @offen, u niego życie zadymiarza było bardzo podobne do mojego, więc ciekawie będzie się to czytać - w przeciwieństwie do moich wypocin.

 

  • Like 13
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z siecią CS-Classic zaczęła się jakoś w październiku 2017 roku, oczywiście na JailBreaku. Bardzo zafascynował mnie ten tryb i atmosfera panująca na serwerze. Grałem tak sobie i grałem, poznałem wielu wspaniałych ludzi (nie będę wymieniał bo z godzinę by mi to zajęło). Na serwerze byłem jednym z tych wku*wiających dzieciaków, które robią młyn 24/7 i dostają muty, gagi oraz bany przynajmniej raz dziennie. Szczerze mówiąc to nie pamiętam jakoś dobrze tych czasów, jakbym miał jakąś dziurę w pamięci XD ale wspominam ten czas bardzo dobrze. Próbowałem też wtedy grać na innych trybach, również na serwerach 1.6 z sieci ale raczej wchodziłem tam rzadko, żaden z nich nie potrafił mi podpasować tak, jak JB. Oczywiście wszystko co dobre szybko się kończy, popełniłem jeden z większych błędów w swoim życiu. Otóż pewien gracz podesłał mi link do swojego FB i powiedział żebym wysłał na serwer. Stwierdziłem, że to będzie super okazja żeby się pośmiać. Podałem jego dane oraz wyśmienicie go zwyzywałem od grubasów etc. Kilka dni po nowym roku dostałem perma (2018). Próbowałem jakoś się wywinąć wciskając kit KonWoyowi ale niestety nie przeszło. Napisałem coś w stylu, że nie podałem jego nazwiska tylko nazwę przedmiotu kuchennego (serio nie wiem co miałem wtedy w głowie ale nieźle musiało być tam nasrane). Po pewnym czasie a mianowicie w kwietniu napisałem do opiekuna czy mógłbym wykupić UB. Z racji, że gracz, którego podałem dane nie grywał już na serwerze to opiekun się zgodził. Wszedłem chyba raz na serwer ale o nim zapomniałem. Po nowym roku (2019) przypomniał mi się serwer i stwierdziłem, że wejdę. Byłem w dosyć ciężkim szoku ponieważ totalnie zmienił się skład administracji jak i graczy. Jednakże z czasem zacząłem część z nich widywać a z resztą się zapoznałem. I tak sobie grałem na serwerze, na początku byłem grzeczny ale standardowo się rozkręciłem. Dowiedziałem się od graczy, z którymi wcześniej grałem, że Snuffik to najgorsza osoba na serwerze i trzeba go wyzywać. Były to zarzuty, że przez niego patrik został zdegradowany z rangni opiekuna a kilku graczy, których pamiętałem z 2017 dostało permbany "za nic". Oczywiście bezmyślnie poszedłem za nimi i dołączyłem do rewolucji. Wyzywaliśmy ówczesnego opiekuna, robiliśmy nieziemskie dymy i zazwyczaj kończyło się to banami i mutami. Do czasu, gdy Snuffik nie wytrzymał i dał mi permmute (było to jakoś w marcu/kwietniu). Cztery razy pisałem podania o unmute, jednak za każdym razem były one odrzucane z powodu mojego toksycznego zachowania na serwerze. W międzyczasie (nie pamiętam czy przed dostaniem permmute czy już po) wyszła dosyć nieciekawa sytuacja a mianowicie siedziałem sobie na TS3 z kilkoma osobami, zaczęli oni tam wysyłać linki do FB graczy JB. Wymieniali się tak i zapraszali ich do znajomych. Oczywiście wpadłem na wyśmienity pomysł aby wejść na serwer i powiedzieć, że sprzedam linki do FB administracji. Usłyszał to Gemciu, zrobiła się niezła afera. Miałem dostać permbana ponieważ wszyscy myśleli, że to ja udostępniałem dane osobowe. Stwierdziłem jednak, że nie mam zamiaru dostawać kolejnego perma tym bardziej, że ja tych danych nie udostępniłem. Snuffik dał mi wybór, że albo udowodnię kto to udostępniał albo ja dostane perma. Na szczęście chat z TS3 mi się zapisał i zrobiłem SS'a. W taki oto sposób KRR, Skully, Czesio (i ktoś jeszcze chyba ale zapomniałem) dostali permbana za udostępnianie danych osobowych a h0ls został zdegradowany ponieważ siedział z nami na kanale i nie zareagował. Przez jakiś czas byłem nieźle wyzywany za sprzedanie kolegów ale cóż, stwierdziłem, że ja nie będę płacił za ich błędy. Przyszedł maj, miał startować serwer Surf + RPG, którym się dosyć zainteresowałem. Na moją prośbę związaną ze startem nowego serwera opiekuni zdjeli mi permmute. Grałem sobie na serwerze, zostałem adminem, grałem dalej, GryTrean otworzył rekrutację na zastępcę opiekuna, zgłosiłem się, jednakże ze względu na znikomą ilość graczy no i nie oszukujmy się, brakiem zaangażowania ze strony opiekuna serwer został zamknięty. Zacząłem więc więcej grac na JB, ranga administratora na Surfie trochę mnie zmieniła i przestałem być aż tak toksyczny. W połowie sierpnia złożyłem podanie na guarda i zostałem przyjęty. Byłem dosyć kontrowersyjną osobą, więc wielu osobom nie podobała się decyzja Gemcia. I tak z kilkoma upadkami grałem sobie na serwerze, po czasie dostałem admina. W międzyczasie działo się pełno przeróżnych rzeczy ale znów czuję, że mam pustkę w pamięci i nie umiem sobie za bardzo przypomnieć co to było. I tak sobie standardowo grałem aż do czasu kwarantanny. Oczywiście zacząłem wtedy więcej przesiadywać na komputerze ponieważ nie było nic lepszego do roboty. Zacząłem przesiadywać z "ekipką z discorda" i spędzałem z nimi dużo czasu, często grałem z nimi w GTA (jak chcecie filmiki jak wszyscy się drzemy i wyzywamy to zapraszam do budynia, on to kolekcjonuje na swoim kanale na YT XD). Minłeło trochę czasu, FreshMan zrezygnował z posady opiekuna, więc Gemciu otworzył rekrutację na zastępcę. I w taki oto sposób w maju zostałem zastępcą opiekuna JailBreak. Trochę czasu zajęło mi nim się zaklimatyzowałem. Trochę podziałałem jak zastępca, jednak Gemciu stał się straaaaasznie leniwy i sprawy się skomplikowały. Ja też nie miałem czasu bo były wakacje, wieczorami często wychodziłem a w dzień byłem w pracy. JB zostało troszkę zaniedbane, serio strasznie źle mi z tego powodu bo pamiętam czasy, gdy serwer był pełny przez kilka godzin z rzędu. Gemciu zrezygnował a ja zostałem jedynym opiekunem (bałem się tego trochę bo co taki gówniak jak ja może mądrego wprowadzić na serwer). Jednakże teraz mam kilka pomysłów na serwer aczkolwiek chciałbym głównie sugerować się tym, co gracze by chcieli, bo to oni tworzą ten serwer. 
No i doszliśmy do końca. Jeżeli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam ale ciężko mi przypomnieć sobie wszystko z okresu 3 lat. 
Sorki za jakieś błędy, gadanie od rzeczy itp. mimo wszystko mam nadzieję, że miarę sprawnie się to czytało.

Chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich graczy CS-Classic a szczególnie graczy JailBreaka, przez których mam choroby psychiczne i stany lękowe. Chciałbym również podziękować administracji JB bo mimo wszystko to dzięki nim takie gówniaki jak ja sprzed kilku lat nie niszczą tego serwera.
Dziękuję Sklejkowi za nominację a sam chciałbym nominować @Jeremaya Gattwold, bardzo chętnie poznałbym jego historię z tą siecią.

  • Like 16
  • Haha 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start chciałem przeprosić, że klepnąłem odpowiedzi wcześniej, ale od piątku mnie nie było i nie miałem możliwości napisania czegokolwiek. 

Gdy byłem jeszcze małym bebe mój brat pokazał mi świetną grę, która wciągnęła mnie na lata. Mówię tutaj oczywiście Counter-Strike. W czasach kiedy pobijałem rekordy w kurkę wodną i sapera, gra typu FPS była dla mnie nowością. Nie wchodząc za bardzo w szczegóły najbardziej przypodobałem sobie dwa rodzaje serwerów: CoD oraz JB. Z tym pierwszym skończyłem romantyzować, gdy moja kieszeń pozwoliła mi na zakup prawdziwego coda, ale JailBreak to było coś czego nigdzie indziej nie spotkałem. Bawiłem się na różnych serwerach,a na niektórych nawet miałem admina. Nastał czas gimnazjum, gdzie moją nową miłością okazał się Garry's Mod. JB w tej grze był najlepszym czego doświadczyłem. Zakładam, że gdyby serwery tak szybko tam nie upadały to cisnąłbym tam do tej pory. Tak grałem do 2015, gdzie po kolejnym upadku serwera dałem se spokój na tamten czas z wszelkimi grami od valve. To była pora na League of Legends.

Nastał rok 2016, a ja jak syn marnotrawny powróciłem tam skąd przybyłem. Jednak gdy zobaczyłem dom był on inny. Global Offensive to było to czego potrzebuje. Oczywiście jako fan JB wyklepałem na przeglądarce listę dostępnych serwerów społeczności i wszedłem na taki, który miał więcej niż 10 graczy. Tak oto kochani pierwszy raz (chyba, nw dawno to było) wszedłem na serwer cs-classic. @Matthew. to była osoba, która pokazała mi co i jak. Byłem zupełnie zielony jeżeli chodzi o cs:go. Szybko jednak ogarnąłem podstawy, a z lat doświadczenia wynikło to jak (przynajmniej z mojej perspektywy) wymiatam w ten tryb. Stałem się rozpoznawalny i naprawdę bardzo dużo grałem w tamtym czasie. Konto na forum założone 22 czerwca. Powstało stricte do napisania podania. Pamiętam jak Karolina mnie przyjęła ja strażnika. Nie minęły dwa dni, a już byłem adminem. Było całkiem zabawnie. Zacząłem bardziej się angażować na forum. Przez co poznałem całkiem sporo ludzi, których większości już nie ma, albo mało się udzielają. Potem nadeszła ochota pozdobywać trochę rang na forum. Najłatwiejszym był Donator. Wpłaciłem 20 zł i miałem. Potem przyszedł redaktor. Jeden z gorszych na tej sieci. Na tamten czas nie umiałem skleić poprawnie zdania (co teraz też mi się zdarza). Recenzowałem głównie anime. Jako członek UbTeam nie szło mi już tak słabo. Jeżeli dobrze pamiętam było nas na tamten czas 3. Rewox i Jamsov wytłumaczyli mi co i jak. W pewnym momencie Droso przestał opiekować się JB i Karolina została sama na stanowisku opiekuna. Byłem strasznie nachalny i chciałem pomagać w każdym podaniu i w każdej skardze. Zobaczyłem wtedy szanse na zostanie opiekunem serwera, który tak uwielbiam. W końcu dostałem moją szanse. Zostałem zastępcą, a po niedługim czasie opiekunem, gdy Karolina postanowiła się pożegnać z JailBreak i wrócić do streamowania. Pamiętam, że od razu wziąłem do pomocy @KonWoya, z którym grałem od samego początku i prawie w tym samym czasie otrzymaliśmy posadkę administratorów. Niestety nie odnalazłem się w swojej roli. Miałem dużo pomysłów, ale mało z nich wprowadzałem do życia. Coraz mniej mi się chciało. W sierpniu 2017 zrezygnowałem ze wszystkich posiadanych rang na forum i oddaliłem się od Jb na jakiś czas. Potem nadszedł okres w którym nosiłem się pod nickiem Jeremaya vi Rey i razem z Żanetą bawiliśmy się w dziale redaktorskim. Potem odszedłem na trochę, aby wrócić w 2018 na jeden miesiąc i znowu zniknąć. Mało czasu. Nauka i matura. Powróciłem do was w tym roku, chociaż tak na prawdę ciągle patrzyłem co się tu dzieje. Dużo się pozmieniało. Ja też się zmieniłem.

Mało już pamiętam z tamtych czasów. Przez większość pisania wspierałem się dodawaną prze zemnie zawartością. Pewnie jakbym sobie dał więcej czasu, a nie godzina przed wyjściem na imprezę to bym napisał więcej. Nie chce jednak, aby zabawa stała w miejscu, więc CHCIAŁBYM NOMINOWAĆ @Shino. :) Powodzenia 

  • Like 16
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dołączam do zabawy i teraz patrząc z perspektywy końca 2020 to minął szmat czasu na tej sieci, gdzie przeplatałem się przez milion ludzi.

Moją przygodę z Classiciem zacząłem bodajże w 2k14 lub pod koniec 2k13 na serwerze DR 1.6, gdzie zaprosił mnie już dobry emeryt tej sieci @Rias Gremory, grałem wtedy jeszcze na innej sieci, ale wchodziłem się pochillować na DRa. Przygodę tak totalnie z siecią tj. tylko gra tutaj oraz założenie konta na forum to 2k15, gdzie zacząłem grać na DR:GO, bo pomiędzy 2k14 a 2k15 bardzo mocno przeniosłem się na CS:GO i trochę 1.6 mnie odstraszał. Pod koniec 2k15 zostałem adminem tego serwera, a następnie opiekunem serwera razem z @Redias do końca jego dni. Nie pamiętam wiele z tego okresu, wiem, że po rozwiązaniu DR:GO powstał SURF:GO, gdzie złożyłem podanie na opiekuna, zostając nim razem z @Kasia!, która wtedy zrezygnowała z 3map na rzecz Surfa, wtedy rozpoczęła się nasza wieloletnia współpraca na wielu płaszczyznach. Po jakimś czasie sieć zrezygnowała z Surfa, więc los tak chciał, że przeszedłem trochę na forum jednocześnie siedząc na TS3, gdzie na TS3 miałem admina ponad rok, a redaktora nie pamiętam w sumie ile. Wtedy w redaktorce poznałem i współpracowałem z takimi osobami jak @pyńka czy @Tymbarkowa :3, których pracę na rzecz sieci na przestrzeni tych wszystkich lat naprawdę trzeba docenić. 

Po jakimś czasie siedzenia na forum szukałem swojego miejsca na jakimś serwerze i padło na JB 1.6, gdzie zostałem opiekunem, aż do czasu, gdy trzymanie serwerów 1.6 nie było na naszej sieci opłacalne. JB odszedł trzeci od końca, ale pamiętam, że z dużego sentymentu do moda włożyłem naprawdę dużo serca w rozwój tego serwera (pisanie pluginów, edycja silnika serwera) etc. Wtedy tak naprawdę dużo lepiej poznałem się z @-_-

Po zamknięciu tej historii po namowie wielu ludzi złożyłem podanie na moderatora sieci przy okazji otwartej rekrutacji. Rywalizowałem wtedy z @Jeremaya Gattwold o ten tytuł, który w tamtym czasie rozwijał swoje artystyczne zdolności razem z @Jeanette vi Rey w kąciku (wierszyki hahaha). Po przyjęciu mojego podania zostałem moderatorem razem z @Kasia!, która po jakimś czasie awansowała na Administratora sieci i tak nasza współpraca, na którą nigdy nie mogłem narzekać ciągnęła się aż do jej rezygnacji. Po rezygnacji Kasi dostałem propozycję od @-_-, by nie zająć się całkowicie forum, by go odciążyć. Po mojej akceptacji historia się ciągnie aż do teraz.

Patrząc na wszystko spotkałem wiele wspaniałych ludzi, których nicków nie wymieniłem wyżej - pomocnych grafików jak @Weronikaa czy @Semi (twórca mojego backgroundu na profilu), wielu moich adminów serwerów, czy po prostu Was, graczy czy kolegów/koleżanki z forum, z którymi miło mi się spędza czas aż do dzisiaj przez te wszystkie lata. 

Chciałem przede wszystkim podziękować Wam oraz @Jeremaya Gattwold za nominację. 

Moja nominacja przechodzi do @Jupiler, powodzenia stary wyjadaczu i pijaku. 

  • Like 19
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję za nominacje @Shino pijoku :D

Ale obiecałem kiedyś, że opiszę swoją historię z siecią, więc do dzieła...

2014r. Zygi zabijaka- COD 4K1

1) W tym roku zacząłem grę na serwerze cod mod 4001(później 2001lvl) w cs 1.6

Najprawdopodobniej był to Październik. Poznałem tam nawet całkiem w porządku graczy m.in @ziomm, @dzika ryba @Jaskier itd. nie każdego dobrze pamiętam na chwilę obecną ponieważ, to było 6 lat temu, a jak wiemy ZYGI ma dziury w głowie, serwer bardzo ładnie się trzymał spośród serwerów na CSC, po 2 miesiącach postanowiłem założyć konto na forum (najprawdopodobniej moje pierwsze i ostatnie forum).

2015r. Zygi zabijaka 

2) W styczniu 2015r. starałem się o podanie na administratora na cod 4001lvl mając 15 lat. Niestety nie udało się po trzech próbach, więc sobie odpuściłem. W sumie patrząc w archiwum i wracając do tego podania sam bym się nie przyjął jako, iż byłem nieogarnięty, na początku nawet skłamałem z wiekiem w podaniu :D Pozdrawiam @Jaskier BOTA i @Neffju drugiego bota 

Z czasem brakuje mi tego serwera 😕

2015r. Zygi zabijaka- DR

1) W tym roku również zacząłem grać na serwerze DEATHRUN (2001lvl) w cs 1.6. 

Przegrałem Tam parę tysięcy godzin na non steam, a później przerzuciłem się na steam.

I mamy Marzec. Złożyłem podanie na admina, podanie oczywiście zostało przyjęte. Dzięki @Rias Gremory za danie szansy parówko ❤️ 

2) Pierwszy miesiąc bycia i adminem i jeb w konsole amx_addnick "Zygi zabijaka" "X"  Wtedy nie wiedziałem, że zbanuję sobie nick tą komendą. (nie mogłem grać już na tym nicku)

@Machwes nie umiał tego cofnąć (Marchewa) i zostałem zmuszony do zmiany nicku na Zygus 

 

Podczas bycia adminem poznałem tam masę fajnych ludzi, nie będę wymieniał każdego, ponieważ jest tego sporo, ale m.in @Esme, @FunnyPuma ^^, @HardBoss, @Umciaak *, @ZabityZaBity, @HiszpanskiTorreador z nimi mi się najlepiej grało w tym czasie

Adminem byłem  od Marca do Sierpnia później zrezygnowałem, ponieważ nie miałem czasu, aczkolwiek to była 2/3 mies. przerwa od DR-A

3) Teraz odskoczę na chwilę od tematu serwera jako, iż w między czasie a dokładnie w Maju złożyłem podanie na admina serwera cod 2001lvl Wtedy opiekunem był @Paweł. Pozderki 😜 

Adminem tam byłem jakoś 3 mies. po tym czasie zrezygnowałem z powodu małej aktywności serwera. 

2015r. Zygi zabijaka - JB

1)  I tutaj powoli zaczyna się rozwijać moja kariera na sieci 

We wrześniu zostałem adminem JB 1.6 

Rangi osiągnięte na forum?

Admin DR 1.6 x2 2015 i 2016

Admin cod 2001lvl  2016r

Admin JB 2015

Admin FFA 2016r

Admin COD 8001 lvl za czasów Chińczyka i NEO(KROPKA) 2016r

Opiekun JB 2016r

UB TEAM 2017 r

Opiekun DR 1.6 2017r

Mam nadzieje, że dobrze zajmowałem sie serwerami jako opiekun, wprowadziłem dużo zmian na owych serwerach jako, iż naprawdę mi na nich zależało i tutaj podziękowania dla @V0RDEN oraz @-_- za danie szansy, mam nadzieję, że dobrze się sprawowałem jako opiekun 😜 

Sorry ale zabrakło czasu na rozpisanie

W odpowiednim momencie dla mnie... edytuje ten post

Nominuje @Rias Gremory 

Lubisz się rozpisywać stary redaktorze, więc do dzieła

Yno Ruch :D 

 

Edytowane przez Jupiler
  • Like 10
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh no dobra, niech zabawa trwa.

 

Sam nie pamiętam jak wcześnie trafiłem na DR, ale było to jeszcze w 2012 roku i wydaje mi się, że wrzesień to będzie bezpieczna data. Miałem wtedy 13 lat i będąc szczerym pamiętam tylko @Krypton , @hapajkule i @Semi . Ogólnie to straszny chaos był wtedy na serwerze, ale to myślę, że przez wiek graczy jak i adminów (albo raczej admina, bo w sumie chyba jeden jakiś raz na tydzień się pojawiał. Po przegraniu tych paru miesięcy i rozmowach z @hapajkule , który pod koniec 2012 był jedynym adminem na DR 1.6, postanowiłem, że też napiszę podanie i zobaczę jak to jest przy okazji ogarniając trochę ten bezład. Założyłem konto w styczniu 2013, dokładnie 22 dnia i po jakiejś chwili złożyłem podanie. Jak dobrze pamiętam pierwszą próbę mi odrzucono przez panią @lolcia czym byłem skonfundowany, bo owa w ogóle nie grała na serwerze, a Hapaj mnie poparł. Jednak po prostu posiedziałem trochę na forum, popisałem tu i ówdzie, i przy kolejnej próbie już nikt mi na drodze nie stawał. Mniej więcej tak się prezentuje mój początek z CSC.

Po miesiącu jakoś, pospraszałem na serwer kolegów @Shino plus zachęcałem do dołączania do ekipy stałych graczy w tym @WildFire i @D3M0TYW4T0R no i przypomniał się @Daniel.!. Gdzieś tam w tym wszystkim przewijał się jeszcze @Miłosz , ale jego to wszędzie pełno było ;p. Jakoś w maju zostałem opiekunem DR 1.6 i nie dawałem @-_- spokoju z ciągłymi propozycjami, zmianami, naprawami itd. związanymi z serwerem. Jakoś w lipcu może Karol poskładał do kupy pierwszą opracowaną przeze mnie wersję DRa, która odniosła całkiem spory sukces, będąc jedną z niewielu wtedy unikatowych paczek na tym modzie. Pamiętam, że wtedy najbardziej rozrosła się ekipa adminów, ale nie pamiętam już sam wszystkich nicków. Nie wiem kiedy dokładnie, ale po skończeniu i wprowadzeniu drugiej wersji (nazwijmy ją moją dla uproszczenia) zrezygnowałem pierwszy raz z DR i w jakiś sposób wylądowałem na ZombieModzie.

Tam po kolejnym miesiącu czy dwóch dołączyłem do grona adminów, a jeśli kogoś pamiętam to chyba @Rybak, @Ilonez, @Jaskier, @Miłosz, @Krypton. Tam przesiedziałem następne parę miesięcy, ale nie najlepiej pamiętam ten okres. W każdym razie na przełomie 2013 i 2014 byłem adminem ZM. Więcej nie pamiętam.

W 2014 wróciłem na Deathrun i też po jakimś czasie zawitała tam ekipa z ZM, a ja w jakiś sposób znowu wylądowałem na starym stanowisku wciągając wszystkich na adminów (prócz Kryptona, który chyba się ze mną minął na stanowiskach opiekuna). Wleciała kolejna zaproponowana przeze mnie wersja, która nie chwaląc się znowu podbiła grywalność serwera. Wtedy chyba do ekipy dołączył @Miverse . W tym roku też zostałem Redaktorem i coś tam skrobałem w kąciku. Jeśli mnie pamięć nie myli, pod koniec tego roku pojawił się u nas spadkobierca KnifeModa, na którym też spędzałem sporo czasu (jak na serwer, który przetrwał miesiąc xd).

Chyba jeszcze w 2014, albo już w 2015 (dziury w mózgu) kolejny raz rozstałem się z DRem i zadomowiłem się u @Miłosz na Only DD2 1.6, na którym też zostałem adminem. Tutaj to ludzi było od groma i naprawdę się pogubiłem kogo tam poznałem, a nicki które pamiętam nie istnieją w bazie forum (@ nick). W każdym razie ODD2 był do pewnego momentu dopieszczony przez Karola i Miłosza naprawdę świetnie i nie dziwię się, że ludzie doń lgnęli. Potem znów wróciłem na DR i jakoś sobie leciało wszystko do przodu. Tu się jakoś @Jupiler pojawił i @Machwes , ale naprawdę niewiele pamiętam co tam się działo.

Później za namową @ShaD i chyba @Neffju zacząłem grać na FFA, ale tam akurat adminem nie zostałem, zamiast tego po jakiś czasie zawitałem na BF2modzie i tam już chyba zostałem adminem, ale niestety na miesiąc lub dwa przed upadkiem serwera. W tym momencie znowu się jakoś DR przewinął, ale dziury mam i nie wiem już co się gdzie i w którym roku działo.

Następne co pamiętam to "wojna o moderatora" (autorskie), gdzie na parę miesięcy udało mi się zostać Moderatorem forum, ale przez sytuację w domu, długo na tej pozycji nie posiedziałem i musiałem zrezygnować z pełnienia funkcji. Przewijałem się przez serwery i forum gdy miałem czas, ale w tym okresie chyba niczego nie pilnowałem, to był chyba 2016 rok. Jakoś pod koniec tego roku uspokoiło się i znowu przesiadywałem na DR, gdzie już chyba opiekunem była @Esme i ponownie zostałem adminem (tu nawet pamiętam, że dwa razy, bo raz za bana dla samego siebie zabrano mi flagi). Pojawili się kolejni admini, potem @V0RDEN i znowu jakoś zostałem opiekunem. Oczywiście postanowiłem skomplikować sobie nieco życie, rzucając edukację i robiąc na dwa etaty więc po jakimś czasie znowu mnie brakło i tylko się przewijałem przez serwery i forum.

W gruncie rzeczy od tamtego okresu do teraz niewiele się zmieniło poza brakiem mojego ukochanego DRa. Czasem się przewijam, częściej mnie nie ma, ale CSC zawsze o sobie przypomina. Na niewiele rzeczy poświeciłem tyle czasu i wysiłku jak na tę sieć i ile bym razy się nie żegnał i tak coś mnie tu zawsze przyciągnie z powrotem.

Kończąc już pewnie są tu tacy co lepiej pamiętają wydarzenia nawet z mojej przygody, ale ja pamięć mam od zawsze słabiutką. Wiem, że mogłem sporo pominąć, ale to może ktoś inny coś zahaczy o temat w trakcie swoich wspominek. Jak na 4 w nocy to chyba może być taka epopeja. Dobra to kończę i przekazuje pałeczkę do @Esme

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominację @Rias Gremory, chociaż mogłeś mnie zaskoczyć i nominować kogoś innego xD

Z góry mówię, że mam dziury w pamięci większe niż Rias i Karol razem wzięci :D

Na sieć trafiłam gdzieś pod koniec kwietnia 2014 roku. Razem z moim znajomym @HardBoss zaczęliśmy skakać na DR 1.6. Wtedy też założyłam konto na forum, gdyż był to jedyny sposób na rezerwacje nicku na serwerze, to były czasy ;d. Podczas gry tam poznałam trochę osób m.in. @Rias Gremory, @Jupiler, @Ilonez, @*_*, @Miłosz, @Machwes, @HiszpanskiTorreador, @Umciaak *@Semi. Niestety na serwerze aktywność adminów w stosunku do ilości graczy nie zawsze była zadowalająca i byłam trochę znudzona ciągłym pisaniem u@, pw do admina, itp. W związku z tym 15 marca 2015 złożyłam podanie na admina na DR 1.6 i jeszcze tego samego dnia opiekun @Rias Gremory przyjął mnie pod swoje skrzydła. Tegoż samego roku w wakacje wkroczyłam na salony TS3, przy czym mój kanał stał się jakąś imprezownią. Poznałam tam @Pride, @xKardzio, @Omega*, @aver i wiele innych bobów. W międzyczasie powstał również serwer MC, na którym miałam admina, oraz robiłam za murzyna Karolka w budowaniu xD. Minecraft szybko upadł, ale i tak był z tego niezły ubaw. W okolicach października grałam również na Only DD2, gdzie spotkałam @Damian? NL/PL,@Krypton, @promistrz@neska., @Reniaa, @rolooo. W podobnym czasie zostałam opiekunem DR 1.6 jak i również zaczęłam wykonywać zlecenia graficzne na forum. Miałam sporo roboty "papierkowej", codziennie skargi na forum, tak wiele się wtedy tutaj działo. 

Kolejne pół roku później, w marcu 2016, zostałam grafikiem na forum, a w kwietniu przeszłam na zastępcę opiekuna, powierzając dotychczasowe zajęcie @V0RDEN. W maju zostałam również DJ na naszym classicowym teamspeaku. Przez dłuższy czas zajmowałam się także dodawaniem piosenek w dziale Muzyka. Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy zrezygnowałam z opiekuna DR, wydaje mi się, że był to koniec maja. W ten sposób zakończyłam swoją przygodę z DR 1.6 jako część administracji po ponad roku. W sierpniu złożyłam podanie na Only DD2, gdzie @-_- dał mi kolejną szansę, gdzie, do dziś to pamiętam, zaznaczył jako minus, wprowadzanie erotycznych "elementów" na serwer XD Gdzieś pomiędzy wszystkim udzieliłam wywiadu naszym redaktorom, odpowiedziałam dwa razy na Q&A, brałam udział w Idolach tsowych. Powstały też wtedy tak bardzo kochane, przede wszystkim przez dzisiejszych użytkowników tutejszego discorda, kózki. Później zostałam redaktorem na chyba kilka dni, w sumie to nic wtedy nie zrobiłam, ale powstało całkiem dobre opowiadanie o mnie, dla chętnych do znalezienia w Archiwum ;). Później zrezygnowałam również z grafika.

Od 2017 roku zaczęła się moja przygoda z serwerami CS:GO. W styczniu/lutym byłam adminką na serwerze MultiArena 1vs1. Natomiast w lipcu wystartował serwer DR CS:GO, gdzie dołączyłam do administracji zaraz po jego starcie. Poznałam tam @Zimny., @Redias, @The Boss, @hit the bucket, @WujoS, @Kobusz. W styczniu 2018 zostałam adminem na Only Mirage CS:GO z m.in. @orzeł, @kolano lokiec. Pomiędzy tymi wszystkimi adminami i w trakcie wracałam na DR 1.6 niczym bumerang. Wtedy też zrobiłam sobie dłuższą przerwę od tego ciągłego skakania i strzelania. Wróciłam rok temu, gdzie znów grałam na OM CS:GO, ale niestety jakiś kasztan @Grand_ zawalił sprawę i skończył się serwer xD. Ponownie nastąpiła u mnie przerwa od sieci, ale niedawno wróciłam do gry na FFA CS:GO. Dziwnym trafem złożyło się, że akurat znów powstał DR CS:GO, więc aktualnie jestem tam adminem i znów sobie skacze.

Tak oto zatoczyło się moje kółko na sieci "od skakania do skakania" :D. NIestety to wszystko co pamiętam, a i tak wspierałam się postami na forum 😜. Do opowiedzenia swojej przygody na sieci nominuję @Redias, powodzonka!

Cóż, w takim razie nominuję @nojo, wykaż się :D

Edytowane przez Esme
  • Like 14
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esme dziękuję za nominacje.

Moja przygoda z siecią cs-classic zaczęła się bardzo dawno temu jeszcze za czasów 1.6 a dokładnie w czerwcu / lipcu 2014 gdzie na FFA dostałem bana za wh (nie dziwi mnie to bo w 1.6 byłem dość dobry :D). Miałem w tedy inny nick przez grę przez nosteam @MeChAnIcZnA PoMaRacZa to było kiedyś moje konto o którym przypomniałem sobie przy rozmowie z @Esme. Niestety nie pamiętam ile dokładnie grałem w tedy na tym serwerze. Jeśli dobrze pamiętam to dostałem kiedyś bana od Esme więc gdzies w 2016 roku też się pojawiłem na serwerze.

Jeśli chodzi o cs:go to zaczynałem grać jakoś w 2017 roku niestety na tamtym koncie długo nie grałem bo skakałem w tedy po serwerach po czym rok później zostałem na stałe na serwerze i po kilku dniach gry dostałem bana z polecenia @BotPapaBear nałożony przez @Donozor. Kolejny ban kilka miesięcy później przez @eQu grałem w tedy z kolegami na serwerze i ja i kumpel dostaliśmy bana za info z ts/tan sam tag nie pamiętam jak to już było. 

W między czasie poznałem masę osób z którymi mam kontakt do dziś jednak mam nadzieję że będę miał możliwość spotkać się z nimi na % :D.

 

25 luty 2019 złożyłem podanie na admina którego dostałem i cieszyłem się nim kilka miesięcy i gdyby nie to że nie wchodziłem w tedy przez kilka dni na forum pewnie miałbym go dalej. Pomijając przerwy które miałem to grałem cały czas niestety mało osób które grały 2 lata temu zostały na serwerze. 

W końcu 21 marca tego roku napisałem kolejne podanie o admina byłem adminem do 12 lipca po tym dniu zostałem opiekunem dzięki @Agent_Baton i @-_- którzy dali mi szanse, od tego czasu z Batonem organizowaliśmy eventy i konkursy na FFA przez co serwer zyskał nowych graczy a w planach są już kolejne. 

Niestety nie mam talentu do pisania a szczególnie do rozpisywania się mam nadzieję ze wyszło dobrze :) 

Jeśli chodzi o kolejna osobę to chciałbym przeczytać historie @DonSalerii mam nadzieję ze masz lepszą pamięć niż ja i opiszesz wszystko dokładnie. :D 

 

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a więc zaczynajmy.

Swoją przygodę z siecią rozpocząłem w sierpniu 2016 roku na serwerze cod mod, gdzie opiekunem na tamte czasy był @MajuN. Jakoś miesiąc później została mi złożona propozycja podjęcia się stanowiska administratora na owym serwerze.Nie trzeba było mnie długo namawiać, ponieważ sam tego chciałem widząc co się działo wtedy podczas rozgrywki.Jedyną przeszkodą był wymóg posiadania 10 postów na forum dobrze,że wtedy było zaliczane do postów zwykłe napisanie "cześć" haha. Na serwerze za pierwszym podejściem spędziłem mnóstwo czasu a dokładniej do listopada 2017. W międzyczasie na serwerze COD poznałem mnóstwo wspaniałych osób z którymi do dziś mam lepszy/gorszy kontakt albo nie ma go w ogóle jednak bardzo dobrze wspominam ten rok ^^.  Najlepszym wspomnieniem jaki mam z tamtych czasów było wydarzenie admini vs gracze. Nie było jakoś dużego zainteresowania jednak atmosfera w jakim ono przebiegło jak i emocje pamiętam do dziś.

A dlaczego za pierwszym podejściem? A no dlatego że było ich kilka a to pewnie nie koniec i jeszcze kilka ich będzie :D

Pod koniec 2017 roku gdzie mój ukochany serwer przechodził kryzys zauważyłem,że rusza serwer OM. Wraz z paroma osobami postanowiliśmy sprawdzić jaka tam będzie atmosfera oraz jacy będą gracze czy w pewien sposób przeniesiemy się tam na dłużej ^^. Nie zawiodłem się. Graczy było pełno a serwer niemalże cały czas pełny. @-_- po pewnym czasie otworzył szybką rekrutacje dzięki czemu miałem okazje kolejny raz spróbować się w roli administratora.  Podczas gry na serwerze poznałem @Marina. której jedynym celem na serwerze było skracanie rampy na A i nic więcej haha :D  @Miverse który strasznie mnie irytował od samego początku. W sumie wciąż to robi hah ( ❤️ grubasku). Nie ukrywam tego że miałem wrażenie małej rywalizacji z Tobą oraz Twoim "klanem" podpowiadaczy z tsa (nie ważne co powiesz uważam, że Natalcia ładne info dawała hahahaha). @Kasia! Została po pewnym czasie opiekunem serwera dzięki czemu miałem okazję lepiej ją poznać i w miarę dobrze wspominam współpracę oraz to,że wciąż posiadam admina u Ciebie (taka była nasza umowa której pewnie nie pamiętasz xD) Niestety na serwerze była nie mała drama z pewnym # co po jakimś czasie spowodowało,że na serwerze była zbyt napięta atmosfera i postanowiłem wrócić na serwer COD.

Rok 2018. Po kilkumiesięcznej przerwie powróciłem na serwer jako zwykły gracz ^^. W tym roku o ile się nie mylę serwer dostał "drugie życie". Przybyli na niego gracze z innej sieci. Poznałem masę ludzi @DraY @BBG*AREK @Kvasek @Agnes @dratewka. wiele wiele więcej mógłbym wymieniać i wymieniać jednak nie ma na to miejsca a nie każdego pamiętam haha.Wydaje mi się,że większość z nich do dziś spędza tutaj mnóstwo czasu ^^. Strasznie słabo pamiętam ten rok. Jedyne co wiem to na pewno miałem okazję znów sprawdzić się jako admin jednak nie trwało to zbyt długo :P . Nic więcej ciekawego się nie działo tak naprawdę. Lecimy dalej.

Rok 2019. Znów miałem okazję bycia adminem na cod modzie pod władzą @RyKoS. Uważam że ten rok odkąd mam okazję patrzeć jak się serwer rozwijał był najlepszym rokiem dla tego trybu. Na serwerze miałem przyjemność bez przerw grać do października 2019 gdzie zakończyłem rolę administratora. W tym roku o wiele lepiej poznałem @SzeregowiecPL niestety w tym także roku go pożegnałem 😕. Miałem okazję grać na serwerze JB :D . Miło spędzony miesiąc haha.

Rok 2020. Czasy obecne. Masę czasu spędzam na ffa. Nieco bardziej poznałem kolejne osoby takie jak @Esme @kolano lokiec @Grand_ @nojo @Agent_Baton. Oraz pełno nowych osób z którymi grywam niemalże codziennie ^^. 

Mam również przyjemność pełnienia funkcji opiekuna na serwerze ONLY AWP

Poznałem masę wspaniałych ludzi nie tylko na codmodzie om czy też ffa ale również na tsie. Serdecznie każdego pozdrawiam i przepraszam że nie wymieniłem nie znaczy to,że nie pamiętam :D 

Z góry przepraszam za kompletny brak interpunkcji. Nie używam :D 

Sorcia za pisanie głupot ale dziury w głowie są ogromne xD

Chciałbym przeczytać historię @Miverse. Powodzonka :D

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 11
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gruby niech będzie coś tam napiszę xD

Moja przygoda z cs-classic zaczęła się jakoś w 2014 roku gdzie grałem w 1.6 na cod 45k, tam też pierwszy raz miałem admina jako mały szczyl i poznałem masę fajnych ludzi @Pride @Neffju @Pebble @Jaskier reszty nicków niestety sobie teraz nie przypomnę (dziury na bani od alkoholu jak Don). Później grałem również bardzo długi czas na dr 1.6 gdzie również miałem admina i pełniłem już wtedy podwójne funkcje xD Poznałem @Rias Gremory mojego mentora DR'nowego mieliśmy zgraną ekipę w administracji i nie powiem był to najfajniejszy okres z całych tylko kilku lat, atmosfera i wgl była mega. Pootem spróbowałem swoich sił na FFA (poźniej ffa 3 mapy) cs go gdzie poznałem ekipę "Brał Cię" @Kasia!  była taka cichutka zawsze jak grała dopiero my ją rozruszaliśmy na serwerze :Dno i w 2016 roku jakoś zostałem tam opiekunem, może to nie był jakiś powalający rok, ale nauczyłem się nowych funkcji ( wtedy to było dla mnie wyzwanie xD ) teraz wiadomo większe doświadczenie dzięki temu w jakimś tam stopniu. Potem był OM bodajże w 2018 roku? Nie mam pamięci do tych dat sorrki xD @DonSalerii był bobem najgorszym tak go na początku nie lubiłem to samo ciągle z @Marina. się wyzywałem i no toxic ogólnie było z @Kvasek tak samo był grubasem najgorszym,a tera brother from another mother. Potem wiadomo jak się "lepiej" poznaliśmy już nie było kosy, teraz tylko jeszcze wódki nie piliśmy. Chyba nawet w tym samym roku znowu zostałem opiekunem  tym razem OM gdzie już bardziej ogarniałem sprawę i było mi na tej funkcji bardzo dobrze, lecz sprawy prywatne potem wszystko zepsuły i miałem dosyć długą przerwę od classica. Obecnie jestem adminem na DR no i jakoś to leci. Niby 6 lat "historii", ale to i tak wszystko jest jak masło maślane, zero składni i sensu więc sorry w głowie mam zupełnie co innego niżt to co tu napisałem, cóż wspomnienia zostaną.

Dobra @Kvasek jest gruby i leniwy, dlatego nominuję @Kasia!

Edytowane przez Miverse
  • Like 11
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sory, dowiedziałam się, że zostałam nominowana dopiero przed chwilą także przepraszam, ale nie wiedziałam, bo oznaczenia drugi raz nie powiadamiają w tym samym poście jak się oznaczy w edycji posta. 

Także do sedna. Był sobie taki 2014 kiedy to zaczęłam zagadywać do rodziców o nowy komputer, bo poprzedni to tylko do pasjansa się nadawał dopóki nie zobaczyłam co to są artefakty z grafiki. No i tym oto sposobem moja przygoda informatyka przeszła na kolejny poziom. Budżet jest, to i jak to zawsze każdy zapalony gracz, wiedziałam również co chcę. Ale zachowałam otoczkę komputera tylko do internetu, trzeba stwarzać pozory. No i tym oto sposobem jest styczeń 2015 roku. No i komputer wtedy był szczerze ale do simsów, dopóki brat na promocji na steam kupił mi cs:go. Na początku szukałam przyjemnego serwera, pograłam sobie na jednym, do momentu jak ktoś im ddos'ów nie trzasnął. No i wtedy, że problemy były, że się grać nie dało, to serwer upadł. No i przenosimy się tak do marca bodajże, kiedy to trafiłam na ffa gdzie grał @Miverse i @Diverse. Ich najbardziej z tego czasu pamiętam, no i oczywiście ja, serwer i p90. W międzyczasie poznałam m.in. Później dowiedziałam się, że powstał nowy serwer - 3 mapy. Gdzie zostałam na dłużej, aż tak długo, że zostałam adminem, później zastępcą i głównym opiekunem. No i wtedy to się działo. Na mnie to skargi to była normalka. Tydzień bez skargi? Tygodniem straconym. Kolejnym serwerem był Surf który pamiętam na prawdę miło, bo z @Shino razem go prowadziliśmy. (lepiej prowadziłam sprawy serwera, niż przechodziłam mapy XD) W międzyczasie zostałam grafikiem, pojawiła się opcja zostania opiekunem na Cod 350 na 1.6. Fajnie było z Tomkiem go prowadzić. No i podanie na modka. W grudniu 2016 zostałam przyjęta na stanowisko moderatora forum. No i zaczęło się XD. Reforma działu graficznego, mój rygor. No i takie tam. Później najszybszy awans, bo po 5 msc (wtedy Besi zrezygnowała) i w maju 2017 zostałam płomienistą Kasią XD Fajnie było, do czasu. Wiecie jak było. Ale szczerze było fajnie, czasami może za mocno, ale trzymałam się swojego zdania. Czasami nie było warto. No i powstał only mirage, styczeń (2018?) kiedy to Karol zapytał się mnie, czy nie chciałabym poprowadzić znowu serwera (Only Mirage). Powiedziałam wtedy mu, że zagram sobie dwie godzinki i powiem czy tak czy nie. No i po niecałej godzinie odpisałam, że jednak znajdę czas, że na luziku. Tak oto znowu nekałam graczy(XD) Później miałam mniej czasu, coraz mniej. Zaczynały się spiny, ja też sobie z tym nie radziłam, aż do momentu jak nie pojawił się Gokuś, którego do tej pory nie trawię. Piąty raz który rezygnowałam stał się tym ostatecznym. Tak oto niedługo minie rok jak zrezygnowałam, uwolniłam was od tyranii. No i wrócił typ, co od razu po mojej rezygnacji się pojawił. No, ale chłop znowu uciekł, bo mu się nie udało jak mi. Tylko teraz już nie wróci, co mnie cieszy. (Tu bez nicku, kto wie ten wie) 

 

Krystian, ty modkiem zostałeś chyba później, po moim awansie. 

 

Dziękuję za nominację, a ja nominuję dla zaskoczenia i szoku @SnuFFy Bo może i on ma ciekawą historię, a mimo, że między nami jest średniawo, to zły nie jesteś i warto poczytać o tobie. Pozdrawiam, ale jak nie chcesz, to mi na dsc napisz! 

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 9
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nominację raz, dostałem nominację drugi raz, to już napiszę, żeby mnie nie męczyli xD.

Samą sieć poznałem pod koniec roku 2015 na jednym z serwerów, był to bodajże Only DD2 czy coś w ten deseń. Długo tam nie zawitałem lecz los chciał, aby mój kolega z klasy w gimnazjum grał na serwerze JB z tej samej sieci i dał mi o tym znać w szkolem jednocześnie namawiając mnie na grę z nim. Był to nie kto inny jak Viper, stare mordki z JB powinny pamiętać. Po przegraniu bodajże 6 dni stwierdziliśmy, że napiszemy sobie podanie na Guarda i o dziwo zostaliśmy przyjęci, wtedy głównym opiekunem był Droso, a osobą zajmującą się forum na miejscu zastępcy Besi. Po dostaniu się na guarda razem z Viperem i aassingo, zacząłem bardziej przykładać się do serwerera, ale jak ktokolwiek mądry umiałby zauważyć, to 6 dni nie jest wystarczającym okresem aby umieć opiekować się serwerem więc to właśnie głównie mnie dziwiło ale po krótkim okresie utraciłem guarda w dość niemiłym incydencie, w którym gracze wiedząc, że jestem niedoświadczony, zaczęli mnie prowokować i wykorzystywać to przeciwko mnie. Ja się poddać nie poddałem, od tamtego momentu zacząłem udzielać się na forum i po kilku tygodniach znowu zostałem przyjęty. W tamtym okresie na serwerze "władzę" przejęła już Besi i wtedy w administracji czułem się też najlepiej do momentu gdzie nie doszły do niej pewne dwie osoby. Złożyłem więc nieobecność na JB i siedziałem na Only DD2 które wtedy prowadził Crypton (Nie mylić z Kryptonem). Po powrocie na JB było tylko gorzej więc zrezygnowałem i po pewnej akcji zostałem tam permanentnie zbanowany więc moja przygoda na forum jak i sieci skończyła się aż do momentu mojego powrotu (już wtedy "pełnoprawnego" bo miałem kilka mniejszych) w 2018 roku. Usłyszałem o kilku zmianach na serwerze, o tym, że większość tych byłych osób, z którymi wręcz wysiedzieć się nie dało, wypadła z serwera tudzież zacząłem udzielać się po raz kolejny. Po jakimś czasie uzyskałem guarda na serwerze, lecz w tym momencie, już jako 17 latek aspirowałem na trochę inny sposób udzielania się. Po kilku mniejszych bądź większych sprzeczkach czy to na forum czy to na serwerze uzyskałem takie rangi jak redaktor, admin ts3, UB Team no i w końcu Opiekun JB. Tam zatrzymałem się na okres bodajże 8 miesięcy. Nie wspominam tego czasu dobrze, gdyż idiotyzm pewnych osób, który został mi ukazany w tym okresie przerósł nawet tą normę z wcześniejszej ucieczki z forum. Kiedy posiadałem opiekuna, Neska, wtedy moderatorka forum, przeprowadziła ze mną wywiad, w którym jasno i wyraźnie stwierdziłem, że dostanie się na taką rangę jaką jest Moderator Forum to mój taki "Peak", który chciałbym osiągnąć. Wtedy to jeszcze wszystko tak trochę dziwnie wyglądało i za pierwszym razem się nie udało ale jakoś się jednak znalazłem w tym miejscu w jakim jestem :P . Aktualnie osiągnąłem to co chciałem osiągnąć, zostałem nawet opiekunem redaktorów (nie z własnej woli... :D) i jak na razie pracuje mi się dobrze. Jest jeszcze taka jedna rzecz, do której zbieram się już od jakiegoś czasu ale wciąż nie mam na to sił ani czasu, jak się za to zabiorę to się dowiecie, jednych pewnie ucieszy drugich może mniej.

Osobiście nie wiem czy jest cokolwiek ciekawego w mojej historii na sieci gdyż jest ona głównie oparta o jeden serwer i ja sam przez dłuższy czas się nie wychylałem, więc teraz z miłą chęcią nominuję kogoś, kto powinien się tutaj trochę rozpisać i sam się dziwię, że nominacji jeszcze nie dostała, dawaj @pyńka :D 

  • Like 10
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala..szczerze mówiąc nie spodziewałam się nominacji, ale bardzo mi miło.
To będzie super przypominajka dla mnie! Dzięki @SnuFFy, świrze! 😁


Raczej nie będę się za bardzo rozpisywać, ani wymieniać wszystkiego co tutaj
robiłam datami itd - nie mam po prostu czasu na sprawdzanie co i kiedy dokładnie było, a też nie chcę skłamać,
ani tym bardziej przedłużać czekania na moją odpowiedź (co i tak już się stało, także jeszcze raz przepraszam redakcję i dziękuję Kasii za info! 💌)

2015 - ta data akurat jest pewna.
Wtedy za sprawą znajomych pojawiłam się na tutejszych serwerach cs’a,
później tsie i....ten już pochłonął mnie całkowicie, serio.
Poznałam naprawdę masę ciekawych ludzi, którzy od początku umilali mi czas spędzany przed kompem.
Żarciki z Kropką, Bezimiennym.. zaczepianie i poznawanie Kryptona i Karola - właściciela sieci.
Później zaczęłam poznawać resztę towarzystwa (też wszystkich nie będę teraz wymieniać,
bo mój opis składałby się z samych nickow xD) i stwierdziłam - kurcze, podoba mi się tutaj i czuję się naprawdę dobrze..


Założyłam konto na forum, zaczęłam coraz bardziej angażować się w życie sieci i zgłębiać wiedzę na temat tego co tu się fajnego wyprawia.
Niedługo potem złożyłam kandydaturę na Admina TS3, gdzie po drugiej próbie przyjęto mnie na to stanowisko.
Muszę sobie przyznać, że robiłam kawał świetnej roboty i jak przystało na administratora - nieco przyczyniłam się do rozwoju Ts’a i do dzisiejszego dnia cieszę się,
że tak ślicznie śmiga. Bardzo dobrze wspominam wszystkie eventy, na których przekraczaliśmy rekordową ilość slotów.
Wszystkie występy, żarciki, audycje muzyczne, późniejsze nagrania na YouTube - bardzo rozwinęłam się pod względem organizacji,
a także samej konferansjerki dzięki temu, także mimo tego, że to niby tylko TS, to nabyta wiedza i umiejętności przydają mi się do dziś (serio).


Pomijając ts’a i dział dla niego przeznaczony udzielałam się też dosyć w kąciku redaktorskim, a nawet w grafice! 
Uwielbiałam przeprowadzać z Wami wywiady, umieszczać tutaj recenzje moich ulubionych książek i czytać wasze dzieła - to tez było super i czasami nawet do tego wracam. 


Wracając do ludzi, którzy stanęli na mojej drodze - bo tak naprawdę bez Was nie byłaby ona tak długa i wbrew pozorom - ciekawa. 
Kasiula miała rację pisząc o tym, że im wyższe stanowisko tutaj zajmujesz tym bardziej masz prze*ebane (szczególnie jeśli jesteś dziewczyną - dostała rangę bo ma cycki xD)  
Ale to chyba tak jest u nas - Polaków, że zamiast wspierać i doceniać to robimy komuś na złość i podcinamy mu skrzydła.
Spotkało mnie tutaj mnóstwo rozczarowania i przykrości, tego tez nie będę ukrywać (nadal na Was pluję, tylko, że już z uśmiechem).
Na moje szczęście trafiłam tutaj na naprawdę wspaniałe osoby, z którymi po dziś dzień utrzymuję kontakt,
widuję się z nimi i nigdy w życiu bym nie powiedziała, że ktoś poznany w internecie będzie dla mnie tak ważny!

Przede wszystkim @rewoX*- z którym kocham spędzać czas, rozmawiać milion godzin o głupotkach,
wcinać burgerki i patrzeć jak śmieje się ze mnie za każdym razem jak nie zjem nawet połowy a on już zjadł całego!!!😝😝
Całkiem serio to gdyby nie on i 11/12... milion przegadanych godzin dziennie,
to w czasie kiedy była na mnie nagonka pewnie przejęłabym się tym jeszcze bardziej i myślałabym, że serio ja to ta zła.


@Kasia!, @sasquaczek - którzy są moją najbardziej ulubioną parą zakochanych na świecie.
Z Wami tez kocham spędzać czas i okropnie się cieszę, że siebie macie i, że ja mam Was.
Dzięki Wam tez nałapałam dużo dystansu i miałam takie - kurcze! Ci ludzie z tsa serio istnieją i mogę ich wyprzytulać! 


Mogłabym naprawdę bardzo mocno rozpisać się o dużej ilości osób tutaj, ale boję się,
że nawet jak zacznę wymieniać to ktoś albo zmienił nick albo zapomnę i później będzie mi głupio xD
W każdym razie @Paweł. jako pierwszy po moim przywitaniu się na forum zaakceptował challenge wytrzymania ze mną jak najdłużej i jesteś najbardziej przeuroczą duszyczką na świecie! 

 

121510231_1231041423940874_656729462793547630_n.thumb.jpg.bfc7b349bb9b0e347abe2108b49b18f4.jpg


@James0v, @Umciaak * (o kurde dałam Was obok siebie XDDD), Kardzio, @Marina., @CiapatyMurwa ze wspólnego festiwalu kolorów... @Semi , @TheGumiS, @Zygus, @Neffju,@Esme@SzeregowiecPL, @Tymbarkowa :3... - serio, jest Was za dużo żebym wszystkich wymieniała,
a mam czas tylko do północy!! Hahah - dzięki, że mi się trafiliście, każdy z Was mega dużo mnie nauczył. 

Wracając do mojej historii z siecią.
Najwyższe i moje najbardziej wymarzone stanowisko jakie osiągnęłam to stanowisko właścicielki TS3.
Bardzo dziękuję @-_-za docenienie mnie i za współpracę, na którą złego słowa nie mogę powiedzieć. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. 
Po jakimś czasie zrezygnowałam ze stanowiska- nie będę tłumaczyć dlaczego.
Mimo wszystko nadal się tam udzielam, mam swoją super strefę iiii super ikonkę. 


Nie będę się już bardziej rozpisywać - i tak pewnie większość z osób, które mają tutaj dłuższy staż zna moją historię lepiej niż ja sama,
także połowy rzeczy na pewno pozapominałam xD. 

Nominuję @rewoX* - wiadomo słonce dawaj mi tutaj historyjkę jak na chleb mówiłam pep ❤️

Edytowane przez pyńka
  • Like 12
  • Uwielbiam 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakoś mocno nie chciało mi się pisać, ale Patka mnie przekonała.

 
2k14 - znalazłem serwer na wiaderku, wpadłem się rozgrzać przed mixem, jak później się okazało znalazłem się z jednym adminem ówczesnego FFA (oczywiście cs 1.6). Zacząłem z nim pykać na tym serwerze i zadomowiłem się na nim na dobre. Poznawałem kolejno adminów i opiekuna. Jako, że admini z reguły prezentowali poziom wyższy niż przeciętni gracze zaczęliśmy razem mixowac i najzwyczajniej w świecie się polubiliśmy. Wbiłem godzinki, wystartowałem na admina, bez problemu się dostałem i nieskromnie uważam, że w 2k14/15 tworzyliśmy najlepszą (w tym najbardziej skillową) pakę na całym forum. Jedynym konkurentem było odd2 (za czasów papka), ale i tak zawsze dostawali od nas oklep jak graliśmy 5v5 (nawet na dd2XD).

Wtrącę tylko, że nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym opiekunem niż @Damian? NL/PL. To po prostu człowiek z dobrym sercem, który chciał jak najlepiej dla graczy, do tej pory robi na mnie ogromne wrażenie jak świetnie Damian rządził serwerem pomimo tego, że odstawał trochę od strony technicznej. Nigdy serwer tak dobrze nie prosperował jak za jego kadencji. 

Na całej sieci odpuszczałem granie w sumie tylko na cod i diablo modach (totalnie nie mam zajawy na coś takiego). Swego czasu byłem adminem na większości serwerów (dr, bf2, ffa, odd2, jail, 4fun, ts3, ffa csgo, surf csgo) Najpoważniejszymi rolami jakie tu pełniłem była opieka nad dm csgo oraz ubt. Nigdy nie miałem aspiracji żeby kandydować wyżej, pomimo zachęcania przez niektóre osoby. Raczej starałem się podchodzić do obowiązków dojrzale i bezstronnie. 

Z tego miejsca ogromne podziękowania należą się @Miłosz. Nauczył mnie totalnie WSZYSTKIEGO od podstaw, od głupich rzeczy w panelu admina po ogarnianie bansa, ogarnianie serwera, pisania pluginow i miliona innych rzeczy. Cała moja aktualna wiedza o rzeczach związanych z csem to jego zasługa, tak łebskich gości ciężko znaleźć now. Zaoferował pomoc gdy totalnie się nie znaliśmy a wynikła z tego naprawdę fajna współpraca, super człowiek.

Przełom nastąpił kiedy sam przeszedłem na csgo. Wtedy już 1,6 był na schyłku, na każdym serwerze zaczęło powoli brakować graczy, a serwery csgo coraz lepiej się rozwijały. Wraz ze zmianą gry zmieniły się moje priorytety - po prostu większy fun czerpałem z grania turniejówek niż na serwerach społeczności. Gra zaczęła mi się nudzić wraz z wbiciem pierwszego globala i tu z pomocą przyszła @pyńka bo namówiła mnie na granie w lola (na którego wtedy plułem niesamowicie). Przez nią do dziś gram w ten syf xdd. Z czasem zacząłem odchodzić tylko do ligi i zrezygnowałem ze wszystkich pełnionych funkcji. Szans na wykazanie się dostałem naprawdę dużo, mam nadzieje, że żadnej nie zmarnowałem.

Wszystko w BARDZO dużym skrócie, bo jakby mi się zebrało na wspominki to bym pisał ze 3 dni. 

Poznałem masę fajnych ludzi (mam nadzieje, że również dałem siebie poznać jako sensownego człowieka). Wymienianie kogokolwiek nie ma sensu, bo ci, którzy ze mną "przebywali" na codzień wiedzą, że pozdro w tym momencie kieruje właśnie do nich. 

W międzyczasie gdzieś na forum przeciąłem się z super babą @neska., kc ogólnie (jakbym nie wspomniał to by mnie zabiła) 

Aktualnie trzymam stały kontakt, niestety tylko z 4/5 osobami, a z @pyńka to nawet wam fotę wrzucę bo się łapiemy na dniach.

Nominuję @Paweł. (ciekawa akcja, że nasze drogi przecinały się dość często, a praktycznie nigdy ze sobą nie graliśmy xD)

A no i klasycznie już dzięki @-_- za szanse (szczególne za ubt), mam nadzieję, że nie zmarnowałem.

//chodzi mi po głowie jakiś comeback na ffa wiec jest szansa, że kiedyś jeszcze tam o mnie usłyszycie

////rozwiewając wątpliwości @pyńka - byłem szefem na ffa jak na chleb mówiłaś pep

 

Edytowane przez rewoX*
  • Like 12
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje wariacie @rewoX*

 

Moja przygoda na tej sieci? Zakładam, że ilości godzin, czasu, dobrych/zabawnych wspomnień i momentów wkurwienia nie starczyłoby miejsca w tym temacie żebym mógł opisać szczegółowo opisać, ba! Trzeba by to przejść przez to a żeby był sens to robić. 

Generalnie z wspomnieniami jest zwykle tak że każdy widzi je ze swojej perspektywy i też tak je opowiada i nie ma co się dziwić l, taka natura ludzka, ale wrócę już do tematu, bo za bardzo się rozpisuję. 

16 października założyłem konto na forum, lecz grałem już wcześniej na non-steam na serwerze, którego już nie ma. Był to swego czasu najlepiej prosperujący Zombie Mod 4.3 z CS 1.6 na jakim przyszło mi grać. 

Byłem bardzo długi czas #1 lecz nie znaczyło to, że byłem dobrym graczem ogólnie. ZM polegał bardziej na bezmyślnym farmieniu aniżeli skomplikowanym graniu. 

Tak czy owak spodobało mi się i (chyba) za namową innych osób założyłem tu konto, początkowo tylko przeglądałem sobie forum, później patrząc że istnieje post dotyczący zmian to chciałem mieć jakieś wpływ na rozwój serwera, toteż zacząłem się udzielać, zgłaszać ludzi którzy łamią regulamin serwera itp. 

 

Jak to na takich serwerach bywa to brakowało adminów, a czekanie na łaskę osób trzecich aż wejdą i posprzątają syf zaczęło mnie po prostu irytować, a że lubię mieć wpływ na to co się naokoło dzieje to naturalnie chciałem wziąć sprawy we własne ręce i tak złożyłem podanie na admina i to była moja pierwsza funkcja na sieci. To chyba zawdzięczam @Ilonez jak dobrze pamiętam to ona wraz z 3lu mnie namówili. 

Później przeniosłem się z ZM na CoD 2k1 i w sumie analogicznie też tam byłem adminem, a później zostałem opiekunem dzięki szansy jaką dał mi @-_- i w sumie potem jakoś to zleciało, dużo pomagał mi w amx @Siwy za co byłem (i jestem) mu bardzo wdzięczny. 

W międzyczasie poznałem bardziej lub mniej znane osoby na forum, w sumie dużo udzielałem się na shoutboxie, który kiedyś w latach 2014 - 2016 tętnił życiem, co było dla mnie z pozycji użytkownika forum kolebką, która napędzała to forum. Często siedzieli tam różni ludzie o różnych porach, ale najczęściej chyba udawało mi się rozmawiać lub kręcić afery z @Weronikaa @Esme @iss9 @Karisek Nessia(swoja drogą jaki ty teraa nick masz) @Siwy Jasmine @pyńka (ty zarłoku ty) @Omega*  @Shanell @NeO12 @Krypton (dzięki któremu też miałem okazję pobyć opiekunem serwera) @Rias Gremory @Shino (serce ty moje xD) wiele wiele innych osób których (no wybaczcie), ale nie pamiętam. 

W 2015 w listopadzie dostałem rangę moderatora forum, którą chyba pełniłem później wraz z @Besi523 (która szczególnie pozdrawiam, bo praca z tobą była przyjemnością, gdyż jesteś osobą o bardzo dobrym serduszku). Po pewnym czasie bycia sobie moderatorem część forumowiczów twierdziła że jestem bardzo surowy, w związku z czym padały na mnie różne skargi, w sumie bycie na stanowisku nie tylko wirtualnym, ale też w pracy wygada koniec końców pewnego rygoru (przynajmniej ja tak uważam) , a wielu ludzi miewa problemy poboczne gdy próbuje się ich usadowić, by nie sprawiali innym problemu, hehe. 

Generalnie to będąc jedna z bardziej aktywnych osób w latach 2014-2016 to chyba nigdy nie zostałem użytkownikiem miesiąca (dziwne co nie?) Lecz pewne jest to, że trudno było o mnie nie usłyszeć, bo w większości starych rankingów (napisane posty/lajki/godziny spędzone na forum) to zwykłe byłem w czołówce, ale no co zrobić jest jak jest. :D

No i też zdarzyło pobyć mi się GAMERem League of Legends, bo to niegdyś była moja ulubiona gra, w końcu to poniekąd z jej powodu skończyłem grać w CSa, ale z racji małego zainteresowania i też braku pomysłów na rozruszanie działu LoLa postanowiłem sobie odpuścić. 

Na przełomie połowy czerwca 2016 napisałem rezygnację ze wszystkich rang jakie posiadałem z racji braku czasu i chęci do ich prowadzenia, bądź co bądź zmieniałem środowisko, musiałem się zaadaptować do innego stylu życia, z racji powyższych nie mogłem już być według mnie kimś ważnym na forum. Postanowiłem usunąć się w cień.

21 czerwca 2016 roku to dzień w którym postanowiłem zakończyć aktywny udział w życiu tej sieci. Nie grałem już na żadnym serwerze i z biegiem czasu moja aktywność spadła do zera. 

Teraz wpadam raz na czas jak mam ochotę i możliwość. Na stałe nie będę uczestniczył w życiu na forum (choć ostatnio spędzam dobre 10 minut na forum, co w perspektywie lat poprzednich jest i tak dobrym wynikiem), nawet jakbym chciał to już nie jest to moje miejsce i brak mi już tej "werwy" i osób z którymi też nie tylko można było pogadać, ale i się pokłócić i pograć. 

Czy mógłbym dodać coś jeszcze? Pewnie kilka historii można by tu wkleić, ale nie mam czasu na szukanie SS'ow i tematów itp. 

Generalnie to raz jeszcze chciałbym podziękować każdemu z kim miałem tą przyjemność spędzić czas, który później owocował w różnego rodzaju znajomości, wrogości, złośliwości i miłe okresy czasu. 

Do nominacji mam trudny wybór bo najchętniej dałbym szansę kilku osobom, ale tak nie wolno. Mój wybór padnie na @Esme daj czadu młoda damo (już nie taka młoda xD) może uda Ci się odkurzyć kurz z półek w mojej głowie i coś mi przypomnisz :)

//// Jebło mi się, ktoś mnie uprzedził no szkoda w cholerę. W takim układzie dajesz Karolku, dawaj rozprawkę @-_-

Ponoć temat Karola nie dotyczy lol, to lipa, więc w takim układzie niech będzie @Miłosz hear my call gaomoniu!!!!

...5!

Edytowane przez Medve
  • Like 9
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ohaha dziękuje za nominacje, bardzo chętnię spróbuje ale ciężko będzie i mogę pominąć niektóre fakty.
Mój początek na forum zaczął się nocą 11 listopada, wcześniejsza gra niedługa na starym CoD modzie 45K, pamiętliwe osoby z tamtego czasu to głównie PaPku(Damian). Sam start był dość ciężki, połowa starych wyjadaczy zna mnie i wie że mam dość niepohamowany charakter, a na '15 lat miałem nieźle zrytą banie. Nie wiem jak ja się ostałem na tej sieci, bo ciągłe skargi na mnie leciały 😜
Skupiając się tylko na CSC '2013 - pierwsze staranie o UBT, moderator uzyskany tylko raz ^^ No i admini w ilości niepojętej, bo od ZM przez DR aż po FFa/BF2 (chyba te czasy) Chciałbym z tego miejsca pochwalić najlepszego admina ZM @Paweł. , swoją drogą pamiętasz jak gościa zbanowałeś permem za reklame showup.tv? xDD i @neska. też kozak xD 
Pierwszy początek opieki nad serwerem i kozackie zmiany padły na '2014 Właśnie na moim pierwszym serwerze Cod 45k z pomocą Karola i Kryptona. Chyba z miesiąc wytrwałem 😜 i zdecydowałem się na coś łatwiejszego więc zamieniłem się na serwery z Kryptonem, on dostał cod a ja DD2 - to jest historia którą chyba najlepiej wspominam, bo osoby poznane wtedy zostały aż po dzień dzisiaj. 
Patrząc na to z perspektywy czasu pamięta się w zasadzie tylko ludzi z którymi mogłem pracować, grać i rozmawiać 😜 

Z tego miejsca najszczersze pozderki i wyrazy poświęcenia ślę do @-_- bo to raczej przez twoje zdeterminowanie jesteśmy nadal tu, no i ja też się ostałem chociaż miałeś pewnie mnie dosyć, szkoda że nie ma już GG, ale archiwizacje PW jeszcze masz 😜 (wyszukałem fraze 'siwy' w archiwum na lata 2013 xDD masakra)

Teraz dość krótka ^^ historyjka osób które zapadły mi pozytywnie w pamięć, postaram się skrócić serio xd 

Na start nasze kobiety  Madziulka , Effcia , Esme , Weronika (ta menelica), Shanell (Ada), Paula, nasza Kasia, Pyńka, Renia z Lublina która mi wisi krate ^^, Tymbarkowa(Kinga), Ilonka

I Pan @Paweł. oczywiście xD  (z kozackim stylem 3W)

PaPku, GoPe, Nikotyna, DIABEL, Semi, Iwan, Blaze, Machwes, Mareczek(Rias),Neff, Jaskier, Pride, Bezimienny, Maniak, Krypton, Neoxist(total zjaraniec^^),Polaczekkkk, Rewox, Shadow(Damian), DamianNL/PL, Rybak, Ballin, HARDWELL, Rolo(Kamil),Soot, Quattro(Dawid), Krzychux, fam(Krzychu), Mistrzu(Eryk), RudaSlask(Dawid), PawełTychy, Dawid, Daniel(morda), Zygus, Siwy.(Przemek),dill, Aktywny, Discus(Waldus), Macius, cinoclo , rps, gerlo za kozak robote , Ekipę moich adminów DD2 , i współpracujące COD 45K, DR, COD 350lv, FFa, ZM , BF2, i Shino 😜 

 

Nominuje @Daniel.!

Edytowane przez Miłosz
  • Like 12
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś odkopał użytkownika Siwy xD

Swoje początki miałem na DR koło 2013 r. Szukałem serwera DR na wiaderku na którym jest mało osób xD Po około 3 miesiącach utworzyłem konto na forum by złożyć podanie o admina, które de facto zostało przyjęte. Przez ładnych parę lat aktywnie się udzielałem a nawet moderowałem, bo i takie tu obowiązki posiadałem. Chyba pierwszą osobą, którą poznałem byłeś właśnie Ty Miłosz. Z serwera kojarzę jeszcze Magika, i jego kolegę Mateusza (zapomniałem jaki miał nick) :D Kiedyś mieliśmy jakiś tam kontakt ale z biegiem czasu jakoś się to urwało (przy okazji pozdrawiam). Możecie napisać co tam u Was słychać. Pamiętam słynne dramy Siwego z Minką czy Blaze i jego dziewczynę a w szczególności moją z Jamesovem jak posądził mnie o udostępnianie jego danych na sieci XDDDDD Miło wspominam swoją karierę na sieci i ludzi tutaj poznanych. Sprawdzimy moją pamięć i wypisze wszystkich (xD) z którymi miałem przyjemność rozmawiać: Madzia oczywiście, Karola "-_-" Mechatronika (dzięki któremu mam też ten tytuł xD) Paweł, Krypton, neff, jaskier, Shanell, Damian? NL/PL, Papek, Rewox, Mucha. Pewnie o wielu z Was zapomniałem więc wybaczcie :(
To jest tylko namiastka całej historii. Pewnie sobie jeszcze coś ciekawego przypomnę to edytuję post.
Piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy. Brakuje mi trochę tego klimatu 1.6.
Pozdrawiam serdecznie :)
Właśnie się zorientowałem, że miałem piorun na profilowym zanim było to modne :D

aaa i najważniejsze @James0v wal swoja historię :D
Madzia i tak wiem, że będziesz nominowana jako następna 😛

--------------------------

W dniu 31.10.2020 o 19:24, James0v napisał:

Oj @Daniel.!, Nasza wojenka to chyba wymysł młodych lat gdzie jajka były jeszcze łyse jak kolano hehehe

Nawet nie wiesz jak mnie to rozbawiło :D Trochę szkoda, że tak się urwał nasz kontakt ale wiadomo nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. Można się ustawić któregoś dnia na TS'a starą gwardią.
A to, że miałeś dużo wrogów to wiadomo, ale dlaczego to do tej pory nie mam pojęcia. Wspólne prowadzenie hydeparku ahh kiedyś to było.
Nie mogę sobie przypomnieć tylko Twojego pierwszego nicku xD

Edytowane przez Daniel.!
  • Like 14
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @Daniel.!, Nasza wojenka to chyba wymysł młodych lat gdzie jajka były jeszcze łyse jak kolano hehehe :D 
Trochę szok bo jestem i byłem najbardziej odsuniętą osobą na forum, nie żeby mi to przeszkadzało bo do tego idzie się normalnie przyzwyczaić - jedna osoba, niebardzo lubiana przeze mnie do dziś powiedziała mi coś takiego - "przecież masz tyle wrogów!", fakt - to moje medale za to, że broniłem WSZYSTKICH swoich przekonań, nie latałem jak chorągiewka.
Jedziemy bo chciałbym mieć to za sobą. Miło mi Daniel, że jako jedyna z niewielu osób o mnie pamiętasz i powiedzmy, że jesteś częścią mojej wspominki, bo początki na CSC były właśnie między innymi z Tobą.
______________________________________________________________
 No to tak, kiedy poprzednia sieć serwerów raczej niechętnie przychylała się do wpisów w HP no i nie odpowiadał mi CoD mod, który miał aż (bodajże 800lvli) zacząłem szukać trochę mniejszych możliwości i tak trafiłem (również jak Daniel) na wiaderku na CoD moda, którym opiekował się Rybak.
Zacząłem sobie tam klikać no i od razu z kontem na forum sprawdzać, czy moje zainteresowanie "redaktorskie" zostanie przyjęte neutralnie, czyli bez wyrzutów, które wnioskowałyby to, że próbuję bawić się w promotora gwiazd już wybitych :D - to po prostu mi się podobało. Byłem jeszcze pod moim mało sławnym nickiem Dill`.
Gdzieś tam mnie "CHYCIŁ" Karol i chyba zauważył, że coś tam jakiś mały chłopaczek sobie fajnie pisze, więc zapytał czy nie zajmę się HP - wiecie jakie to wyróżnienie dla dzieciaka? Obcy człowiek z czerwonym kolorkiem, myślę sobie "motyla noga" no dobra, zgodziłem się a wraz z przyznanymi mi funkcjami zaczęło mi się mega podobać, wtedy napisała do mnie osoba, która mnie nominowała, ten sam wiekowy bombelek co ja i prawdopodobnie pod wpływem emocji troszkę zdenerwowany, że coś za szybko wjechałem na jego rejony dostałem wiadomość z lekkimi wyrzutami. Jak się okazało, Daniel już przede mną zajmował się HP, więc zaproponowałem mu współpracę (nie chciałem rezygnować z tego co dostałem no i czułem potrzebę poznania osoby z którą przyszło mi pracować) Dogadalimy się, w ogóle byłeś pierwszą internetową osobą, którą dodałem na prywatnego Facebooka :hi:(do dziś mam tylko 3 osoby z CS'a)
No i tak poszło kiedy już poznałem Karola i Daniela to więcej znajomych mi nie było potrzeba i kariera na forum rozwijała skrzydła perfekcyjnie a CoD 401 wciągnął mnie na amen! Wtedy zaczął się Wasz terror - zmieniłem nick na James0v XDDD
NA KONIEC: 
💥Chciałbym pozdrowić @Paweł., do którego napisałem jako bombel o intrukcję dotyczącą opiekuna (wtedy ta posada była CHOLERNIE trudna do zdobycia i stresująca) nie wiem czy pamiętasz jak to wyglądało, czułem się jak debil ale odebrałeś to całkiem przyzwoicie - od tego czasu moja przygoda ruszyła, uważam, że była sukcesywna.
💥Pozdrawiam @Miłosz - Pamiętam,że sposród Wszystkich, którzy mnie wyzywali wiedziałeś o co mi chodzi i była jakaś Twoja wiara w moje dobre intencje mimo, że osobiście zaczęliśmy rozmawiać dużo później (no i długo to nie trwało bo zniknąłeś)
💥Pozdrawiam Shaoilin, który zrobił mi pierwszą w życiu najlepszą na świecie sygnaturę, którą mam zapisaną do dzisiaj, odszedł jak przyszedłem ale zdążyłem zapamiętać, że równy z niego gość
💥 Pozdrawiam @-_-, tutaj nie będę się chyba rozpisywać, myślę że ja Ciebie jak i Ty mnie zapamiętasz na długo. Napiszę może tak, dzięki za pomoc, która polegała na tym, że zostałem na tym forum i mogłem poznać osoby, które właśnie pozdrawiam.
💥Pozdrawiam @Daniel.! - Mimo, że już piasałem o Tobie tam wyżej to pamiętam, że śmiechowy z Ciebie urwibączek, ciekawe co u Ciebie, z tego co wiem masz tyle samo lat co ja a to już kope lat kiedy ostatnio gadaliśmy :D
💥Pozdrawiam Pinguin'a z CoD'a 401/350 (zapomniałem jaki to był lvl XD) - zapamiętałem Cię chyba na całe życie bo byłeś jedynym takim snajperem, który potrafił przewyższyć moje skille, kłaniam się, na 10 lat gry w 1.6 spotkałem tylko jednego takiego grajka co Ty. Nie wiem czemu żaden z Nas nie zrobił kariery jako gracz CS. Jak to czytasz to wiedz, że miałeś talent, niełatwo było mnie rozjebać XD
💥Pozdrawiam wszystkich adminów, którym miałem okazję nadać ten status jako Opiekun serwera, praca ze wszystkimi Wami była dla mnie przyjemnością i zaszczytem, nie obowiązkiem.
💥Pozdrawiam @pyńka z którą mam kontakt do dzisiaj - W czasie kiedy przyszłaś na forum byłem zdystansowany ale przyszedł czas na weryfikacje (wróg/przyjaciel) okazało się, że poznanie Cię to był najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać - nie znam i nie poznam takiej osoby jak Ty. Kłaniam się.
💥Pozdrawiam @Tymbarkowa :3 chyba najmnocniej za relację, która zaczęła się od momentu w którym zapisałem się na wywiad. Skończyło się jak się skończyło ale mimo wszystko, wspominam to dobrze :) 

Reszty nie pamiętam, za żadne wybryki nie żałuję, miło jeździło się na fałszywych garbach XD
________________________________________________________
No i właśnie nie, Magda nie będzie kolejną nominowaną osobą, niech jakiś adorator w przyszłości to zrobi, ja chciałbym poznać historię @Tymbarkowa :3 i to właśnie ją nominuję.

Dzięki dobranoc! :hi:
 

Edytowane przez James0v
  • Like 9
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej nieobecności :D powiem szczerze, nie spodziewałam się że jeszcze kiedyś tutaj zaglądnę, a tym bardziej że udzielę się w jakimkolwiek temacie.

Nie wiem w sumie od czego zacząć...

Więc może na początek - dziękuję @James0v za nominacje :)

Moja historia z CSC? Cóż, musiałam sprawdzić na koncie kiedy założyłam konto bo nie pamiętałam. Co się okazuje? Na forum moje konto jest od 2013 roku xD ale, ale... Z tego co pamiętam założyłam je tylko dlatego, że dostałam bana na FFA (w tym miejscu pozdrawiam byłego opiekuna @Damian? NL/PL) na którym zaczęła się moja przygoda. Jedne z pierwszych osób które tam poznałam to @Kaer. i @Antonio Mateczny których poznałam w realu, a z Antkiem zdarza nam się raz na ruski rok wyjść na piwo :D później już poleciało... Wkręciłam się w grę, zaczynałam się udzielać na forum ale tylko w tematach FFA na którym poznałam baaaardzo dużo osób (pozdrawiam w szczególności @ShaD, @KiToL, @SaphiR;3 @polaczekkkkkkkkkk @laserro )

Następnie zaczęło się już udzielanie w innych działach, aż postanowiłam spróbować swoich sił jako redaktor. Tam troszkę się wykazałam, poznałam więcej ludzi z forum ( już nie tylko z FFA ;p) I też przez to poznałam się z @James0v (ten wywiad z Tobą był najcięższym ale zarazem najlepszym jaki mogłam przeprowadzić za co w sumie dziękuję!) Następnie chciałam spróbować siły jako admin na serwerze gdzie też się trochę utrzymałam ( ktoś pamięta skargę na mnie za to że jestem kobietą i nie mam mutacji co jest równoznaczne z tym że nie mogę się odzywać na mikro?xD). Nie pamiętam jak to się wszystko potoczyło, ale zrezygnowałam z redaktora, później znowu do tego wróciłam, udało mi się na jakiś czas rozkręcić kącik redaktorski więc chyba się jakoś przydałam ( tutaj pozdrawiam serdecznie @-_- z którym ciężko o to walczyliśmy ) 😜 W między czasie 1.6 upadł, zaczęło się coraz więcej siedzieć na TS I coś tam grać w CS GO. Poznawanie nowych ludzi było na porządku dziennym, więc ciężko wszystkich tu wymienić. Przez fakt, że dużo siedziałam na TS spróbowałam swoich sił jako admin co mega mi się spodobało :) To chyba cały skrót mojej historii z CSC.

Na Sam koniec chciałabym pozdrowić kilka osób, z którymi jakiś ten kontakt się utrzymywał - @pyńka @Marina. @Miszejla. @Shanell@Shino @Umciaak * i oczywiście nie mogłabym pominąć @SzeregowiecPL którego chciałabym nominować. Jednocześnie przepraszam każdego o kim zapomniałam jednak tyle lat już minęło że ciężko sobie od razu przypomnieć wszystkich (jak coś sobie przypomnę to edytuje)

Z tego miejsca życzę wszystkim miłego wieczoru i ogólnie powodzenia!

 

@SzeregowiecPL nie chce się udzielać, więc nominuję @RyKoS do opowiedzenia swojej historii ❤️

Edytowane przez Medve
  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuje za tę pseudonominację @Medve @Tymbarkowa :3 :D 

W sumie rzadko biorę udział w takich zabawach oraz nie udzielam się tak często na czacie forum, więc obstawiam, że kojarzy mnie bardziej grono gracy COD 201, ale myślę, że to dobrze, bo mniej osób przeczyta te moje wypociny.  A teraz  przechodząc do rzeczy:

 

Może na początek moment, w którym zacząłem przygodę na serwerze COD 201, bo to w późniejszym czasie doprowadziło mnie do forum. Więc tak, pewnego cudownego dnia udało mi się osiągnąć rangę Global Elite zarówno w trybie rankedowym 5 vs 5, a także w trybie Skrzydłowym 2 vs 2. Postanowiłem wtedy, że pora odpocząć od tej rywalizacji i znaleźć inne zajęcie, nadal pozostając przy Counter Strike'u. Nie zajęło mi długo znalezienie na siebie pomysłu. Wybór padł na modyfikację Call Of Duty, która jest mi najbliższa przez czasy CS'a 1.6. Właśnie wtedy masę godzin spędzałem na różnych modach COD bawiąc się wyśmienicie. Zacząłem więc poszuiwania odpowiedniego serwera. Nie pamiętam już ile ich przejrzałem zanim trafiłem na obecnego COD'a, ale na pewno nie był on pierwszy. W tym przypadku przysłowie Ostatni będą pierwszymi  sprawdziło się, ponieważ zostałem na nim do dziś.

Nie pamiętam już co dokładnie skłoniło mnie do założenia konta na forum, prawdopodobnie chciałem po prostu zobaczyć zmiany na serwerze a najłatwiej osiągnąć to poprzez udzielanie się na forum właśnie. Jakiś czas później moja aktywność została wynagrodzona adminem, którego otrzymałem od ówczesnego opiekuna @Gokuś. Serwer rozwijał się dalej, masa zmian w administracji i na serwerze, aż w końcu przyszedł czas na sprawdzenie się na stanowisku opiekuna. Dostałem go dzięki następnemu opiekunowi serwera, czyli @Blix. Był to niesamowity okres, w którym poznałem masę ludzi i który nauczył mnie o sobie, o funkcjonowania społeczeństwa, psychice niektórych osób, społecznych zachowaniach w Internecie jak chyba nigdy dotąd. Lekcje z tamtych czasów pamiętam do dziś i do dziś z nich korzystam. Tak mijały kolejne tygodnie na serwerze i forum. Nie jestem w stanie wypisać wszystkich nicków osób, z którymi miałem przyjemność "pracować", ale wszystkich serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za te wszystkie pozytywne ,a, także negatywne chwile.  No, może jedną osobę powinienem wyróżnić, czyli obecnego drugiego opiekuna, bez którego ten serwer z pewnością nie kręcił by się tak dobrze. @Mahesvara2 oby tak dalej :D 

No i tak jesteśmy w czasach obecnych. Znacznie różniących się od tego co działo się tu dwa lata temu. Nowe osoby, nowe pomysły no i to co mnie najbardziej boli, czyli mniej mnie. Mniej tej osoby i tego zapału, który doszedł na sam administratorski szczyt COD'a 201. Pomimo ogromnego doświadczenia kończą się pomysły, kończy zapał a głównie kończy się czas. człowiek stając się coraz starszy musi coraz bardziej skupić się na swojej karierze, swoim życiu i swoich osiągnięciach w prawdziwym świecie, by nie przespać odpowiedniego momentu i by to w prawdziwym życiu sięgnąć po ten "administratorski szczyt".....    SPOKOJNIE, nie ma co płakać :D Jeszcze nie odchodzę ( tak wiem, wiele osób w tym momencie się zawiodło ), postaram się pokazać, że coś potrafię, ale z pewnością stanowisko opiekuna po tak długim czasie w końcu się zwolni by kolejna osoba mogła pisać swoją historię :D  @-_- Jak ty musisz mnie już mieć dosyć? HAHAHA ❤️

 

PS: Czy gdybym mógł cofnąć czas, ponownie starał bym się sięgnąć stanowiska opiekuna ?

Co za głupie pytanie, no pewnie, że tak. Takie wspomnienia, takie lekcje i tyle śmiechu. Czegoś takiego nie da się zapomnieć i nie chciało by się pozbywać z pamięci. 

Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali te wypociny i życzę powodzenia !!!! Trzymajcie się 💪

 

NOMINACJA: @DraY  Lecisz wariacie 

  • Like 7
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @RyKoS 😢

W porównaniu do moich poprzedników moja historia z tą siecią nie jest ani tak długa, ani tak bogata, ale postaram się wszystko jakoś sensownie opisać.


Wszystko zaczęło się w lutym/marcu 2018 roku wraz z zamknięciem sieci sgo, na której grałem na codmod, jak i byłem jego ostatnim opiekunem 🤡, tak to już bywa i niestety Grzmot zdecydował, ze nie ma czasu i chęci na dalsze prowadzenie sieci i trzeba było się pożegnać. Po około dwóch tygodniach napisał do mnie @Klepunio, że spora cześć ekipy przeniosła się właśnie na codmoda classica, więc wraz z @Conseqential stwierdziliśmy, że warto sprawdzić wasz serwer i tak o to rozpoczęła się moją przygodowa z classicem.

Po kilku dniach grania i obserwacji stanu serwera, bardziej się zaangażowałem w jego życie i zarejestrowałem się na forum, gdzie na początku swojej przygody mocno się udzielałem w tematach z zmianami na cod, gdzie w mojej opinii sam codmod na tamten moment nie prezentował się za dobrze, ale nie miał też jakiejś wielkiej konkurencji. W lato 2018 złożyłem swoje pierwsze podanie na admina coda, za kadencji @Gokuś i tutaj dzięki, że mnie przyjąłeś :P. Same pełnienie funkcji admina nie trwało zbyt długo, bo chyba z 1,5 miesiąca, co było spowodowane moim coraz większym znużeniem CS-em, co nie jest niczym dziwnym patrząc na to, ze w tą grę gram od 2008 roku, a drugim powodem była nieciekawa sytuacja na serwerze, brak zmian, coraz mniej graczy no i ta dwa powodu spowodowały, że zrezygnowałem zarówno z admina, jak i samego cs.

W międzyczasie można powiedzieć, ze wytworzyła się ekipa z ts, z którą grało się w wiele gier i spędzało sporo czasu, spróbuję tutaj wszystkie osoby wymienić, ale naprawdę było ich sporo i na przestrzeni czasu wiele osób się przewinęło i jeśli ktoś mi umknął to przepraszam :( ck, @Agnes, @BBG*AREK, @KamuiKirito, @Anttekk, @Bane, @Domin_0159, @Sayonaraa, shanner, @Donozor, @eGaD i oczywiście nie wolno zapominać o @HanRayS, którego można nazwać głową ekipy bo to jego ts nas połączył :P

Po rezygnacji z funkcji admina moja aktywność zarówno na serwerze i forum była minimalna, na serwer co jakiś czas wchodziłem, zazwyczaj na zasadzie pogrania na początku edycji i koniec, a na forum tylko zerkałem co się dzieje i taki stan rzeczy miał się chyba, aż do sierpnia 2019.

Wszystko zaczęło się od namówienia ck do powrotu do cs i jakoś mi się udało to osiągnąć, w międzyczasie zaczęliśmy grać mm wspólnie z @Mahesvara2, w trakcie gierek rozmawialiśmy sobie o cod i jego sytuacji i tak naszła mnie i ck ochota na powrót. Tak jak za pierwszym razem, tak i po powrocie moja aktywność na forum w dziale coda się zwiększyła, dodatkowo otworzyłem się bardziej na resztę sieci i jej użytkowników. Na początku lutego 2020 złożyłem swoje drugie podanie na admina coda i pełniłem tą funkcję do końca czerwca 2020, co tym razem było spowodowane moim brakiem czasu w lipcu i sierpniu z powodu pracy i praktyk studenckich. Zbliżamy się do końca historii i do mojej krótkiej przygody z funkcją opiekuna areny, niestety nie udało się, daliśmy dupy ze snuffikiem i tyle 🙊🙉🙈.

Dodatkowo wspomnę, że w marcu obecnego roku z powodu zmiany funkcjonowania szkół i uczelni na tryb zdalny, mi jak i zresztą wielu innym osobom pojawiło się wiele czasu wolnego, i tak z nudów natrafiłem na classicowy discord, gdzie powitano mnie tam z szacunkiem i pełną kulturą/ snuffik bodajże napisał „DraY na **** tutaj przyszedłeś” i tak zaczęła się moja przygoda na discord, która trwa do dzisiaj.

Na samym discordzie poznałem bardzo wiele osób, ale opiszę tylko kilka, bo jestem leniwy, a i tak dużo czasu już straciłem na tą historię :P

  • @freunde bobby – twarz ekipy, osoba bardzo kulturalna, której się powodzi w każdym aspekcie życia. Obecnie zajmuję się w swoim wolnym czasie profesjonalną analizą Twitcha, głównie się skupia na streamerce playshelly. #FreeBudyń
  • @SnuFFy – wiecznie pozytywnie nastawiona osoba, nikt nie jest wstanie go zdenerwować.
  • @Huczin – bardzo miła osoba o poglądach lewicowych. 🏳️‍🌈
  • @kRR – mój wspólnik w zbrodni dawania sobie infa z ts3/discorda oraz wielki romantyk.
  • Bliźniaki Cramp @cfk i @Creativity – Wysportowane chłopaki, ćpają tylko sport i są nierozłączni.
  • @dratewka. – Mój największy fan i przyjaciel wspiera mnie w moich najcięższych chwilach.
  • @-_- – Cicha myszka, zawsze kulturalna i nie rozmawiająca o matkach kolegów, jedyny jego minus to korzysta z discorda na przeglądarce.
  • @skljk - bardzo dobry piłkarzyk, ale ojciec go nie docenia.
  • @Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - Wielki nosacz, podobno myję się węglem i kręci do ewci z FFA.
  • @Shino - jest tutaj bo grozi banem :(

 

Na koniec dodam tylko, żebyście się nie zmieniali i tak wiem NIKT NIE PYTAŁ.


Nominuję mojego kolegę oraz twórcę tego tematu @Medve:)

 

Edytowane przez DraY
groźby
  • Like 8
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje mojemu najlepszemu przyjacielowi @DraY za nominację :) 

Szczerze, to moja historia na sieci nie trwa jakoś długo, ale myślę, że dosyć dużo przez ten czas wydarzyło i jestem zadowolony z tego, że nadal tu jestem.

Wszystko się zaczęło w roku 2016, dokładnie w grudniu. Byłem wtedy totalnym dzieciakiem, który ledwo widział na oczy i w sumie, nadal jest podobnie. Grywałem sobie wtedy na jakimś serwerze JB, nigdy się tam za bardzo nie udzielałem, nie rozmawiałem tam z ludźmi, nawet nie jestem w stanie powiedzieć chociaż jednego nicku z tamtego serwera. Po jakimś czasie zaczął mi się nudzić, wchodziłem coraz rzadziej, aż w końcu, kumpel mi pokazał obecne JB. Zacząłem tam wchodzić od czasu do czasu, gdzie przyznam, że ciężko mi się grało, nie kojarzę nawet, kto był wtedy opiekunem. Wchodziłem raz na jakiś czas, do listopada 2017 roku. Zacząłem wtedy wchodzić coraz częściej, grało mi się spoko z kolegami, chociaż też było ciężko, były te różne potężne spoceńce typu @skljk, @veqqqqqq i inni, których gra opierała się głównie na buntach, ciężko było się na serwerze odezwać XDDD

Kolega skończył grać, ja zostałem, zacząłem się udzielać coraz bardziej, aż w końcu założyłem sobie konto na forum w marcu 2018 roku. Nie byłem nigdy takim zadymiarzem, jak niektóre osoby wyżej, raczej nigdy mordy nie darłem, chociaż muty i bany się zdarzały raz na jakiś czas. Po czasie zacząłem się bardziej zaprzyjaźniać z ludźmi grającymi na JB, dobrze mi się słuchało świetnego admina @aassingo:), z którego można było brać przykład :kappa:. Było kilka osób, które często mi musiały trochę rzeczy tłumaczyć, bo jednak nie ogarniałem za dobrze, trochę tych osób było, ale myślę, że najbardziej mi w tym wszystkim pomógł @SnuFFy i @|MajK|, którym dziękuje bardzo, spoko chłopaki. Przewinęło się trochę osób, takich jak @Huczin, @Sleyu, @ceberi, i dużo innych osób. W zasadzie to tak się skończył cały rok 2018, granie i pocenie się 10h na serwerze Jailbreak.

W połowie 2019 roku, zacząłem jeszcze od czasu do czasu grać na innych serwerach, głównie na Only Mirage. Spodobała mi się społeczność tego serwera, wbijałem tam dosyć często, myślę, że ktoś tam może mnie kojarzy z tamtych czasów. W grudniu 2019 złożyłem podanie na JB, które po jakimś czasie zostało przyjęte, przez opiekuna imprezowicza @FreshMan. Siedziałem sobie trochę w guardzie, aż w końcu, w marcu dostałem Admina na FFA, dostałem jednocześnie awans na JB hehe. Dobrze mi się grało, na FFA też poznałem nowe, spoko osoby, takie jak @Agent_Baton, @nojo, @eQu, @Xardes i jeszcze kilka innych osób, którym też dziękuje, za spoko gierki od czasu do czasu na, za spoko atmosferę. Gdzieś tam jeszcze koło wakacji 2019 składałem jeszcze dwie prośby o UB, obie za WH, dostałem ub, ale to już mało ważne, to było dawno. Niedawno zostałem też Redaktorem, dzięki @Shino za szansę, staram się dla @DraY, który mam nadzieje, że mi kibicuje.

Podobnie jak osoba wyżej, dołączyłem do społeczności discorda, gdzie już trochę osób mnie znało, ale też spoko było lepiej się poznać z @kRR, @freunde bobby, @cfk, @Creativity, @Jeremaya Gattwold i tak dalej. Spoko się tam gra, polecam bardzo, same przystojniaki i mili ludzie.

Do opowiedzenia swojej historii chciałbym nominować osobę, która się za bardzo nie udziela, ale myślę, że ma trochę do powiedzenia, dlatego zapraszam @OptimusPrim.

  • Like 17
  • Haha 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności